Ok.... ik denk dat dit bij een hoop mensen wel irritatie geeft... Namelijk... schoonmoeders! Ik kon al een andere topic vinden maar die was gesloten! Wat is er zo vervelend of juist niet aan je schoonmoeder?
Mijn schoonmoeder heeft wel wat kleine -puntjes(net als ieder mens). Ze is vooral heel lief, warm en zorgzaam. Ben echt gek op haar! Ze is echt mijn mama en ik echt haar dochter(zoals zij het zegt; de dochter die ze altijd wilde). En jouw schoonmoeder?
Die van mij kan heel lief zijn, maar ze kan ook een bemoeial zijn, alles willen weten, overal mee naartoe, en alles regelen. Zo regeld ze nog steeds een heleboel dingen van mijn partner.... Ene kant... handig! Andere kant....... pfffffffffffff Ze beheerd zijn rekeningen........ Dat vind ik dus echt minder! Maar goed..... dat was al voordat ik erbij kwam........ dus tja.... het zij zo.....
ik heb een lieve schoonmoeder, ookal kan ze af en toe wel heel erg met alles bemoeien. afgelopen weekend waren ze hier te eten, en dan ook tegen zoon zeggen als ie iets niet mag... en ze vond dat ie te weinig at, waarop vriend en ik zeiden dat hij nooit heel veel avond eten at en dat we hem niet kunnen en willen dwingen.
Ik hou van mijn schoonmoeder bijna netzoveel als mijn eigen moeder en schoonvader idem. Ze hebben echt een plekje in mijn hart en dat zeg ik nietzo snel. Lijkt me echt vervelend als je dat niet hebt met je schoonouders.
Middels een goed gesprek, omdat we het niet meer pikte.. Hoop ik dat er nu verbetering in komt.. Maar schoonouders zijn hierin een team (geweest) dus niet enkel schoonmoeder.. 3 kernbegrippen: Zoon niet kunnen loslaten Mij niet accepteren met lelijke kritiek tot gevolg De touwtjes/controle in handen willen hebben! Bemoeienis En alles wat daaromheen automatisch plaatsvind..
Naast dat ze heel graag over haarzelf, haarzelf en haarzelf praat, mankeert er niet veel aan eigenlijk.
Ja dat hoop ik ook, zou zo fijn zijn als we respectvol met elkaar om zouden kunnen gaan, bij elkaar langskomen voor de gezelligheid, straks helemaal met de kleine!
mijn schoonmoeder heeft de hart echt op een goeie plek zitten! soms irriteer ik me even aan haar maar als ik dan me hart moet luchten komt ze met een briljante oplossing ! en bied ze echt een luisterend oor
mijn schoonmoeder is eigenlijk heel lief, en veel relaxter dan mijn eigen moeder. mijn schoonmoeder is ook een stukje ouder, en ik vind het eigenlijk meer een lieve oma maar mijn eigen moeder let altijd op alles, als er bv nog een fles staat ruimt ze die meteen op, en mijn schoonmoeder maakt zich niet zo druk als er nog wat rommel ligt hihi
Ik heb een schoonloeder die altijd zit te zeiken. Is een echte tokkie en enorm aso! Plus ze vergeet dat zij een zoon heeft en belt elke dag met haar dochter en stiefkinderen.. Vriend is er klaar mee en ik ook. Heb haar al zoveel kansen gegeven en met haar gepraat maar gaat even goed en dan is het raak... Amen