Paar dagen druk en nu lekker ff tijd om te lezen... Fairytail, duim voor je dinsdag. Komt goed... Denk dat ik ook maar ovu testen ga doen volgende ronde, hoewel ik denk ik weet wanneer mijn ei is geweest... mijn vriend was erg blij met me, haha. Had echt zin. Mijn libido was tijdens mijn pil of ring periode niet om over naar huis te schrijven, dus dit was een aangename verandering. Hoop dat mijn ongi komend weekend last zien dat mijn lijf het ook echt goed doet... Mooie ovu test trouwens mamavandj, lijkt de goede kant op te gaan! Hope, duim voor snel duidelijkheid voor jou. Wij hebben vandaag veel bezoek, dus kom vanavond nog ff weer kijken
Haha, mvv! Denk dat iedereen die momenten wel heeft. Geloof me, het wordt nog leuker! (soms ook niet, ruziemakende kids,maar dat hoort erbij!) Maar bovenal staat dat de broers hier helemaal gek op elkaar zijn! Heb jij zelf broers/zussen?
Mvv: Tuurlijk kan je dat! Je zal even moeten wennen en zij ook maar uiteindelijk is het toch super voor haar als ze een broertje of zusje heeft! Nynkusje : veel plezier vandaag!
Ja Nynkusje, die mannen van ons zullen wel blij zijn! Bizar eigenlijk he wat die hormonen met je lijf doen. Bestaat er niet iets waardoor je er geen last van hebt en waardoor we vaker meer zin hebben?!? Heb ook geen idee of ik hierna nog wel aan de pil wil. Ik voel me zoveel fijner nu!
hoi hoi, hier een beetje dezelfde gemengde gevoelens... de ene dag steken die meer de kop op dan op andere dagen... komt wel goed hoor! mijn man heeft gisteren verteld aan zijn ouders dat we voor een tweede kindje gaan en ze was heel emotioneel onze zoon is al 3,5 jr en er zal minstens een leeftijdsverschil van 4 jaar zijn dus ze hadden hun er niet meer aan verwacht hehe hier is sinds deze week mirena spiraal eruit... nu maar hopen dat ik snel een cyclus heb, toen ik vier en half jaar geleden stopte met de pil was het een ramp... succes nog aan alle dames !
Goedemorgen meiden! Niemand vergeten de klok terug te draaien? Lekker he, een uurtje langer slapen. Mijn berichtje van vannacht was echt even vlug van me afschrijven, lag er wakker van.. haha, vandaar dat ik nog niet echt gereageerd had op andere berichten. Ik heb me ook aangemeld bij die mamma apps, leuke site veer! Thanks voor de tip! Jammer dat het nog geen echte app is voor de smartphone. mvv27, ik snap je twijfel best. We zijn vrouwen, en we twijfelen toch altijd Maar dat gaat toch allemaal vanzelf, toen je je eerste kindje kreeg heb je je vast ook wel afgevraagd: 'kan ik dit allemaal wel?' Komt allemaal goed, de aandacht verdelen gaat vast vanzelf en die twee kleintjes zullen vast gek op elkaar zijn! Altijd een speelkameraadje bij je.. heerlijk toch?! Vanochtend niet misselijk wakker geworden, ma na het ontbijt wel weer even. Heb ook met mijn ochtendurine een ovulatietest gedaan. Ik kan mij zo moeilijk voorstellen dat ik nu mijn eisprong heb, want volgens mij heb ik deze echt duidelijk gevoeld toen ik op vakantie was. De ovulatietest gaf een licht streepje.. ik snap er echt helemaal niets van! Ik zal even proberen of ik hier een foto kan plaatsen. Ik heb mijn ochtendurine bewaard, en ga vanmiddag een zwaagerschapstest doen. Ik wil het nu gewoon weten, dat gezeur van mijn lijf maakt me echt gek, omdat de signalen zo duidelijk zijn (vooral die misselijkheid) ben ik zo bang dat ik teleurgesteld wordt.
Dank niet dat het veel zegt. Zou gewoon lekker die test halen zometeen en die afwachten! Spannend he. Hoop voor je dat het raak is, maar weet uit ervaring van afgelopen maand dat je je een hoop kunt indenken. Maar dat is normaal. En misschien is het wel gewoon raak! Zou dat ff leuk zijn. Ik ben heel benieuwd. Snap nu waarom jullie donderdag zo nieuwsgierig waren was die slijm van je trouwens doorzichtig of wit?
Toen ik vannacht in bed lag te piekeren dacht ik inderdaad aan jou. Ik dacht, ik snap nu heel goed dat jij het ook zo lang wilde uitstellen het testen. Omdat je lichaam aangeeft: ZWANGER!! en je hoofd zegt, ja maar dat hoeft helemaal niet... En je bent natuurlijk bang dat je een negatieve test in je handen krijgt, en dan is het sprookje meteen afgelopen. Haha Maar nu op naar zekerheid, ben het zat. haha Mijn slijm was trouwens doorzichtig volgens mij, en echt dik snotterig. Niet waterig.
Groot gelijk. Als je moet ontwaken uit het sprookje kun je het maar beter meteen doen Hoe laat kunnen we ongeveer een uitslag verwachten?
denk eind v.d. Middag of vanavpnd. We gaan zo eventjes de stad in. Hoe belangrijkk is het trouwens om met ochtend urine te testen? Weet iemand dit? of maakt het niet zo uit.
Maakt niet uit volgens mij. Vaak wel wat duidelijkere streep maar als je zwanger bent komt er sowieso wel 1.
Nou Hope, ik ga je toch voorzichtig feliciteren, want bij mijn tweede testte ik ook positief met een ovulatietest! Ochtend daarna zwangerschapstest gedaan en ja hoor!!! Ben vanmiddag weg, dus kom vanavond weer ff spieken!
Hallo dames, Hope: spannend joh. Succes straks. 2e kindje: Dat gevoel herken ik eeeenorm! Dat is ook de reden dat we nu `pas` voor een 2e gaan. Maar dan kijk ik inderdaad naar mezelf. Ik heb een zus en ben zo ontzettend blij dat ik haar heb. Ze is mijn grootste vriendin en hou verschrikkelijk veel van haar. Hier: Nog steeds een beetje down. Het duurt nu weer zo lang eer dat mijn ei komt en dan dat wachtbankje weer. En misschien duurt het dit keer ook weer zo lang eer dat het raak is. Gelukkig staan er de komende maand leuke dingen op de agenda dus probeer ik mezelf zo veel mogelijk bezig te houden. Gister nadat ik ongi werd zijn we heerlijk 2 uur wezen wandelen. Net heerlijk lang gedouched, wenkbrouwtjes geverfd en nu weer verder met de strijk met een muziekje op de achtergrond. Man en zoonlief zijn in de tuin bezig. Maar o o o, ik loop helemaal leeg. Heb een tampon en een maandverbandje! Maar ja, ik heb liever zo´n dag thuis dan dat ik op mijn werk ben. Zo einde ego bericht haha. Wat zijn jullie plannen vandaag?
Ja je moet dat gevoel van 'wie weet!' echt weer even los laten he. Moest ook even wennen aan het idee dat het niet zo was. Maar gelukkig nu wel weer over. Voor je het weet zit je weer in de spannende periode joh. Maar kan me voorstellen dat je bang bent dat het weer lang duurt. Helaas heb je er zelf totaal geen invloed op. Dus probeer het maar los te laten en dat lukt me nu aardig, maar na mijn ei... Merk wel dat ik minder spanning voel dan begin van de eerste ronde. Inderdaad gewoon leuke dingen doen. Afleiding zoeken! Hopelijk wordt het bloeden snel minder. Bij mij viel het me echt reuze mee. Ik lig lekker op de bank een boek te lezen. M'n man is feyenoord ajax kijken bij vrienden dus lekker rustig hier
Mama van Dj, dat geeft wel hoop. Ik ben ook even gaan googelen en kwam ook een stukje tegen dat je met een ovulatietest dus ook positief kunt testen voor zwangerschap. Ik ben benieuwd. Dat schipperen tussen wel niet ben ik wel zat. Zit nu op dag 30, en echt nog niets geen tekenen dat mijn menstruatie er aan komt. Tenzij die misselijkheid en slijm tekenen zijn, maar ik heb geen idee meer hoe dat was voor ik aan de pil ging. Wendy, fijn dat je je lekker wat afleiding hebt. Wel balen dat je zo extreme menstruatie hebt joh.. Maar 's ochtends of 's avonds testen maakt dus niet zo heel veel uit? Ik heb mijn ochtendurine bewaard.. Ik ga denk ik de kruidvat 2v5 halen. Mocht het negatief zijn dan heb ik in elk geval niet zoveel geld eraan uitgegeven Ik houd jullie op de hoogte.
ik testte bij mij zoon ook positief dmv ovulatie test... had helemaal geen zwangerschapstest meer in huis liggen dus zo maar testje gedaan toen
Wat een heerlijk topic dit! Is toch super fijn dat iedereen hier zijn verhaal, twijfels, frustraties, blijheid enzovoorts kwijt kan! Hope, wat ontzettend spannend..! Heb hier ook al eens op het forum gelezen dat sommigen met een positieve ovutest zwanger zijn. Net wat Mama van dj had! Ik kom hier regelmatig even spieken vandaag. Wendy dat is niet leuk om je zo te voelen. Probeer positief te blijven! We zijn allemaal nog maar net begonnen en het hoeft helemaal niet te betekenen dat het nu weer zo lang duurt! Misschien ben je volgende maand of de maand daarna al wel zwanger. Dit zijn even de kl*te dagen en mag je je ook best zo voelen. Als je iets heel graag wilt dan duurt elke dag te lang.. Dat hebben wij ook weleens. Maar als straks de ongi over is ga je weer met volle moed er tegen aan! Net als wij allemaal 2e kindje: Jaaa dat herken ik ook hoor! Dus Mvv dat is heel normaal. Zelfs mijn man begint er soms over. Hij vindt het ook spannend hoe het straks allemaal zal gaan en of we het wel kunnen. Dat neemt niet weg dat we het toch heel graag willen. We hebben allebei veel broers en zussen en dat is hartstikke leuk! En als andere gezinnen het kunnen, dan kunnen wij het ook Wij hebben net/vanmorgen al boodschapjes gedaan en hier wat opgeruimd. Vanmiddag lekker bankhangen en misschien nog even wandelen. Het is hier niet meer zo warm als gister. Het regent nu zelfs. Dus denk lekker binnen blijf dagje
Hope ik zou als een speer die test halen en terug naar huis gaan om te testen haha. Wat een hoopvolle verhalen over die ovutesten!
NOD lijst Oktober 27 oktober / Hope86 / 26 jaar / ronde 1 / 1e kindje 28 oktober / Buddhato/ 24 jaar / ronde 1 / 1e kindje 29 oktober / Beitsche / 27 jaar / ronde 1 / 3e kindje 30 oktober / Knorretje/ 25 jaar/ ronde 1 /1e kindje 31 oktober / Leotje / 29 jaar/ ronde 1 / 2e kindje 31 oktober / Maregmo/ 26 jaar/ronde 1/ 2e kindje November 2 november / Bruni / 27 jaar / ronde 1 / 1e kindje 3 november / Liekj / 24 jaar / ronde 1 /1e kindje 4 november / Phione/ 25 jaar/ ronde 1/ 3e kindje 5 november / Lelle/ 29 jaar/ ronde 1 / 2e kindje 6 november / xSam/ ? jaar / ronde 1/ 1e kindje 7 november / Delilah02/ 25 jaar / ronde 1/ 1e kindje 8 november / Giuletta / 26 jaar / ronde 2 / 2e kindje 11 november / Miekoe / 27 jaar / ronde 2 / 1e kindje 13 november/ MamavanDJ/30 jaar/ ronde 1/ 3e kindje 13 november/ Mvv27 / 27 jaar / ronde 1 / 2e kindje 14 november/ Eulalia / 22 jaar/ ronde 1/ 1e kindje 15 november/ MamavanMenno/ 29/jaar/ ronde 1/ 2e kindje 16 november / Ikkie24 / 28 jaar / ronde 2 / 2e kindje 24 november / Veerr / 25 jaar / ronde 2 / 1e kindje 26 november/ Wendy / 30 jaar / ronde 2 / 2e kindje ? november/ Rony / ? jaar/ ronde 1 / 2e kindje Zwanger!!! Fairytale / 23 jaar/ ronde 1 / 2e kindje Wacht nog een ronde: BabyR / 25 jaar /ronde 0 / 2e kindje Nynkusje/ 32 jaar/ ronde 0 / 1e kindje Laarsje / ? jaar/ ronde 0/ 4e kindje Totaal : 25 Ronde 0: 3 Ronde 1: 18 Ronde 2: 4 Zwanger: 1