Is er hier iemand die dat gedaan heeft? Ik denk erover na om mee te doen en donor te worden.. Maar toch twijfel ik nog een beetje waarom weet ik niet.. dus ik denk ik zal het hier is vragen wat jullie ervaringen ermee zijn..
Wat goed dat je dat wilt doen! Je moet geloof ik wel minimaal 10 liter doneren en dat kan ik hier niet kwijt in de vriezer. Heb er bij de oudste wel over nagedacht. Heb een collega blij kunnen maken met een aantal liters. Via het moedermelknetwerk kun je ook doneren. Zou het bij de 2e nu overwegen had ik bedacht in de zwangerschap maar heb er eigenlijk nog geen seconde aan gedacht tot jou topic Maar begin hier nu net een klein beetje rust te krijgen en heb niet zoveel tijd om te kolven en probeer m'n oudste ook nog af en toe wat te geven, dus hier niet.
ik heb me ook aangemeld, helaas nog geen afname, en de vriezer loopt aardig vol... ( 55 L) bij mij is de oplossing heel simpel doneren of weggooien.. thja dan doneer ik liever. je kan trouwens ook doneren aan het De Nederlandse Moedermelkbank is hard op zoek naar nieuwe donoren! - VU medisch centrum dan wordt het als je wordt goegekeurd gegeven aan prematuren, je moet wel zelf de melk op kunnen slaan voor max 2 maanden en in de buurt van amsterdam of rotterdam wonen, anders zelf de melk brengen. voor mij haak ik hier dan af, want woon in de provincie groningen..
Ik heb het gezien bij het vu inderdaad.. Ik woon in het postcodegebied waar ze ophalen dus dat is makkelijk.. Het maakt niet uit hoeveel je geeft.. Maar ik dacht al zou je elke dag 200 cc maar apart doen dan heb je toch een aardige voorraad.. Ik ga het nog even met mijn man bespreken wat hij ervan vind..
Had ik ook wel kunnen doen... Maar woon ook wat ver weg. Wie weet komt dat ook nog in andere ziekenhuizen.
Wat goed als je daarvoor geeft! Ik zit niet zo ruim in m'n melk maar als dat wel het geval was zou ik het zeker overwegen!
Ik heb zo'n 6 mnd aan de MMB vd VU gegeven. In het begin kolfde ik meer, maar later ook ongeveer 200 ml per dag voor hun. Je moet het wel heel schoon kolfen met uitgekookte kolf en in aparte grote flessen bewaren in de koelkast. Dit neemt wel wat ruimte in... Maar ik was volledig ingericht op het kolfen voor een te vroeg geboren kindje, dus voor mij was het niet zoveel extra moeite. Als ik jou was zou ik eens bellen en vragen of je in aanmerking komt ervoor. Dan kun je altijd nog kijken of je het wilt. En als je nog vragen hebt hoor ik t wel ( via pb zie ik t wat eerder). Grtz.
ik ben trouwens gisteren gevelt door het netwerk, ik krijg nu het setje voor bloedprikken toegestuurd en als alle uitslagen geod zijn worden de gegevens van donor en afnemer aan elkaar uitgewisseld.. dus ben benieuwd.. ( bloed is wel goed, dat weet ik zo wel) hou jullie op de hoogte
Waar geef jij je melk aan dan? Want ik las bij het VU dat het volledig anoniem is.. en dat is bij jou niet zo begrijp ik uit je post?
er zijn 2 manieren om je melk te doneren 1. het moedermelknetwerk, Borstvoeding Centrum Moedermelk Netwerk hier worden dus 2 moeders aan elkaar gekoppeld, op woonplaats, bij goede bloeduitslagen worden deze met elkaar in kontact gebracht. de afnemer haalt dus zelf de melk op. 2. is de moedermelkbank, via VU medisch centrum, deze melk is uitsluitend voor de afdeling neanaotologie, voor een onderzoek wat beter effect heeft donormelk of kunstmelk. nadeel is hier je meot dus in de buurt van amsterdam/rotterdam wonen of zelf de melk langs brengen. De Nederlandse Moedermelkbank is hard op zoek naar nieuwe donoren! - VU medisch centrum ik ga dus voor optie 1, omdat ik te ver van amsterdam/rotterdam woon
Ik ben donor bij het mm netwerk, fijn om zo van mijn "melkplas" af te komen . Als je vragen hebt, laat maar weten!
Fidel, wat toevallig dat jouw dochtertje ook Willemijn heet en jij ook zo veel melk hebt: ik heb precies hetzelfde en mijn dochtertje heet ook WIllemijn. Zou het in de naam zitten ?
Goed bezig dames! Ik ben zelf ook donor geweest, omdat ik heel veel melk over had. Ik heb nog steeds contact met de ontvangende moeder, vond het erg leuk om te doen! Chella doet prima werk met haar moedermelknetwerk hoor!