hi allemaal daar, in de maand Juli is tijdens de omgang onze condoom gescheurd, en zo na 2 weken en in de maand augustus was de menstruatie normaal, maar in de maanden september en oktober was er heel weinig bloed dus zo roze achtig meer een bruine kleur, kan het dat ik tog zwanger ben geworden??? Herkent iemand dit/ Groetjes
Ja inderdaad, kan je wel aan ons vragen of het zo kan zijn, maar dat geeft je geen uitslag hoor. Dan moet je gewoon een zwangerschapstest kopen. Daar zijn ze voor.
Ik denk het niet, je ziet wel eens menstruaties, maar dat zijn dan veel lichtere dan gebruikelijk. Als je al zwanger bent dan eerder van augustus of september denk ik gezien die hoeveelheid.
Gebruik je geen andere voorbehoedsmiddelen? Maar ik zou een test doen dan weet je het zeker. Niemand hier kan zeggen of jij zwanger bent. Maar moet wel heel toevallig zijn wil je daar zwanger van zijn, al zeg ik niet dat het niet kan... Testen dus, enige manier voor zekerheid!!!
Inderdaad gewoon testen.. op een andere manier zul je er niet achter komen. Als je hier gaat vragen en je gaat kwaaltjes vergelijken zul je je alleen zorgen gaan maken dat je het bent terwijl je het zonder test niet 100% zeker kan zeggen. Dus; testen!! Succes.
thanks schatjes ik ga die test proberen dan ben ik 100% zeker want nu ben ik echt in een spanning vooral hoe ik de laaste 2 maanden zag dat me bloed een bruine kleur had in plaats van rood groetjes
ik ben zooo zenuwachtig om een test te doen wil geen negatief zien, zijn er nog andere dames die dit ook heeft meegemaakt?
He? Met condoom seks gehad en geen negatief willen zien? Het ongelukje dus wel welkom? Dat is fijn. Nouja doe een test en je weet de uitkomst. hopelijk voor jou dan geen negatief!
+ 3 Enne als je zo stellig denkt toch zwanger te zijn en dan al vanaf juli ergens? Waarom heb je dan altijd nog geen test gedaan?