stoppen met de pil in november wie nog meer? deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door hip1983, 12 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Sam leuke foto's!! :D

    Hip ook leuke foto's en ja die buik groeit straks enorm hard ;)

    Lieke fijn dat norah beter slaapt nu!

    JBG gaat het alweer beter met Nienke?

    Hier Lucas slaapt nog steeds wisselend overdag.. Nu al wel 2 dagen zn ochtendslaapje keurig 2 uurtjes. Maar de middag maar 3 kwartier pfffen dan om 5 uur al doodmoe zijn (vanaf kwart over 2 wakker dus :( ) vandaag lag ie ook echt om half 6 al in bed.. En dan half 9 wakker maken voor de laatste fles.. hoewel ik die graag wat vroeger wil doen. Maar hem wakker houden tot uur of 7 dat is totaal niets.. en maar een uurtje slapen en dan de fles vind ik ook niet echt wat
     
  2. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Dat geloof ik dat mijn buik straks opeens hard gaat groeien vind het niet erg hihivoor nu is die in ieder geval gekrompen hihi. maar ben erg blij dat mijn darmen normaal zijn.

    hoe is het met iedereen hier??
     
  3. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    ** trotse mama hier**....

    Zoals sommige al hebben kunnen zien op FB, heeft Nienke vandaag voor het eerst gekropen! Woehoe, ben zo blij voor haar! Na een week of 7 fysiotherapie en veel oefeningen doen, kan ze het nu! Geen frustraties meer voor haar dat ze ergens niet bij kan.

    Ze zit nog niet helemaal lekker in haar velletje erg last van verkoudheid en schor, wel sneu.

    Vandaag haar verjaardagsuitnodigingen ontvangen en weer per post verzonden, nog minder als drie weekjes te gaan!

    @taz: moeilijk he dat slaapritme. Nienke slaapt de ene keer 1.5u per dag, en dan weer 2.5u per dag of op rare tijden, het blijft echt zoeken. Toen ze nog jonger was ging ze om 18.00u al naar bed anders trok ze het gewoon niet.
     
  4. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Taz.. Lastig he als ze zo zoekende zijn met het ritme qua slapen.

    Jbg.. Jaaaa!! Wat goed van haar zeg! Logisch dat je een trotse mama bent.
    Heb je een foto van de uitnodiging?

    Hier nu ook over op 2 slaapjes en dat gaat goed! ' s ochtends van 10.00-11.30 en dan ' s middags van 14.00-15.30 en dan ' savonds van 19.00 tot 08.00 :-D heerlijk!
     
  5. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Dit is de foto die ik gebruikte voor de uitnodiging... zal morgen is kijken of ik de uitnodiging erop kan zetten!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Lieve foto! Vind het zo'n mooi meisje :)
     
  7. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Heb even een fotootje gemaakt van de uitnodiging, komt niet helemaal mooi over met de kleuren maar hij is heel vrolijk:)!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Supergoed van nienke!!! En wat een leuke uitnodiging!

    Dylana over naar 2 slaapjes. Super


    ja vind t wel lastig maar ja ga m ook niet iphouden als ie doodmoe is.
    T komt vast vanzelf goed :)
    Vanmorgen moest luc om kwart ovr 6 beetje huilen. Heb m bij ons in bed geenomen en op mij heeft ie nog heerlijk tot half 8 liggen slapen. Heb daar wel ff intens van genoten haha
     
  9. Marlijn83

    Marlijn83 Bekend lid

    24 nov 2010
    711
    0
    16
    Vrouw
    Limburg
    Wauw JBG wat goed! Kan me voorstellen dat je super trots bent! En wat een schattige uitnodiging.. Mooi meisje!

    Sam, heel schattige foto's van Dylana, en wat goed dat ze nu over is naar 2 slaapjes..

    Lekker he Tazzie als hij zo lekker nog even bij jullie kan slapen!
    Jesse trapt daar helaas niet meer in, dan is het bed 1 groot speelparadijs en zijn papa en mama de speeltoestellen! :D
     
  10. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Hoi Meiden,
    Ben af en toe zo druk dat ik net aan bij lees en te lui ben om te reageren. Nu is het vd week hier wel rustig geweest zag ik.

    Sam, wat is Dylana toch een schatje en leuk die haarbanden.

    Lieke, kan t me nog niet helemaal voorstellen dat Sven al die dingen ook zo snel gaat kunnen. Maar daar mag je trots op zijn ze is best snel toch?

    JBG, wat fijn dat ze kruipt echt super al het harde werken heeft nut gehad. En wat een leuke uitnodigingen via welke site heb je die gemaakt?

    Tazzie, nog steeds aan het rommelen met de slaapjes, vervelend.

    Hip, mooie buikfoto, en weer redelijk normaal contact via mail met je baas is een begin ben benieuwd als je m weer in het echt spreekt hoe dat gaat zijn.

    Marlijn, ha ja dat hoor ik meer leuk klauteren in bed bij papa en mama hoop dat we een knuffel kont hebben maar denk dat we ook speeltoestellen worden haha.

    Nou we hebben de koopkontracten getekend en nu maar hopen dat we woensdag niks horen over ons huis dan is dat ook geregeld maar ben er best wel bang voor. Die stomme gemeentes en hun startersleningen ze zullen is harder werken.
    Van de week sven handschoenen aangedaan heb zo gelachen hij snapt er niks van (zie filmpje facebook). En nu een mama fiets vind ie prachtig fietsen. Hij kan ook al echt super goed zitten en 2 tandjes een grote boef is het.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    @sam: bedankt voor je compliment over mijn mooie meisje:)!

    @pooh: Ik heb de kaartjes via kaartjes2go gemaakt, hele fijne site!
    Wat een mooie foto's, zo'n stoer ventje! Ik zal voor je duimen over je huis, dat zou top zijn als het definitief verkocht is!
     
  12. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Zo auwwww... Ben op het speelgoed van Nienke gaan staan, bijna gevallen, nu een mega blauwe plek onder mijn voet! Staat niet lekker :p!

    Alles goed met iedereen, geen nieuws?
     
  13. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Auww jbg!! Ligt het speelgoed bij jullie soms ook door de hele kamer heen? :p

    Dylana is sinds gister weer niet lekker. Gisteraaf veel huilen.. Vannacht tot 02.15 met haar beneden gezeten.. Toen pas was ze bij me in slaap gevallen en vanmorgen half 6 alweer wakker.. Speen erin en nog onrustig tot half 8 geslapen. Vandaag weer de hele dag veel huilen en maar een uurtje geslapen. En vanaaf dus oververmoeid en dus niet kunnen slapen. Heb haar 2 x 10 min laten huilen (pff vind dat zo moeilijk) en toen maar bij haar gebleven totdat ze rustig was en nu slaapt ze anderhalf uur.. Ben benieuwd hoe het vannacht gaat.
     
  14. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Hihi, hoe raad je dat! Ik ruim het trouw elke avond weer op hoor, maar dat is alleen om de volgende dag weer lekker over speelgoed te kunnen rondstrooien :p!

    Ohh wat zielig voor Dylana (en voor haar mama)...! Die korte nachtjes breekt ze wel op en dan kan ik me voorstellen dat ze overdag niet te genieten is! Heeft ze geen koorts of denk je dat ze ergens last verder van heeft? Hopelijk slaapt ze vanavond wel wat beter!
     
  15. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Haha hier ook idd. Zodra Dylana op bed ligt s avonds, ruim ik eerst alles op (gooi alles in haar speelgoedkist, lekker makkelijk :p )

    Heb haar vandaag een aantal keer getemperatuurd en toen was ze 37,5 en 37,6. Dus geen koorts. Ze zit wel veel aan haar oortjes. En ze is de afgelopen week natuurlijk verkouden geweest,dus dacht misschien heeft ze wel oorontsteking ofzo. Had al ff op internet wat opgezocht en daar stond dat als er na 3 dagen geen verbetering optreed je de ha moet bellen. Dus kijk ff hoe het morgen is :)


    Ik dacht ook aan haar 3e tandje, maar zie verder nog niks?!
     
  16. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Ben benieuwd wat het is dan. Kan allebei zijn. Klinkt wel beetje als bij nienke. Ook verkouden en zit aan oortjes.maar kiezen zitten ook al tijdje te dringen. Kan vanalles zijn.

    Sterkte vannacht, ik hoop voor je dat ze slaapt!
     
  17. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Tsja.. Moeilijk is dat dan he.. Ik moest vannacht nog aan jullie denken haha. Dacht nog.. Zou nienke ook weer zo'n onrustige nacht hebben :p
     
  18. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    En Jbg en Sam, hoe was de nacht ?

    @ iedereen Wat kregen jullie kindjes met 8 maanden op een dag? Sven krijgt een papfles,
    2,5 fles melk een halve boterham , fruit en een koekje oid. Wil eigenlijk die halve fles vervangen voor sap of thee
     
  19. Marlijn83

    Marlijn83 Bekend lid

    24 nov 2010
    711
    0
    16
    Vrouw
    Limburg
    Dames, even het volgende.
    Hebben jullie het ook wel eens gehad dat je nauwelijk vloeide in je menstruatieperiode? Ik werd maar niet ongesteld en had vrijdag ook al een test gedaan (negatief hoor), toen werd ik dus zaterdag een halve dag 'ongesteld'. Kan het bijna niet ongesteld noemen en ik weet nu dus gewoon niet wat ik ermee aan moet. Moet vandaag weer met de pil beginnen (nieuwe strip) maar ik vind het gewoon zo vreemd. Iemand ook wel eens gehad?
     
  20. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    marlijn.. hmm dat heb ik nog nooit gehad. Ik ben juist extreem veel ongesteld. Misschien vd week nog eens een test doen???

    pooh.. hier krijgt dylana sinds een maandje ongeveer dit:

    sochtends 180+6 met 2 lepeltjes pap erdoor.
    09.30 fruit, half potje (krijg er niet meer in)
    12.00 1 boterham ( soms krijgt ze die op, soms maar een halve boterham) met wat water of diksap
    13.30 fles 180+6
    16.00 koekje met wat water/thee/diksap
    17.00 warme hap (hoeveelheid verschilt ook per dag)
    18.30 fles 180+6

    Ze drinkt alleen de laatste fles helemaal leeg. En het andere drinken die ze tussendoor krijgt is vaak 2 of 3 slokjes haha.

    Ze krijgt voor mijn gevoel niet zo heel veel binnen, maar ze vraagt ook niet echt om meer ofzo. Ze is tevreden en slaapt snachts over het algemeen door ;)

    De nacht is weer goed gegaan vannacht.. vanmorgen kwart over 8 werd ze wakker haha :D
     

Deel Deze Pagina