Rode vlekjes van fruit?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by ikkie97, Oct 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,991
    4,008
    113
    Mijn dochtertje had vanavond een paar rode vlekjes op haar buikje en een paar in haar zij/rug. Het zijn vlekjes van ca. een halve cm doorsnee met in het midden een piepklein bultje.

    Nou zijn we voorzichtig wat begonnen met fruithapjes, zou het daarvan kunnen komen? Vandaag heeft ze banaan gehad.

    Vorige week had ze het ook al een keer, daarna was het weer weg en vanavond na het badje was het er weer.

    Ook was ze rond 6 uur erg zielig. Ze had geslapen van half 5 tot half 6 (daarvoor de banaan gehad) en het leek net of ze zich niet fit voelde. Echt zo'n pruillipje en een beetje jengelen. Een tijdje later was het weer helemaal over. Misschien buikpijn van de banaan?

    Herkent iemand de omschrijving van de rode plekjes?
     
  2. Yil

    Yil Bekend lid

    Mar 16, 2011
    919
    0
    0
    Ik werk part-time als office manager
    Heeft ze ook koorts?
     
  3. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,991
    4,008
    113
    Nee geen koorts.
    Wel zijn we hier allemaal snot verkouden en zij is zelf ook wat snotterig.
     
  4. Yil

    Yil Bekend lid

    Mar 16, 2011
    919
    0
    0
    Ik werk part-time als office manager
    Onze meid heeft ook van die vlekjes gehad met een wit puntje erin. Bleken muggenbultjes te zijn. Maar omdat je aangaf dat de vlekjes na het badje weer zichtbaar waren moest ik gelijk denken aan de vijfde of zesde ziekte. Maar daarbij hebben ze wel koorts.
     
  5. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,991
    4,008
    113
    Heb net alle kinderziektes even gechecked op internet ;) en het lijkt op geen van de symptomen die daar worden omschreven.
    het zijn echt ook maar een paar vlekjes hoor, eerst dacht ik dat het kwam van het vasthouden (in en uit bad tillen) maar er zit echt een bultje middenin. Net al zijn het vlooienbultjes :)
    Muggen bulten heeft ze van t zomer heel veel gehad, maar die beesten kunnen echt niet onder haar rompertje komen. Ik dacht ook nog misschien het wasmiddel, maar we gebruiken al sinds haar geboorte dezelfde..
     
  6. Yil

    Yil Bekend lid

    Mar 16, 2011
    919
    0
    0
    Ik werk part-time als office manager
    Wasmiddel zal het niet zijn als jullie dit al al die tijd hebben gebruikt. Het kan een reactie zijn op het fruit, maar dan had de reactie mijn inziens heftiger moeten zijn. Als ze er geen last van heeft zou ik het gewoon even aankijken. Worden het er meer of krijgt ze meer klachten/koorts dan zou ik even naar de HA gaan.
     

Share This Page