Vind de namen echt niet bij Lynn passen. Vind Pien echt verschrikkelijk en Josje ook niet leuk, zeker niet als ze straks ouder is. Vind de tweede naam, Kris wel heel erg leuk voor een meisje. Lynn en Kris(s) vind ik wel ook leuk passen. Misschien dat overwegen?
Ik vind ze echt allebei vreselijk! Maar Josje dan nog de beste optie..(al hou ik totaal niet van een verkleinvorm in een naam) Heel gek dat ik je keuze niet mooi vind want je andere dochter heeft een geweldig mooie naam. Lynn staat hoog op ons lijstje. Van Josje zou ik Joy maken. Klinkt al een stuk beter en past bij Lynn
Bedankt voor alle reacties. Wat zijn de meningen verdeeld he? Grappig hoe smaken kunnen verschillen. We hebben voor Kris als 2e naam gekozen omdat opa Chris heet. dus niet zo geschikt als eerste naam. We zijn nog aan het wikken en wegen
Wat dacht je van Fien of Fiene? Net als Josje en Pien beide van Josephine afkomstig, en ik vind Josje en Pien niet zo, dus vandaar mijn éxtra' suggestie
ja dat vind ik beter bij Lynn staan! ik zou Kris dan in Chris veranderen (dit kan ook voor een meisje) anders past die weer niet bij de voornaam Pien en Josje zijn wel namen van bekende karakters. Pien en Bianca (Zaai) en Josje van K3, ik zou er zelf niet snel voor kiezen omdat het me teveel eraan zou herinneren, maar das ieder voor zich.
Vind ze beide niet zo leuk staan bij Lynn. Kris wel, maar je geeft al aan dat dat geen optie is als 1e naam.... En anders Joss of Josh....kan best voor een meid, toch? Of Josha idd
ik vind ze beiden niet leuk. en al helemaal niet passen bij Lynn (wat ik overigens wel een leuke naam vind)
Ik vind ze beide afschuwelijk om eerlijk te zijn, ook in combinatie met Kris. En ik heb een hekel aan namen die je in het buitenland niet een beetje fatsoenlijk kan uitspreken, heel onhandig. Ik zou van de tweede naam Christine maken sowieso en dan desnoods Josje ervoor zetten....kan ze later nog voor Christine kiezen als ze Josje verschrikkelijk vindt.
Ik zou voor Pien gaan! Namen die einigen op je vind ik kinderachtig. Nu wel leuk maar bij een volwassen vrouw vind ik het niks. En Lynn en Pien vind ik best kunnen!! Super 2de naam ook.