Wij zijn in maart/april voor het eerst heen geweest. Zoon was toen ruim 2,5 jaar en boven de meter. Was echt super leuk! Maar als hij onder de meter was geweest, mocht hij nergens in.... Als ik jou was zou ik wachten tot je kindje groter is dan een meter.
Wij zijn er in september geweest met mijn neefje van 4, net onder de 1 meter! We vonden het echt 3x niks!! Zonde van het geld! Ook de bumba-show vonden we niet veel voorstellen
Wij vonden het de entree niet waard... Zoontje was net 2 geworden en nog onder de meter. Hij kon praktisch nergens in, daarnaast vond ik het erg klein. De bumbashow was wel een succes. We waren met 1.5 uur weer weg, beetje zonde van het geld dus. We zaten echter in cp de huttenheugte wat er naast ligt dus zo erg was het niet.
Leuk,leuk, leuk. Met kleine meid geweest toen ze twee-en-een-half was en 90cm. Ze mocht niet overal in, maar waar ze wel in mocht was superleuk. Ze vond alleen de rondlopende figuren ( piet piraat, mega mindy enzo) wel errug spannend. Bumbashow was erg leuk, K3 disco ook. Draaimolens 3x, leuk. Bumba speeltuintje was leuk, die is echt voor de allerkleinsten. Hele hoge glijbaan samen met papa, superleuk. Wij zijn er van half 11 tot ruim over vieren geweest. Ze was total-loss daarna.
wij gaan komende week ik ben benieuwd. Onze jongste is toch niet zo'n held, dus ik denk dat de dingen die schaapje opnoemt voor haar voldoende zijn. Ze zal toch haar ogen wel uitkijken
Wij hebben die kortingskaarten van de C1000 gebruikt (scheelde ons 25 ) en zijn met onze zoon van toen 3,5 jaar geweest en hij vond het geweldig en durfde overal in. Vooral de achtbaan en de hoge glijbaan waren een groot succes, ik ben daar geloof ik wel 100 in en af geweest. Oh ja, en de botsauto's. Wij zijn er maar bij gaan zitten want hij ging iedere keer opnieuw, en opnieuw, en opnieuw. Het was niet zo druk vandaar. Als hij veel jonger was geweest dan was het minder leuk.
Ik heb geen ervaring met Coevorden maar wel met plopsa Hasselt. T schijnt t zelfde te zijn alleen heeft Hasselt nog een buiten speelterrein wat erg leuk was in de zomer. Maar Coevorden heeft dezelfde attracties als Hasselt. Onder de 1 meter mag hij in alles behalve in de piratenachtbaan en in de K3 zweefmolen. Maar hij mag in de andere attracties alleen met begeleiding. Mijn zoontje vond t geweldig ook al was hij maar 96 cm. Ik vond t erg leuk en me zoon had een dag om nooit te vergeten.
Mijn zoontje van 92 cm heeft zich daar wel vermaakt. Sommige attracties gewoon vaker doen. Ik zou alleen niet nog een keer gaan. Veels te duur vond ik t. Het is best klein.
Ik vond de prijs kwaliteit verhouding ver te zoeken, voor wat je krijgt vind ik het veel te duur . Daarnaast vond mijn zoontje het 3x niks die houd iet van draaimolens en dat as het enige wat ze hadden
Dit dus. We zijn in Hasselt geweest en in Coevorden. Jongste is 3 en net 90 cm. Ze vonden het beide keren fantastisch. Draaimolen, mega mindy fietsen,kikkers, k3 disco, gglijbaan met zakken, bumba show, bij ons kwam mega mindy, en de hoge speel boomhut met ballenbad etc vond ze geweldig! Moet ik wel zeggen dat wij maar 8 euro p.p. hebben betaald. Ik vind de oorspronkelijke prijs wel wat hoog.
Hier in Augustus geweest. Ja, ze zijn ontzettend streng. Hier was het ontzettend rustig, personeel stond bij attractie uit hun neus te vreten. Onze zoon wilde zo graag in de bootjes en in de auto's, helaas 1 cm (!) te klein. Als het nu zo druk was oké, maar ze stonden zowat te smeken om kinderen. Niet leuk dus. Het eten en drinken is verschrikkelijk duur! Neemt niet weg, dat ondanks dit, de kinderen het echt leuk hebben gehad. Ze genoten van de Bumba en Bobo show. De poppen vonden ze ook fantastisch. Even als de draaimolen, de Mega Mindy fietsten en de klimboom.
hmm wij hadden een andere ervaring denk. Onze dochter bleek daar wel precies een meter, maar hadden ook een neefje van 95 cm mee, die is overal ingeweest behalve in de botsauto's. Verder mocht hij overal in...ook de "achtbaan". De kinderen (en wij dus ook) hebben zich kostelijk vermaakt. qua prijsverhouding is moeilijk, wij zaten een midweek in cp ernaast, dus wij hebben maar 1 keer entree hoeven betalen en konden de hele week.
Wij zijn vorige week geweest in de herfstvakantie. Onze jongste is bijna 3, maar pas rond de 90 cm. ZIj mocht inderdaad niet overal in en vond dat erg jammer. Desalniettemin hebben we ons enorm vermaakt. Wij zaten in Center Parcs Huttenheugte en dan kan je een meerdagenpas meebestellen. Je betaalt dan 1x entree en kan daarvoor de hele week! We zijn dan ook 3x geweest! Ik vond ook de prijs vrij veel voor zo;n klein park, maar de meidne hebben het super gehad!
Wij zaten ook in de huttenheugte en beiden kinderen hebben het geweldig gehad. De oudste is 3 x geweest en de jongste 2 x. Ja het is klein, maar de attracties zijn hartstikke leuk vind ik. Niet zo 13 dozijn, nét anders dan op andere plekken vind ik. Onze oudste (1.10) ging in : botsauto's, achtbaan, botsbootjes, schommelschip, vuurtoren, klimboom, megamindy fietsen, zak-glijbaan, de zweefmolen, k3 disco en natuurlijk in de speeltuin. De figuren vond ze ook geweldig. Dus zeker met een kind van een jaar of 4/5 zou ik het aanraden mits je óf in de buurt woont of in de huttenheugte verblijft. Ik zou er niet ver voor rijden.