Beginnen in oktober 2012?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Vie87, 17 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. delilah02

    delilah02 Actief lid

    29 sep 2012
    118
    0
    0
    haha hij was er in meegegaan :D

    Idd die melkboer is een goeie :p Ik weet ook niet hoe dat precies werkt maar maak me daar nu nog niet zo druk om komt vast goed

    Hope shopze @ the primark :)

    Ik ben nu ook aant werk maar als het rustig is kan ik mooi achter mijn laptop kruipen
     
  2. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Hope: dus jij hebt ook wel wat kwaaltjes waarvan je denkt 'wie weet'!
    Hope heeft hoop :p
    Het rekenen op de pabo neemt wel een erg grote plek in ja. Ik was ook altijd heeeel slecht in rekenen. Daarom heb ik heel lang getwijfeld of ik het zou gaan doen. Heb het uiteindelijk toch gedaan en heel hard geoefend en uiteindelijk alle reken toetsen gehaald. Was zo'n opluchting.

    Jullie leggen wel een druk op me hoor, straks test ik negatief en moet ik jullie allemaal teleurstellen :p

    Dat is wel gek dat ze die flessen herkenbaar maken.
     
  3. Giulietta

    Giulietta Actief lid

    29 mrt 2011
    366
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat een hoop positieve symptomen zie ik hier alweer voorbij komen! Dat 'vochtige' herken ik zeker van mijn vorige zwangerschap, had ik anders nooit. Dus goed teken. Dat vaak plassen had ik niet maar een collega van mij wel, begon rond NOD dus ook goed teken! Hihi zo spannend hier, kan ook niet wachten op de testers. En ik hoop ook dat het snel 8 november is, mijn eigen NoD :p

    En met die mvm flessen komt het wel goed joh. Er is altijd een oplossing te vinden.
     
  4. Hope86

    Hope86 Actief lid

    3 okt 2012
    233
    5
    18
    Vrouw
    Flevoland
    Ik moeten zeggen dat ik na mijn vakantie echt weer heel nuchter was en ook echt geen positieve eerste test verwachte. Maar nu ineens sinds gister en vandaag de kwaaltjes op zijn komen zetten, en ik lees dat dit herkenbaar is voor de dames die al ervaren zijn, ga ik toch weer een beetje denken dat het misschien ook best wel eens raak zou kunnen zijn. Spannend, maar probeer toch wel dat nuchtere een beetje te bewaren, uit zelfbescherming. Maar ik ga absoluut testen dit weekend als de menstruatie mij niet voor is! :D

    Inderdaad raar dat ze herkenbare flessen gebruiken voor mvm. Volgens mij wilt het meerendeel van de vrouwen haar zwangerschap eerst nog even geheim houden. Als je dan vrouwen wilt werven die vrijwillig hun plas inleveren dan is dit natuurlijk niet helemaal de manier :)
     
  5. Phione

    Phione Lid

    17 okt 2012
    17
    0
    0
    Als ik de flessen zie dan weet ik genoeg idd.
    Moeders zullen de flessen herkennen, anderen niet denk ik.


    Ik doe deze keer niet meer mee aan moeders voor moeders.


    ik heb trouwens het gevoel dat het hier raak is, maar waarom ik dat denk weet ik niet. Voorgevoel ofzo :$
     
  6. Hope86

    Hope86 Actief lid

    3 okt 2012
    233
    5
    18
    Vrouw
    Flevoland
    Spannend Phione! vrouwelijke intuitie doet het over het algemeen erg goed ;)
     
  7. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Hé dames,

    Ik wilde gister eigenlijk een berichtje schrijven dat ik ongi was geworden. Maar het is heel vreemd. Gister om 17.30 uur naar de wc voor een grote boodschap en daarna met afvegen een veeg licht helder roze. Dus ik dacht dat mijn ongi was begonnen. Heb ook continu het gevoel dat ik het moet worden hoor. Zat nog tegen mijn moeder en zus te vertellen (zij weten ervan) dat ik het ook niet verwacht had de eerste ronde en dat ik positief moet zijn dat mijn lichaam al gelijk een nette cyclus heeft. Maarrrrrr.......bij die ene veeg is het gebleven. Ik loop nu wel met een maandverbandje om en ga tig keer plassen om te kijken. heb gewoon een schrale pruim van het vegen haha. Ook zijn de krampen, die ik iedere dag hele dagen lang had al vanaf mijn ei heb, ineens minder. Nog wel steeds wat last van mijn tepels. (zal je straks zien dat ik na dit bericht ineens wel ongi wordt hoor)

    Bericht aan lichaam: Hou me toch niet zo aan het lijntje!!
     
  8. Giulietta

    Giulietta Actief lid

    29 mrt 2011
    366
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou Wendy ik zeg testen!! Dat is de enige manier om te weten of je lichaam je aan het lijntje houdt of niet! Wat denken je moeder en zusje ervan? Ik vind het positief, gister beetje rose en nu niks. Geen begin van een ongi in ieder geval ;) Haha ben in een positieve bui vandaag! :D

    Phione, ik 'wist' bij mijn vorige zwangerschap ook al voor NOD dat het raak was. Apart gevoel, intuitie idd. Ik hoop voor je dat het klopt!

    Hope ook al zo spannend!!

    Pfff krijg helemaal kramp in mijn duimen hier, van al dat geduim voor jullie :p Maar ik ga gewoon verder hoor :D
     
  9. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Hier even wat dingetjes buiten de deur gedaan, maar wist het ook niet meer. Dus zit weer thuis haha. Wel weer wat gekalmeerd nu.

    Hope: lastig is dat he die kwaaltjes. Brengt je echt aan het twijfelen. Ik denk ook steeds: het is de eerste ronde, je gelooft het toch zeker zelf niet! Maar ja, gemene lichamen ook.

    Phione: spannend hoor! Ik durf zulk soort uitspraken echt niet te doen, voel ik me echt een sukkel als het niet zo is :p

    Wendy: ohh spannend zeg. Denk je duidelijkheid te hebben, maakt het de zaken alleen maar weer onduidelijker. Wanneer ga je weer testen als het niet doorzet? Ik ga ook steeds naar de wc hoor. ff kijken of er al wat gebeurt haha. Verlies alles behalve bloed.

    Giulietta: die duimen van jou draaien overuren joh!
     
  10. Eulalia

    Eulalia Fanatiek lid

    17 okt 2012
    1.058
    949
    113
    Ooooh dames ik leef zo met jullie mee!
    Ik weet zeker dat ik ook zo ben over 3 weken, onzekerheid is zo irritant, helemaal als je ook nog allemaal kwaaltjes hebt!

    Ik heb stiekem gister en vandaag al ovu-test gebruikt, natuurlijk alleen nog maar controlestreep! Ik dacht bij kramphe nummer 1 al een vroege eisprong te hebben! Je weet het immers maar nooit met het ontringen. Gister geklust en morgen ook weer.
    Vandaag een set losse onderbroeken voor vriendlief gehaald!! Die mag hij aan in de vruchtbaarste week, dan voer ik hem ook iedere dag glaasje verse jus en een handje walnoten! Alles voor goed zaad haha.

    Ik verbaas mezelf echt wat een kinderwens en 'gaan voor een kindje' met je kan doen! Mijn hemel!! Mij kunnen ze in het gesticht stoppen straks;)

    En dan nu strijken en daarna nog even een verslag in elkaar knutselen!

    @ fairytaile: ik hoop zo dat er niets aan de hand is!! Heel dubbel dit!! Sterkte!
     
  11. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Nou voor mij kun je ook vast een kamertje in het gesticht boeken dan!
     
  12. delilah02

    delilah02 Actief lid

    29 sep 2012
    118
    0
    0
    haha nou idd wat kunnen wij vrouwen ons toch lekker gek maken ;)

    Heb een vraagje... Wat doen jullie eigenlijk na de sex om er voor te zorgen dat het zaad er niet uitloopt? rare vraag maar miss kan ik het zelf ook toepassen :)
     
  13. Eulalia

    Eulalia Fanatiek lid

    17 okt 2012
    1.058
    949
    113
    @ delilah: zelf klaarkomen als dat niet tegelijk is gebeurd. En anders 10 min. Blijven liggen!!

    Fora zijn toch wel handig! Dit had ik ook nooit gezegd tegen een vriendin in real Life haha
     
  14. delilah02

    delilah02 Actief lid

    29 sep 2012
    118
    0
    0
    haha ik snap wat je bedoeld dan had ik het waarschijnlijk ook nooit gevraagd ;) Maar ik kom meestal eerder als mijn vriend en nadat hij gekomen is ga ik met mijn benen in de lucht haha klinkt ook stom :p maar ja hier kunnen we alles kwijt toch?
     
  15. Hope86

    Hope86 Actief lid

    3 okt 2012
    233
    5
    18
    Vrouw
    Flevoland
    Hahaha, die laatste berichtjes.. Zo leuk.. op het forum zijn we allemaal reusachtige open boeken :)

    Ik kom ook meestal eerder dan mijn vriend, erna is mij eigenlijk nooit gelukt, omdat het feest daarna eigenlijk altijd meteen afgelopen is. Ik blijf altijd gewoon zo lang mogelijk liggen. En dat werkt echt! Normaal ga ik na het uithijgen meteen naar het toilet en verlies ik daar de hele bende. En als ik nu na een tijdje liggen pas na het toilet ga komt er vrijwel niets uit.

    Ja, die kwaaltjes zijn mentaal best wel killing voor je.. hoe kun je er nou niet mee bezig zijn als je er continue mee geconfronteerd word?! Ik had net heel erg honger, dus ging wat eten. Maar na de eerste hap kwam meteen de misselijkheid opzetten.

    Eulalia, was grappig dat je allemaal dingen in huis hebt gehaald voor je vriend zijn zaad :) Ik moest zo lachen! Maar ik snap je helemaal! :)

    Wendy, wat vervelend dat je zo in onzekerheid zit.. ik zeg TESTEN!! :) Je kunt ook van die vroege testen kopen.. net even iets gevoeliger.
     
  16. Bruni

    Bruni Actief lid

    17 okt 2012
    487
    5
    18
    Dag dames, wat veel berichten weer!

    Wat betreft MvM, hier ga ik mezelf zeker voor aanmelden. Een vriendin van mij heeft dankzij MvM zwanger kunnen raken.

    Delilah ik ga erna altijd randjefietsen, dat heeft iemand mij aangeraden. Moeilijk uit te leggen, moet je maar even google'n.

    Ik wordt nu ook 'n beetje obsessief merk ik. Maak mezelf nog eens helemaal gek. Ik heb nu al dagen buikpijn, soort krampen. Had t de laatste dagen koud, nu af en toe ineens bloedje heet! Pijn in de onderrug. Laat de hele dag boertjes(ik weet dit klinkt onsmakelijk..) bij vlagen 'n beetje misselijk en vanmiddag was ik bij 'n klant en was ineens duizelig. Trok ook heel snel weer weg. Of ik heb de griep.. het zou te mooi zijn als het in één keer raak id. dat wachten is verschrikkelijk!
     
  17. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Als het aan de kwalen lag waren wel allemaal de eerste ronde zwanger geloof ik. Heb nu op een of andere manier heel erg het gevoel dat ik ongesteld ga worden. Maar nog geen krampen ofzo.

    Voor mij geldt hetzelfde als bij hope. Ook eerder. Ging eerst ook altijd meteen naar de wc maar blijf nu ook liggen.
     
  18. Hope86

    Hope86 Actief lid

    3 okt 2012
    233
    5
    18
    Vrouw
    Flevoland
    Ik heb net even het randjes fietsen opgezocht waar Bruni het over had.

    Staat ook een super duidelijk filmpje op hoe het in zijn werk gaat. Gave beelden ook vanuit je vagina. Heel apart om te zien. Ik denk dat ik dit de volgende ronde eens ga proberen :)

    hier de link:
    Randjesfietsen
     
  19. Eulalia

    Eulalia Fanatiek lid

    17 okt 2012
    1.058
    949
    113
    Hee wist niet dat daar een term voor was!!
    Ik doe dat randjesfietsen eigenlijk best vaak, ALS ik dat doe.
    Het einde is dan inderdaad veel intenser!
    Ik denk zelf dat tegelijk nog het meest effect heeft!
    Heerlijk die openhartigheid!! Er komt dus nooit een forum meet haha!

    Ik denk trouwens dat we nu allemaal best wel 1e ronde spanning hebben. Ik heb in ieder geval de hoop dat ik nog wat relaxter ga worden betreft zwanger worden!!
     
  20. delilah02

    delilah02 Actief lid

    29 sep 2012
    118
    0
    0
    Haha hope het is net of ik het zelf heb geschreven. Mij is het vaak hetzelfde ritueel

    Haha ik zal het eens bekijken dat randjefietsen :D bedankt voor de tip bruin
     

Deel Deze Pagina