Ow zo, ja tis idd al even geleden. Ik las wel steeds stukken mee, maar dat had ik duidelijk gemist ... Ik hoop echt voor jullie dat ze het meteen goed doet en dat de operatie zo snel mogelijk kan gebeuren!
haha goed idee lady zal ie zeer op prijs stellen. heeft ie nora ook niet gefeliciteerd OMYGOSH wat een mist hier pff.. ik wil wat doen maar weet niet wat.. verveling
Kraamzorg is vanochtend langsgeweest. Standaard praatje, blablabla. Handtekeningen en klaar. Ben benieuwd wat voor kraamhulp we krijgen. Ik heb aanvegen een ervaren iemand te willen die goed in de gaten heeft hoe het werkt. Dit ivm een angststoornis bij mij een aantal jaar terug. Verder nog steeds niet helemaal lekker. Vieze smaak in mijn mond, keelpijn. Gisteren vroeg op bed, maar ook weer vroeg wakker. Sorry meiden, te moe om uitgebreid te reageren. Ik lees wel mee, heerlijke afleiding!!
@juliaaa, bah vervelend dat je je nog steeds niet ech lkkr voelt. Lkkr trug in bed kruipen als dat gaat. En ja de kraamzorg, de intake vond ik hier ook standaard. Wel een lief mensje hoor en de kans is er dat ik haar ook krijg, dat vind ik prima. Leek me wel een capabel persoontje maar dat moet je ook altijd maar afwachten. Lees maar lkkr mee......afleiding is altijd goed.
@jel; beetje laat, maar alsnog veel succes vandaag! (Weet ook niet meer of ik het al had gezegd haha) @gewicht; hier ook 20 kg aangekomen, weeg ook zwaarder dan vl.. Woog eerst 42, nu 61, 7... Is echt een heel verschil aangezien ik nog nooit boven de 50 kg heb gewogen.. Mja gaat er wel weer vanaf! Mag wel een klein beetje aan blijven zitten haha! @juliaa; lekker op bed gaan liggen met een kop thee! Hopelijk knap je snel weer op! @be; ja hier ook al zo'n mist! Ziet er ook niet uit dat het snel wegtrekt! @nora; aaah, steeds als ik een foto op fb zie dan denk ik; ik wil oooook Vind hem er echt schattig uitzien en echt top dat ie het zo goed doet! Voorderest ben ik het geloof ik alweer kwijt haha Oh ja, ziekenhuistas moet ik ook nog steeds inpakken! Ben echt iemand die alles op het laatste moment doet! Echt een hele slechte eigenschap
@, 61.7 kg!!! Ik kan me niet meer heugen dat ik dat voor het laatste gewogen heb. Jij hebt zrk toch ook heeeeeeeeeeeeeeel klein of nie....griebels, volgens mij was ik 15 of dat ik dat voor het laatst gewogen heb....normaal weeg ik rond de 74 en nu dus 94.6kg. Maar ben ook 1.78m, maakt dat het weer een beetje goed
herkenning haha .. ik heb hem voor een deel ingepakt, maar ben gewoon te lui ofzo om de rest in te pakken? ook in de babykamer staan nog dozen en troep die ff naar de kamer der naast moeten..maar doe t gewoon niet erg he @julia rot dat je nog steeds ziekkies voelt hopelijk knap je gauw op
Lady prima idee voor zon topic... Ik reageerde sowieso nooit op betreffende persoon maar goed zou t nuu al helemaal nie meer doen. oude kilo's tja liefst wanneer het kan... excuus is iig om met kerst nog lekker te kunnen eten maar ga met bv geven nie lijnen natuurlijk dat kan niet... Maar ga wel letten op wat ik eet... Mandy dan ben jij zeker een innieminnie nog plannen hierzo??
Be wacht maar als het echt bijna komt krijg je ineens die drang denk ik om op te ruimenn(heb ik gehoord) dus als jij ineens met die dozen gaan slepen weet je voldoende hehehe
Hier is de drang er al heel lang, alleen de energie is ver te zoeken Gelukkig komt deze week m'n moeder ff helpen. Vanmorgen had ik iets vreemds toen ik onder de douche was. Ik voelde iets van onder eruit lopen, alleen doordat ik onder de douche stond kon ik het niet zien door het water. Toen ik eruit stapte was er ook niets meer. Maar het zal wel gewoon afscheiding geweest. Ik had gehoopt op vruchtwater, maar dan had ik nu wel wat meer gehad..
Hier al vanaf week 20 poetsdrang hoor... t wordt wel zwaarder maar goed... mams komt me binnenkort ff helpen met t grote gedeelte gelukkig... ik zou t wel i d gaten houden hoor Nathalie... als t wel vruchtwater is lekt t toch nog wel ff door. herkenbaar de wens nu(zeker met al die geboortes nu) dat ik toch wel graag wil dat eht begint.. terwijl het gevoel "wij samen"eigenlij ook heel fijn is en t wel ff mag duren.. maar ben zonieuwsgierig naar dr.....
Ik heb een paar dagen geleden dit topic geopend en t'is al een aardige babyboom aan het worden! Misschien ook leuk voor jullie? Ik zag dat Behappy ook al meeleest. http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/393335-de-laatste-loodjes-vanaf-37-wk-wie-telt-mee.html
Net ff van der vorst ziet sterren terug gekeken, maar barbie komt dan idd heel anders over zeg! En klinkt als een heftige bevalling! Over een uurje naar de gyn..... Ben benieuwd hoe t met Jel gaat!! Ff snel een boterham eten! Tot straks!
zoo heb van 8 to half 11 ook nog is heerlijk geslapen. sjeetje voel me nu zo na t douchen enzo wel ff wat minder, misselijk en beetje buikpijn.. blegh oh ik lees wel mee in dat topic idd! leuk hoor!! maar postten doe ik het meestte maar hier want meestal op mn tel dan kan ik niet alles terugreageren.
@nathalie ik zou t idd ff in gaten houden.. en jaaa ik lees al mee hoor t topic @hier lekker paar broodjes gegeten ..de zon komt hier door..ik denk dat ik straks lekker een ommetje ga maken ..
Kan je mensen eigenlijk ook verwijderen uit een facbook groep?? Want ik zie dat de vrouw van dinh ook lid is??? Ik heb ff gezocht maar kan t niet vinden of dit kan...