Dit zijn de plannen van het nieuwe kabinet allemaal op een rij

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door SeaShell, 29 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Had wat getypt, maar laat maar hihi
     
  2. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    mooi geschreven,
    ben wel benieuwd naar een rijtje van lasten en inkomsten van iemand boven de 70000 euro, ben wel benieuwd wat er overblijft, oke wellicht naar eigen idee niet genoeg maar kan me niet voorstellen dat jullie van v 75 euro per week moeten leven voor ALLES.
    alleen gaat niemand dat geven, denk dat ik nog wel besparingtips kan geven mocht iemand dat nodig hebben :D
    grapje natuurlijk moet kunnen tussendoor.
    jaloers absoluut niet, weet wel dat ik niet zo zou klagen, doe ik nu al niet, we overleven het vast wel. en jullie ook. beetje schuiven hier en daar. plus de verlanging van de belasting. levert ook weer wat op. jammer dat als je kritiek hebt je gelijk weer als jaloers bestempeld wordt,
     
  3. lovelymom

    lovelymom Fanatiek lid

    30 nov 2011
    3.798
    0
    0
    weet ik ben van mening je leeft naar wat je hebt ! toch?
    als je meer te besteden hebt geef je meer uit en denk dat je aan de eind van de maand ook niks overhoudt omdat je het lekker uit geeft
    moet je ook gewoon doen het is jullie geld
    maar ik merk wel dat mensen met een bovenmodaal inkomen niet in wil leveren omdat ze dan luxe op moeten geven

    wij hebben die luxe niet en moeten ook betalen wel is waar niet zoveel maar elk dubbeltje is al veel
    en ja daar hebben wij in ons geval voor gekozen nouja gekozen moest wel want me dochter kon nergens meer heen want haar gedrag werd steeds erger door een en al chaos in haar hoofdje
    dus wat doe je als moeder dan blijf je thuis
     
  4. adi

    adi Niet meer actief

    Heb jij enig idee hoeveel mensen werken die zoveel verdienen? Ja, het is een hoog inkomen, maar ik ken niemand die dit 'krigt' door een paar uur per week achter de kassa te zitten, of inkoopfacturen te boeken.
    Voor zulke banen wordt veel ingeleverd, zoals enorm veel tijd van je leven, de meeste functies in deze 'prijsklasse' kennen geen overuren. Alle uren vallen onder dezelfde loon, en gaat het vaak om 50-60-uur per week.
    Deze mensen hebben lang en hard gestudeerd, en geinvesteerd in de carriere groei. Dat is inderdaad een keuze,.,

    Maar met nieuwe maatregelen worden deze mensen gestraft voor hun keuze om hard te werken, en bijv minder tijd thuis door te brengen. Ze moeten nota bene de kosten betalen voor weer andere mensen die ook KIEZEN om maar weinig te werken en veel thuis te zijn.
    Beide zijn bewuste keuzes... maar werkelijk niemand kan de rechtvaardigheid aantonen van de feit dat een boven modale dertiger die 60uur per week werkt de zorgtoeslag moet betalen voor een andere 30tiger die ervoor kiest om lekker thuis te zitten met de kids.
    Deze maatregel gaat de domper zijn voor de economie. de meeste middeninkomers zitten op de grens tussen veel meer of veel minder betalen. Zij gaan straks een afweging maken: meer werken en belachelijk meer inleveren, of minder gaan werken, en per saldo hetzelfde overhouden.
     
  5. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    500 euro is hier geen tientje hoor ;)
    Ik geef het niet eens uit per maand aan boodschappen.
    Het gaat erom dat als je meer verdient je natuurlijk meer afdraagt via belasting maar snap niet waarom je dan OOK nog eens meer voor de zorg moet betalen terwijl het voor iedereen hetzelfde is.
    Ik ga ook niet meer betalen voor 1 banaan omdat we meer geld hebben dan andere.
    Straks moet je je loonstrookje laten zien bij de ah :p

    EN 3 keer per jaar op vakantie? Sorry maar die ken ik echt niet.
    Ipads/iphone die heeft iedereen hier zowat en dat zijn geen jan modaal. Gewoon via MP of via een regeling met een abonnement/bank enz.
     
  6. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik zeg toch ook verder nergens wat?

    Ik zeg alleen dat ik het niet weinig vind. Meer hoor je mij niet zeggen hoor.

    En dat die mensen veel werken voor dat geld geloof ik meteen.
    Maar er worden hier ook aannames gedaan dat mensen die modaal verdienen wel "maar" 40 uur per week werken.

    Ik heb er naast me 1 op de bank zitten die soms werkweken maakt van 80 uur.. En die werkt ook kei en kei hard voor zn geld..
    Daar val ik wel over want ook mensen die modaal verdienen of zelfs zoals ik onder modaal verdienen werken hard!

    Het is niet zo dat als je boven modaal verdiend je alleen hard werkt.
    Deze mensen hebben alleen meer moeite moeten doen om te zijn waar ze nu zijn.

    Verder heb ik ook niet gezegd dat ik het eerlijk vind. Nee ik ben ook geen voorstander van de nieuwe zorgpremie. En dat terwijl wij minder gaan betalen.

    En werken word op deze manier totaal niet beloond ( heb ik ook al eerder in dit topic gezegd.)

    Neemt niet weg dat voor mij 3300 euro per maand een hoop geld is.
     
  7. spiffy

    spiffy Niet meer actief

    Sommige reacties roepen bij mij echt de volgende gedachte op: ga gewoon eens echt werken voor je geld!! Ik heb jaren gestudeerd en een zeer stressvolle drukke baan, naast drie kinderen, geen 9 tot 5, dus ja ik verdien daar ook naar en vind het belachelijk dat ik voor alle bijstandstrekkers en mensen die te lui zijn om hard te werken zoveel in te leveren! Ik ga dit topic niets eens meer lezen. Lekker profiteren van de mensen die wel voor hun geld willen werken, bah!
     
  8. Pinjo

    Pinjo Bekend lid

    5 jan 2008
    672
    0
    16
    Ik snap wat je bedoelt lovelymom, maar wij hebben serieus geen zeer luxe uitgavenpatroon. We kunnen makkelijk rondkomen en hoeven niet ieder dubbeltje om te draaien, maar gaan echt niet 3 keer per jaar op vakantie en niet de nieuwste ipad (zelfs niet een oude :D) en geen kleding van de duurste winkel etc., zoals ik in een eerdere post las. En natuurlijk valt er vast nog iets te bezuinigen. Weet nog wel wat posten hoor. Maar 500 euro, ja, dat vind ik echt veel. Ook omdat we op andere gebieden meer gaan betalen. En ja, ik kan me daar zorgen over maken. Zou bv graag blijven sparen voor studie van meiden, dat zal bv ook steeds duurder worden.
     
  9. adi

    adi Niet meer actief

    Sterker nog:
    ik verdien bruto 39% meer als mijn man, en netto krijg ik hele €35 meer per maand!
    Terwijl ik volgens de internet-berekenigen (die ik niet geloof, maar vooruit) € 160 meer premie per maand zou moeten betalen als hij!

    Zo scheef gaat het met belastingschijfen, pensioenregelingen, cao-inhoudingen, toeslagen enz enz enz.
    En wat het nog erger maakt: als ze straks de premie gaan berekenen over de sv-loon gaat de bijtelling voor de leaseauto bij veel mensen hier ook nog eens bij. Dus betalen ze feitelijk ziektekostenpremie over hun leaseauto :(

    Ik ben echt blij dat de politiek net zo heftig reageert op deze plannen...
     
  10. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik vraag me serieus af wie jij dan denkt die niet werkt hier en dus profiteert van jou geld?
     
  11. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    wat een walgelijke reactie, nou geniet er van, omdat ik niet heb kunnen leren ben ik minder en teer ik dus op joun zak, nou ik werk al vanaf mijn 16de dame, en ja net zo goed heel hard. misschien anders hard als jij maar kom op niet zo sneu gaan doen, je verdiend 150.000 euro nou sorry dan heb ik geen medelijden met je, vind je het erg. ja waarscchijnlijk wel maar naar deze bovenstaande reactie is mijn simpathy verdwenen. tjee dat noem ik nou een laag bij de grond reactie. iedereen die weinig verdiend of helaas niet kanweerken trap je de grond in.

    wees trots op wat je bereikt hebt. en ga je niet verlagen tot het in de grond trappen van bepaalde bevolkingsgroepen. sneu.
     
  12. spiffy

    spiffy Niet meer actief

    Pffffffff, hoeveel spelfouten kun je maken in 1 post....

    Nogmaals, ik wil graag bijdragen aan de mensen die het minder hebben, maar niet voor mensen die lekker thuiszitten en dan ook nog piepen dat ze het zo zwaar hebben...

    Maar goed, andere instelling denk ik dan maar, en btw niet leren is een keuze, zeker tot enkele jaren geleden had iedereen die mogelijkheid.
     
  13. tulip

    tulip Niet meer actief

    spiffy.... ben toch benieuwd wie jij bedoelt met: ga toch eens werken voor je geld...

    ringling, daar ben ik oprecht benieuwd naar, naar jouw huishoudboekje.

    pinjo, het is niet belachelijk om boven modaal te verdienen, heb al gezegd dat wij dat zelf ook doen. Een eind erboven zelfs. 500 besparen zou hier niet makkelijk zijn, maar te doen uiteindelijk. Met 70.000 zou dat dus zeker mogelijk moeten zijn. Ik besef mij in wat een goede positie je zit dat je dat uberhaupt kunt besparen als je je realiseert dat er gezinnen zijn die van dat besparingsbedrag rond moeten komen. IK vind de mentaliteit van nu gewoon heel jammer. Hoevaak ik wel niet gehoord heb: goh met jullie salaris stem je ook vvd zeker??? Nee dus, het zou fijn zijn als we het voor heel nl wat beter kregen en niet alleen voor onszelf.
     
  14. tulip

    tulip Niet meer actief

    volgens mij weet jij niet wat je zegt hoor.
     
  15. spiffy

    spiffy Niet meer actief

    Bijvoorbeeld een hypotheek van 3.000 bruto per maand? 1.000 netto kinderopvang per maand? Is dat aanwijzing genoeg?
     
  16. Zwollywood

    Zwollywood Bekend lid

    5 dec 2011
    659
    0
    0
    Geeft niet hoor Spiffy, je ziet het vaker bij hoogopgeleide, hardwerkende, veelverdienende mensen. Oppervlakkigheid, onwetendheid en het eeuwige neerkijken op hen die "minder" zijn. Kun jij niks aan doen.
     
  17. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    *proest*
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou dat dekt de lading eigenlijk wel:D
     
  19. spiffy

    spiffy Niet meer actief

    Tja....je moest eens weten wat ik allemaal doe om mensen met minder geld te helpen...ach laat maar....

    Veelverdieners zijn blijkbaar niet geaccepteerd in dit topic...
     
  20. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Nu zeg je echt dingen die kant noch wal slaan...
     

Deel Deze Pagina