@minnie:: gefeli met je dochter! @Brb: idd of de biscuit kleuren kan ook Zit te wachten op een telefoontje van het uvw... Benieuwd wat die weer van me willen Welkom zira! Liefs xx
Gefeliciteerd! Mijn dochter is vandaag 2 geworden, wij krijgen vandaag ook wat visite en in het weekend echte feestje. Leuk he! Geniet ervan!
Ha en dan moet ik weer even inspringen Toen bij mij bij de 20-weken echo werd geconstateerd dat mijn dochtertje een hazenlip had (schisis) vroeg ik uit interesse aan de gyn of er veel geaborteerd werd vanwege dit. En hij gaf aan het nog nooit meegemaakt te hebben, het ook in de maatschap nooit meegemaakt te hebben, en dat het volgens hem een indianenverhaal was.
Even een egoberichtje hier.. Vandaag is mijn schoonmoeder weer opgenomen in het ziekenhuis. Dit is al de zoveelste keer en ze volgen elkaar nu steeds rapper op. Ik heb haar zelf niet gezien vandaag maar mijn vriend zei dat ze zo opgeblazen was en zoveel vocht vasthield dat het gewoon via haar huid naar buiten kwam. Ze belde me vanmiddag om het te zeggen en vanaf dat moment heb ik buikpijn en spoken de meest nare gedachten door mijn hoofd. Ze is een taaie en ze zal er álles aan doen om bij ons te blijven. Ik hoop gewoon zoooo dat ze haar kleindochter mag ontmoeten. Het is zo'n lieve vrouw en zo'n goede moeder en oma. Misschien zijn het de hormonen nu, maar ik kan niet stoppen met huilen. En nu is ze nog gewoon bij ons!
En er kan weet een jongetje bijgeschreven worden op de lijst. Het is nog niet 100% zeker, want ik heb mijn eigen echo gemaakt. Maar ik neem de gok. Voor de rest is hij flink gegroeid, heeft geen seconde stil gelegen en was er geen nekplooi te bekennen. Oftewel hier ben ik erg blij mee. Alleen ben ik vandaag wel flauwgevallen, op mijn werk. Beetje jammer.
Zora & Minnie, gefeliciteerd met jullie dochters! Amezen: bah wat klinkt dat heftig zeg. Het is inderdaad te hopen dat ze jouw mini nog kan meemaken. Heel veel sterkte en kracht toegewenst.
Amezen, wat heeft ze? En sterkte, en ik herken het janken! Beide schoonouders hier zijn al op leeftijd, en beide zitten nu in de lappenmand... Fem, fijn dat je zelf geen np hebt gezien, en wat leuk een (voorzichtig) jongetje!
Minnie gefeliciteerd met je dochter! Nieuwe mama, gefeliciteerd! En welkom! Frommel, hoe ben je de dag doorgekomen?
Amezen, wat rot.. snap heel goed dat je daar emotioneel onder ben. Hier komen de waterlanders al om het minste geringste.. Met de tv aan... Heb dochterlief er dik 1,5 jaar van weg weten te houden, maar het komt nu toch wel heel erg handig uit. Heb d'r 2 keer een uurtje erachter gezet, zodat ik zelf ff niks hoefde. Verder ging het redelijk. Merk nog niet echt verschil met het minderen van de emesafene, maar volgens mij gaat dat ook niet zo snel. Hele dag duf en misselijk op de bank gehangen. Vl was gelukkig wel eerder thuis om boodschapjes te doen en te koken. Dat scheelt een hoop. Morgen werkt vl een hele dag, maar wel weer op tijd thuis om te koken Ze heeft het er maar druk mee... En daarna is het gelukkig alweer weekend.. Hoop nogsteeds op verbetering voor volgende week
Dank voor de lieve woorden. Ik haar net een sms gestuurd met een kus namens mij en haar kleindochter en daar werd ze heel blij van. Ze heeft COPD. Maar door de vele medicijnen en het chronisch zuurstoftekort inmiddels nog veel meer. Suikerziekte, staar, constant overal infecties, van alles. Ze heeft het onlangs met de arts al over euthanasie gehad. Het leven is nu echt geen pretje meer voor haar. Maar ze is ook een enorme bikkel en ze vecht zich er doorheen. Ik heb nooit veel met ouders gehad. Zelf geen bijzonder goede band met de mijne, maar vanaf het allereerste moment dat mijn vriend me daar voorstelde, hoorde ik bij de familie. Ik ben dol op haar. En zij op mij en op hoe gelukkig haar zoon met mij is. En nu alweer zo snel afscheid moeten nemen doet me zoveel pijn. Ik gun mijn meisje haar lieve oma zo..
@Zora; Jij ook gefeliciteerd met je dochter!! Hoop dat jullie een fijne dag hebben gehad @Fem; Wat leuk dat je zelf zo kan kijken bij de kleine.. Ben benieuwd of je gelijk hebt en het een jongen is @Amazen; Heel veel sterkte meis.. Klinkt heel naar allemaal Ik hoop voor jullie dat ze de kleine mee mag maken.. Knuf! @Frommel; Fijn dat het redelijk ging vandaag!!! Hoop dat je snel weer de oude bent..
Hallo allemaal, Sorry druk geweest! @amezen: Sterkte ermee! Lijkt me erg naar!! @femmelepem: Wat leuk dat je je eigen echos kan maken zeg! Nu afwachten of het echt klopt! En een opluchting dat de nekplooi weer niet verdikt was! @frommel: Wat vervelend dat die misselijkheid maar blijft zeg! Is die emesafene niet goed in hogere doseringen? @minnie en bloemm: Gefeliciteerd met jullie dochters! @hier:Hier een zoontje die net van de oorontsteking af is, maar niet fit blijft. Heeft van t weekend laatste antibiotica gehad, maar deze week blijft de koorts, en sinds gisteravond word hij alleen maar zieker, echt zielig, straks maar weer naar de dokter. Hij is benauwd en klinkt erg vol.
@amezen, sterkte meid! en die tranen lekker laten gaan, lucht enorm op. ik hoop dat het snel weer wat beter gaat met je schoonmoeder en dat ze sowieso jullie meid nog mee mag maken! @janneke, bah klinkt niet zo goed zeg met je zoontje hoop dat ie gauw beter is! @frommel, 2 keer een uurtje tv is ook geen ramp toch, zijn tegenwoordig aardig wat educatief verantwoorde programma's voor de kleintjes en als dat betekent dat jij eventjes de rust kan pakken die je nodig hebt, vooral doen! @rest, sorry ben de helft alweer vergeten @hier, wederom hoofdpijn....pfff....al vanaf maandag echt minder wordt t niet......gewoon teveel aan mn hoofd, dus hoop dat ik t dit weekend allemaal beetje van me af kan zetten hebben jullie nog plannen voor t weekend?? @weekend, morgen de kraambeurs in t zkh, hopelijk krijgen we 3d echo! en als we heel hard hopen zien we misschien ook geslacht wel maar dat is wel heel hard hopen, bij ons in de regio geloven ze er blijkbaar niet zo in dat je nu al geslacht kan zien.........maar we blijven hopen zouden daarna verjaardag hebben maar die gaat niet door, en zondag lekker helemaal niks dus ik ga t lekker rustig aan doen t weekend (en als we geslacht weten misschien wel eventjes winkelen )
@babyfotograaf: ooooh spannend hoor Zou wel leuk zijn toch 15 weken moeten ze het toch wel kunnen zien? Moet je je daarvoor inschrijven bij de beurs? Of is het gewoon heel lang wachten... @hier: Bij de dokter geweest, zn oor is nog steeds dik ontstoken, krijgt nu druppels en nog een ab kuur. Niet zo goed voor zo'n kleintje 2 vlak achter elkaar, maar jah, dit is ook niet wat. Hij klonk ook erg vol, krijg nu nog meer pufjes, pfff hoop dat mn schatje snel opknapt! Is nu al bijna 3 weken aan het kwakkelen.