Was begonnen via mijn telefoon met de app Womanlog. Maar vond op internet een website die wel heel handig is. MamaApps heet het. Adres is www.mamaapps.nl Mijn moeder is na haar zwangerschap ook graatmager geworden. Die woog op den duur nog maar 40 kilo ofzo. Gelukkig wel weer aangekomen uiteindelijk, want dat is ook niet leuk meer. Kan zelf gelukkig ook wel redelijk eten wat ik wil, maar let wel op dat ik niet teveel chips e.d. eet.
Had trouwens zo'n pendel laten doen. Komt er april uit! Dus ik heb besloten dat ik daar niets van geloof
Haha, heb ik ook laten doen, februari... Nou daar geloven we gewoon niks van! Zou trouwens ook niet uitkomen op het werk.... Daar is het tussen feb - apr erg druk. En aangezien mijn andere kids ook rond die periode ook jarig zijn, zullen we denk een paar maanden overslaan als het over 3 maanden nog niet raak is! Ga is een kijkje nemen op die site! Wow 40 is wel heel licht! Hier schommelt het meestal rond de 55kg, maar ik ben ook klein van stuk!
Ja als er nou november of december had gestaan had ik het met alle liefde willen geloven Maar nu niet hoor. Nou lijkt het me sowieso sterk dat iemand op basis van mijn naam en geboortedatum kan raden wanneer ik zwanger raak. Wil hier trouwens niemand mee beledigen hoor
Goed bezig Mvv27!! Ik ben zelf nu ook op mijn eten aan het letten. Niet streng lijnen maar gewoon gezond eten en elke dag wil ik proberen half uur tot uur lekker te wandelen met de hond ofzo. Ik zou graag nog 8 kilo kwijt zijn voordat ik zwanger wordt maar ga er gewoon op letten zonder streng te lijnen want dat heb ik al genoeg gedaan en dat ben ik helemaal zat Je kunt zeker heel tevreden zijn met 4,5 kilo in 5 weken!! Toppie!! Veerr: Wat houd zo'n pendel eigenlijk in? Heb er al meer overgelezen bij sommige maar heb geen idee wat ze er mee bedoelen
Als je bij het forumoverzicht bent moet je helemaal naar onderen scrollen dan staat er een apart pendelforum. Daar kun je dan kijken wanneer er iemand pendelt. Daar kun je ook lezen wat het precies is. Ik eet vooral veel fruit nu. Goed voor de vitamines At normaal ook wel aardig wat fruit maar nu nog net wat meer.
Hey Meiden! Hier even kort een berichtje van mij! Zwangerschap gaat nog steeds goed! Alleen die 'bobbel' of zwelling hoe je het noemt is er nog steeds.. Heb donderdagochtend de echo gehad en krijg pas DINSDAG de uitslag helaas! Vind het wel een beetje eng, hopelijk is het niks ernstig en vooral niet voor het kindje.. We zullen zien! Hoe gaat het hier? Nog geen zwangeren erbij? En over dat pendelen, ik had me ook laten pendelen.. Februari 2013.. Hmm Nou het was toch al behoorlijk wat eerder haha! Omdat ik die rare zwelling heb, heb ik toch mijn familie etc verteld dat ik zwanger ben.. Omdat ik me nu toch extra zorgen maak, vind ik het toch fijn als ze het een beetje begrijpen.. Iedereen nog succes met het klussen haha! Hopelijk komen er toch echt binnenkort meer zwangere vrouwtjes bij! Nu ga ik gauw weer foetsie, genoeg te doen hier! Vanavond komen vrienden op visite, gezellig! Iedereen fijn weekend!
Jeetje spannend Fairytale. Dinsdag pas....dat duurt voor je gevoel vast eeuwig! Hoe reageerde de familie op de zwangerschap? Fijn om te horen dat het allemaal goed gaat! Vanmiddag gezellig naar een verjaardag geweest, zo de boys naar bed en dan lekker bankhangen! M'n ovutesten worden steeds positiever, zie hier: Bekijk bijlage 283126 Fijn om te zien dat het werkt! Ben benieuwd wanneer de test op z'n hoogtepunt is!
Fairytale, kan me goed voorstellen dat je het spannend vindt. Dat het maar snel dinsdag mag worden. Geen bericht, goed bericht denk ik altijd. Mamavandj, ik heb geen verstand van ovulatietesten, maar het zijn 2 duidelijke streepjes. Ik lig heerlijk op de bank met een dekentje. Heb mezelf getrakteerd op katjang pedis nootjes. Kon ze niet weerstaan op de markt vanmiddag.
Hallo allemaal! Wij zijn weer terug van een dagje uit. We zijn in Genova geweest en daar was het gewoon 25 graden vanmiddag! Wendy balen van je ongi.. Maar ook jij hebt een mooie cyclus gehad. Toch fijn dat onze lichamen het 'doen'. Nu lekker aan de wijn! Fairytale wat duurt de uitslag lang zeg! Maar kan ook positief zijn natuurlijk. Als ze echt iets verontrustends gezien hebben dan hadden ze je vast en zeker wel eerder gebeld. Fijn dat het verder goed gaat! Vond je familie het leuk nieuws van je zwangerschap? Mama van dj mooi streepje hoor! Die is over een paar daagjes wel positief Mvv knap hoor 4,5 kg in 5 weken! Dat is toch hartstikke veel al. Wil je er nog meer af? Goed bezig hoor! Haha en die pendel Veerr, daar geloven we inderdaad he-le-maal niks van!! Kijk maar naar fairytale! Hier alles goed, ik ben deze ronde er minder mee bezig merk ik. Fijn! Tijd gaat ook best snel tot nu toe. Morgen dag 18 alweer. Hopelijk blijft mijn gemoedstoestand tot dag 28 zo Enne, we hebben nu toch elke dag NOD's? Gaan er nog mensen testen?
Fijn dat de zwangerschap goed gaat! Hopelijk goed nieuws dinsdag. Snap dat je het vast hebt verteld. Wil je toch kwijt! Mooi dat de testen werken mamavandj!
Maak ons maar lekker Giulietta met die 25 graden. Hier bijna 20 minder Lekker mvv, moet kunnen af en toe toch!
Sorry!!! Maar troost je, vanaf morgen wordt het ook hier een stuk kouder Maar dat vind ik wel lekker hoor, heerlijk dikke truien aan, kaarsjes aan, warme chocomelk. En een goed excuus om nog eens extra tegen elkaar aan te kruipen hihi
Fijn om wat van fairytail te horen. Ik zal voor je duimen dinsdag. die ovulatie test zag er veelbelovend uit! Ik snap er hier niks meer van. Vanochtend werd ik wakker van de misselijkheid. Verder af en toe overdag met vlagen gehad. De warme chocomel met slagroom eindigde ook in misselijkheid. Nog niet ongesteld geworden en vanavond had ik klef slijm, kon er draden mee trekken. Zoals jullie omschrijven tijdens de eisprong. Ik ben het spoor even helemaal bijster. Ga ook steeds meer geloven dat ik best wel eens zwanger zou kunnen zijn.. Morgen toch maar even test halen denk ik... Eng... ik durf het bijna niet uit te spreken.. Straks krijg ik en enorme teleurstelling terwijl ik juist net zo lekker nuchter er in stond.. Pfff..
Goedemorgen! Fijn die wintertijd...zit nu al beneden... Oh wat heerlijk Guilietta, 25 graden! Volgens mijn telefoon hier nu -1 om 8u 's ochtends! Brrrr. Ben ook echt meer een zomermens. Maar dit weer bevordert wel je liefdesleven, lekker dicht tegen elkaar aanliggen in bed! Fijn dat je er zo goed mee bezig bent Guilietta! Die eerste ronde is denk toch ook de spannendste. Wat raar Hope! Misschien een hele lange cyclus en nu pas je naderende eisprong?? Of misschien toch echt zwanger? Ik zou het zekere voor het onzekere nemen en toch nog even aan de klus gaan! Of testen inderdaad. Succes! Leuke site veerr die mamaapps! Gister gelijk even ingevuld en gister is dus mijn vruchtbaarste tijd aangebroken!
Goedemorgen, Hope86, ik zou inderdaad een testje doen. Je lijf houdt je anders wel heel erg voor de gek. 25 graden, ik verlang nu alweer naar het mooie weer. Al vind ik de herfst ook heerlijk. Dames help. Gister na het klussen raakte ik een beetje in paniek en de twijfel sloeg toe. Het lijkt ons zo mooi om nog 1x zwanger te zijn en een kleintje in onze armen te hebben. Maar is het wel leuk voor haar. We geven haar zo veel liefde en aandacht en dan moeten we dat verdelen. Kan ik het wel aan, twee kindjes. Ik ben soms al zo'n stress kip. Ik moest het even kwijt, sorry.
Ja handige site he mamavandj. Hope! Het klinkt hoopvol. Gewoon ff testen inderdaad. Hoe langer je wacht hoe meer je gaat hopen. Ben echt nieuwsgierig!