Ik post foto's als schoonmoeder alles af heeft, maar gisteren de 2 kruikenzakken al gekregen. Echt supergaaf geworden! Het kamertje van onze kleine dame is helemaal wit met 1 muisgrijs muurtje (vrij smal, naast het raam) en op 1 muur komt boven haar bedje een muursticker in het fuschia met grijs. Daardoor kan de aankleding lekker bont in Pipstijl. Dat vind ik echt geweldig maar Pip zelf iets te duur haha. Gelukkig wilden schoonmoeder en schoonzus zich wel in project 'kleinkind/nichtje' storten . Vanmiddag zelf nog 3 pakketten met in totaal 70 lapjes besteld van 25x25 voor 18 euro inclusief verzendkosten. Schoonzus gaat een wieglakentje maken ervan en een boxkleed. Ben heel benieuwd! Schoonmoeder gaat ondertussen verder met de hoezen voor het aankleedkussen.
Zo, ik ben vandaag uitgerekend en heb net nog ff achter de naaimachine gezeten, ben benieuwd welke we kunnen gaan gebruiken . http://i456.photobucket.com/albums/qq290/Rinskevanmensvoort/2012-10-22215026-1.jpg
Ze zijn helemaal van fleece, wilde oefenen met rekbare stof en heb mijn bestelde tricot nog niet in huis, hihi.
Ooooooooh <3 hoe lief!!! Echt heel erg gaaf zeg, is daar een patroon van of niet? En wie had het patroon hier ook alweer van de Lodger?
Thanks! Daar zijn patronen van . Wrapper: wonderjaren: Lodger Wrapper Motion Jumpsuit: Een jumpsuit om zelf te maken | Kiind Magazine Jumpsuit is echt heel makkelijk te maken!
Leuk die jumpsuit! Maar ik heb vorige week pas leren naaien was al lang blij dat ik de naaimachine aan t werk kreeg! Eerst maar mijn simpele speelkleed afmaken. Als het toonbaar is, plaats ik ook wel een foto.
En nog twee foto's. Buitenkanten zijn van katoen, binnenkant flanel ( katoen ). Afgezet met zwart biaisband.
Gaaf ook lieve mama trix! En Rinnie, thnx voor de patronen Vind ze echt supercute! Iemand van jullie toevallig zelf slaapzakjes genaaid?
Ik wil graag een dekentje maken voor op bed, dat zou van katoen moeten worden. Maar welk soort stof kan ik hier het beste voor gebruiken? Het is een beetje van die geruwde stof die je in de winkel ziet. Net als zo'n wollen deken. Alvast bedankt!
Hallo dames! Ik hang al daaaagen in dit topic rond, een nieuw mapje met favorieten aangemaakt, krijg er maar geen genoeg van! Sinds vorige week op naailes, dus hopelijk binnenkort ook het eea van mij te showen. Inspi genoeg hier in elk geval! Nou zou ik graag een aankleedkussenhoes willen maken, kom steeds hetzelfde linkje tegen waar iedereen het over heeft, maar volgens mij is de site veranderd ofzo (??) ik kan in elk geval geen patroon vinden!<<Klik>> Toevallig iemand die het op haar pc heeft opgeslagen en het met me wil delen? You'd make me so happy!!
Hoi dames, even een vraagje.. ik lees al een tijdje hier mee en mijn schoonmoeder gaat voor onze kleine uk een ledikant deken maken. De bovenkant/buitenkant wordt de lime groene wafelbadstof die ik besteld heb van de elst stoffen.. maar wat zal ik halen voor de onderkant/binnenkant? dit is dus het stuk wat je niet ziet als het op het bedje ligt. Gewoon katoen in een uni kleur? En dan gaan we met dezelfde wafelstof maar dan in het aquablauw nog een wikkeldeken maken. De wafelstof komt aan de buitenkant, wat is lekker voor de binnenkant? Een fleecedeken of katoen? De kleine uk wordt in februari verwacht. Bedankt vast voor jullie antwoorden
Die jumpsuit, kun je die ook maken zonder lockmachine? En zijn drukknopen moeilijk te bevestigen? Moet je daar speciale dingen voor hebben?
@ientje ik heb ook geen patroon gebruikt. Gewoon mijn aankleed kussen erbij gepakt en overgetrokken op patroon papier. Zo kun je hem zelf ook mooi strak erom,heen krijgen
Ik heb ook geen lockmachine en geen dubbele naalden, maar het is bij mij prima gelukt! In plaats van de dubbele naald kun je ook een flauwe zigzag steek gebruiken, en op mijn machine zit wel een locksteek. Die heb ik dus gebruikt. Kamsnaps heb ik nog niet gehaald, dus geen idee of die makkelijk zijn in gebruik .
nog een vraag over die j umpsuit (ben nog niet zo handig...) Er staat bij het patroon: geen naadtoeslag. Moet je dan zelf nog een naad aanknippen of zit er al 1cm naad bij in?