in het plan van de VVD gingen we ALLEMAAL inleveren (dus ook de lage inkomens, minder dan de hoge inkomens, maar nog steeds inleveren). In dit PvdA plan levert alles boven de modaal-grens inkomens fors in, en de lage inkomens helemaal niet. dus nee, ik vergis me niet
Psz betalen we hier 125 euro voor 3 ochtenden per maand. Vind ik al niet normaal duur. En iemand schreef dat de hogere inkomens alleen maar klagen. Logisch heb je gelezen wat het inhoudt?? Niet normaal dat het straks zo duur wordt terwijl we echt voor hetzelfde 'product' betalen. Ik ben echt voor hoe meer je verdient hoe meer belasting je betaalt maar niet dit. Dit is gewoon niet fair dat iemand straks 500 euro pm moet betalen voor zorg tegenover 20 euro. Dus iemand die 70.000 verdiend, betaalt straks evenveel als iemand met 1 miljoen??
Ik ben geen expert maar dit soort "doelgroepen" zullen altijd extra geholpen worden dus nu heb je zeker recht op VVE hoe dat zit met kinderopvang weet ik niet, omdat dat anders werkt maar ik neem aan als alles veranderd dat de doelgroep ook nog geholpen zou worden. Maar dat is gissen / raden en geen wetenschap (helaas) hihi NU zou je ervoor in aanmerking komen in elk geval dan is wat ik weet, verder over de toekomst moet iedereen nog afwachten..
toevalllig (hahhaha) moet ik morgen weer voor de apk controle naar het cb, dus kan het er gelijk over hebben! De vorige keer was ze al verbaasd dat hij geen woord sprak, dus wie weet, Thanks voor de tip!!
Waarom zien sommige mensen "rijkere" mensen als slecht? Alle mensen die ik ken, met een goed inkomen, hebben hier super hard voor moeten werken. Dit zijn allemaal ondernemers die ook weten hoe het is om met minder te moeten doen. Het is niet iedereen komen aanwaaien, het zijn niet allemaal verwende kinderen van rijke ouders, maar hardwerkende mensen!
Maar wat verstaat de gemiddelde mens als "hoger inkomen"? Ik heb een goed betaalde baan voor 32 uur, mijn man zijn eigen bedrijf. Wij vallen onder modaal, tegen de bovenste grens. En als, lees als, het er doorheen komt zijn wij gewoon zwaar de sjaak en zullen wij fors moeten inleveren. Met hoe wij het nu hebben, hebben wij het prima hoor. Kunnen alle rekeningen betalen en houden genoeg over. Ik weet waar ik op kan bezuinigen als het zover is. Maar ik vind het niet normaal dat omdat wij wel hard werken, ik een premie voor de zorg moet betalen waar je u tegen zegt en arme herman die thuis zit, die lacht nog harder in zijn vuistje. Nou dan ga ik mijn baan ook maar opzeggen. Oh nee, ik bedoel zo laten verslonzen dat ze mij er na 2 jaar uit kunnen knikkeren... Oh nee, dat kan ook niet, want dan verdient manlief nog...en als hij zijn zaak kwijt raakt, dan krijgt hij niks! Maar ja...de hogere inkomens hebben het zo goed! Oh ik kan me er steeds meer en meer over opwinden! Juist door dit soort dingen krijg je meer en meer verdeeldheid. Omdat ik nu nog meer de neiging heb om te zeggen: Niet de werkenden moet je straffen, maar degene die niet werken! OF: Werken moet je belonen! Thuiszitten hoef je niet te straffen, want dat is niet eerlijk Waarom werken dan wel?
Ik zou niet weten wat hier verstaat wordt onder hogere inkomen. @pinjo: de miljonairs zullen er niet veel van merken denk ik
Neu - die 1% miljonairs in NL zullen idd er niet veel van merken. Die 80% midden en hogere inkomens (lees: tussen de 55.000 en 100.000) echter voelen er alles van ...
totally agree, mijn vader werkt vroeger weken van 80 uur om net rond te kunnen komen, nu hebben we het eindelijk wat breder (dankzij jarenlang investeren en opofferingen!!) en zouden we dat in moeten leveren?
Precies, mensen vergeten dat je ook voor een goed inkomen moet werken (en 'een goed inkomen' en 'het wat breder hebben' is in mijn ogen ook nog altijd wat anders dan financieel 'rijk' zijn). En hoewel ik mijn werk erg leuk vind, kom ik toch echt vooral om 545 mijn bed uit om geld te verdienen voor ons gezin. Het is geen hobby of zo...
Misschien even deze link lezen zoals is er vandaag al 1 meer geplaatst voordat men verder gaat met klagen, wacht nu maar eerst even af hoe het allemaal echt gaat werken voordat iedereen begint te roepen wij hebben er zo hard voor gewerkt, zo'n dooddoener want bijna iedereen werkt hard men krijgt alleen niet altijd wat men verdient
Ben benieuwd inderdaad! En klopt veel banen in de zorg zouden van mij veel meer mogen ontvangen maar de hoogopgeleide hoeven nou ook weer niet 'gestrafd' te worden voor hun ambitie/opleiding/motivatie.
Nouja als ik mijn buurman bekijk , die klaagt altijd over weinig geld maar die gaat pas weg om 8-9 uur en is om 16-18 uur alweer thuis, mijn man draait zijn dubbele uren om zo een goed inkomen te hebben (en onze zaak goed draaiende te houden) dat bedoel ik dus eigenlijk meer met hard werken, in de zomer zien mijn kinderen vaak mijn man heel de doordeweekse week niet door zijn harde werken, dat is een opoffering die hij maakt zodat onze kinderen de juiste zorg konden krijgen (zoontje had extra zorg nodig) maar als DAT niet word beloond dan kan ie net zo goed zoals de buurman maar 40 uur gaan werken want dat extra werken loont dus dan niet.
Er wordt echt ontzettend onrespectvol gesproken door sommigen hier. Ik zou denken...wees blij dat je onder de hoge inkomens valt..ik tel mijn,zegeningen hoor, dan maar wat meer inleveren. En iesereen die teleurgesteld is met deze plannen en vvd gestemd heeft: whahahahaha dat had je van te voren kunnen weten ik heb overigens op geen van deze partijen gestemd, want wist al dat dit niks zou worden.