16-31 januari 2013 mama's! -> Deel 2 !

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by lydia1986, Oct 13, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    ben benieuwd sammie wat het kan zijn
     
  2. Ginie

    Ginie Actief lid

    Aug 13, 2009
    409
    0
    0
    @dani: wat goed dat je binnenkort met iemand gaat praten! Hopelijk kun je het allemaal een plekje geven. Mensen weten soms niet wat ze zeggen in deze moeilijke tijden, dan kunnen ze soms maar beter niets zeggen... Heel veel sterkte ermee!
    @danielle: goed dat je het morgen weer gaat aangeven bij de gyneacoloog! Hopelijk kunnen ze er wat mee en kunnen ze wat aan de pijn doen voor jou, want anders zijn het nog wel 11 hele lange weken.
    @enibas: heftig meis! Hopelijk blijft het nu weg, fijn dat ze je zo snel konden helpen!
    @josje: wat schrikken zeg van je weeen! Gelukkig zijn ze snel gaan zakken en nu rustig aan doen!
    @tulip: spannend, hopelijk groeit de beeb goed de komende weken en kunnen ze het op de groeiecho ook goed zien!
    @wen: balen zo'n drukke en natte dag! Hopelijk de volgende keer droog inderdaad! Hier was manlief zo lief om me te brengen en te halen naar en van het station!
    @sammie: komt mooi uit dat je morgen voor controle moet!
    @hier: vandaag weer gewerkt en moest vanavond nog nieuwsbrief maken. Nu eindelijk klaar, dus ga zo snel naar bed!
    Vandaag zijn ze met de badkamer begonnen!!! Dus even 2/3 weken doorbijten en dan kunnen we genieten van onze nieuwe badkamer! Zat gelukkig vandaag niet in de herrie!
    Afgelopen weekend wat minder last van rug en benen, heb ook wat rustiger aan gedaan, dus dat zegt wel genoeg ;)
    Slaap lekker allemaal!
     
  3. Enibas

    Enibas Bekend lid

    Nov 8, 2011
    667
    0
    0
    Wat Juju zegt, ben ik het helemaal mee eens

    Dani De pijn is stukken minder. Alleen de wondverzorging is pijnlijk. Lief dat je het vraagt.
     
  4. tulip

    tulip Niet meer actief

    ginie, wat gaaf een nieuwe badkamer, das zeker genieten.

    enibas, fijn dat de pijn wat minder is...hoelang zou je er last van hebben denken ze??

    Hier ons moppie weer naar school gebracht, juf zei dat ze er van haar wel 10 wilde hebben in de klas. Dan tettert ze daar ws niet zoveel als thuis haha.
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    HiHi tulip altijd fijn om te horen :)

    Dani knuf, goed dat je hulp krijgt/zoekt !
     
  6. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    Heej meiden,


    @Dani,kan me voorstellen dat je nergens zin in hebt meid.
    Heel goed van je om hulp te vragen en dit te bespreken met iemand.
    Dat ml ook maar rustig aan doet want mannen storten zich vaker in zo een soort situatie op hun werk..maar dat gaat hem ook nog opbreken.
    Ik neem aan dat jullie dit samen gaan doen?
    Ik vind je ook ontzettend sterk,maar weet ook dat je dat niet altijd hoeft te zijn..je mag best verdrietig en boos zijn.
    Je site is heel mooi geworden en heb al een berichtje achter gelaten voor jullie....*knuffel*


    Kraamhulp is net weg,de intake was erg leuk en heb wel wat vragen kunnen stellen.
    Vandaag 29weekjes,jippieeeee:D:D
    Gisteren met ml gaan uiteten en even naar het Casino geweest,we hebben €100,- gewonnen..hahaha dus bijna voor niks gegeten.
    Ben de laatste paar dagen erg moe!
    Gisteren heb ik weer een wasmand leeg gestreken maar heb de hele avond last gehad van mijn rug en buik..Pfff
    Ga nu gewoon proberen om meer dingen in de droger te gooien en meteen op te vouwen zodat ik wat minder strijk heb.

    Weet iemand van jullie al iets over een groeiecho?
    Ben het vergeten te vragen aan de vk vorige week.
     
  7. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Ik krijg in principe alleen nog een liggingsecho, die duurde de vorige keer 3 seconden ;)
     
  8. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    Het echo bureau had het over een groei echo met 30wk en een ligings echo met 34wk.
    Kan het me wel herinneren bij Moreno want toen lag hij in stuit en met de ligings echo was hij gelukkig weer gedraaid:D

    Volgende week weer na de vk dus dan kan ik het vragen maar dacht Mss weet iemand het hier.
    Vind het niet erg hoor om wat extra echo's te krijgen...heerlijk! Hahaha

    Sinds gisteren ben ik met vlagen erg misselijk en ook al bijna moeten overgeven.
    Vooral als ik te lang op de i-pad zit of te lang met iets bezig ben.
    Hopenlijk geen griep:(
     
  9. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    #949 BabyAngel, Oct 30, 2012
    Last edited: Oct 30, 2012
    Even spammen!!
    Maatje 56:D
     
  10. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Ik zie m niet!!! Krijg deze week ook weer kleertjes binnen (van Z8 en wat Marktplaatsspul)
     
  11. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Melanie: Ik krijg over 4 weken groei+liggingsecho, ben dan ruim 32 weken.

    Controle vk was goed. Zit nu op +5 kg, dus keurig. Baarmoeder zit nu tegen ribben en hoofdje ligt boven, billen beneden. Daarna bloed geprikt voor Rhesus C en hb.
    Ook nog gesprek gehad op de kraamafdeling over de fouten die tijdens mijn eerste bevalling zijn gemaakt. was een erg fijn gesprek en mijn gevoelens erover werden erkend en gaan goed in het team besproken worden.
    Ook gelijk mijn geboorteplan doorgesproken. was helemaal in orde.
     
  12. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    hier ook een goede echo gehad bij de gyn. kleine man ligt ook in een stuit maar dat veranderd nog wel.
    ook bloedgeprik. de baby is nu 1,1 kilo en alles is rond de 27 weken geschat dus mooi op schema. ook nog gevraagd van mijn benen en waarschijnlijk zit er een wervel gekneld waardoor ik die tintelingen en branderig gevoel krijg. het kan ook kracht afnemen en waardoor ik steeds minder kan gaan doen en als dat zou is en ik krijg er heel erg last van wil hij misschien eerder inleiden maar we zullen het moeten afwachten.
    ook besproken over de bevalling in het geval dat thuis de vliezen breken en zoontje, maar die kunnen we dan meenemen en dan kan oma hem daar op halen wachten is voor ons geen optie maar hij heeft liever dat ik de ambulance bel want dat is net wat veiliger mocht in wel sneller bevallen. ben echt blij dat hij het zo serieus neemt.

    over 3 weekjes weer.
     
  13. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    Nu wel;)
     
  14. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Lekker roze! :D
    Ik zit al op +10 kilo ;)
     
  15. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    ik heb geen idee.
     
  16. Saga

    Saga Fanatiek lid

    Jul 10, 2012
    1,472
    0
    0
    N-Nederland
    Hier +2,5kg. Vk kon baby niet heel goed meten vorige week en kwam op 835 gram. Met de pretecho even gevraagd... Goh kan je ook zien hoe zwaar hij is?
    Die kwam op 1100 en een beetje uit... Zaten 4 dagen tussen... Vreemd!
    Bij de vk was het bovenbeentje op 25 weken, met de pretecho lag alles vorige precies op 27 weken. Nu is het spul van de pretecho ff een stukkie beter dan die van de vk, plus hij daar beter lag. Dus ik denk dat ik de pretecho geloof en dat van de vk maar vergeet.

    Mooi roze jasje!! Loveee roze, maarja beetje lullig voor een jongetje zo'n jasje :D

    Ik vind de tijd toch best snel voorbij vliegen! 28 weken alweer!
     
  17. tulip

    tulip Niet meer actief

    sammie, fijn dat alles goed was.

    kwebbelsnoes, mooi dat je een goed gesprek hebt gehad...dat geeft weer een gerust gevoel denk ik.

    melanie, leuk jasje!!! hier is de groeiecho niet standaard, bij sommige vk's al wel. Hier een groeiecho omdat onze dochter dysmatuur was. Nu met 30 weken en 32 weken en dan nog indien nodig. Maar wat ik gister schreef kan dus ook in ons geval bij de gyn zijn.


    saga, nou dat lijkt mij wel een heel groot verschil in gewicht!!
    Ik zit nu op 4,5 kilo.
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    o ja en vanavond begint eindelijk het zwangerschapszwemmen...zin in!!
     
  19. josjo

    josjo Fanatiek lid

    Nov 6, 2008
    2,757
    156
    63
    Arnhem
    melanie jeeej 29 weken!

    mooi jasje!

    juju volgens mij os jouw weegschaal kapot haha ;)

    weeen/harde buiken. Vandaag toch best wel weer wat gehad grrr nu ook en ik doe niks! ja typen, neem toch aan dat het daar niet van komt.....? nu zijn ze vervelend maar zonder kramp maar vanmorgen wel weer.. de vk zei dat mijn darmen en blaas de bm prikkelen, nou, echt wel! Als ik maar n miniplasje hoef is het al meteen bam! En nee, geen blaasontsteking... het staat wel op kweek, vrijdag meer daarover..

    vandaag voelde ik voor t eerst de hik. haha. Ik zei gisteren nog tegen ml: ik heb deze zwangerschap nog niet 1 keer de hik gevoeld! Weet wel dat ik er op het eind weleens gestoord van werd, die plopjes steeds op dezelfde plek hihi. denk dat beebje me gehoord heeft? ;)
     
  20. tulip

    tulip Niet meer actief

    josjo, hier prikkelde het schoppen ook heel erg toen de voeten nog beneden lagen, sinds van het weekend dacht ik dat de beeb gedraaid was en dat bleek gister ook zo, nu het koppie beneden en dat scheelt een boel.
     

Share This Page