Wij hebben helaas geen goed contact met de buren maar zoals in het onderwerp staat ben ik er voor 100% ervan overtuigd dat haar man haar slaat,schopt en met haar haren door de kamer trekt. Ik heb haar een keer aangesproken erop maar echter ontkende zij alles.... Aangezien er ook 2 kleine kindjes in het spel zijn en het net weer raak was wil ik toch er een melding van gaan doen. Waar kan ik het beste melding doen (het liefst anoniem) en wat zouden jullie in mijn situatie gedaan hebben?
Misschien in eerste instantie bij de wijkagent? Die zal dan wel een kijkje gaan nemen en eventuele andere instanties inschakelen...
Ik vind het je plicht om het te melden! Als het op dat moment aan de gang is direct de politie bellen en anders advies inwinnen bij de politie over de te volgen stappen. Die weet ik niet... Maar goed dat je er iets aan wilt doen.
Zeker meldden , anders bel je misdaad anoniem 0800 7000. Dan zal er vast wel onderzoek naar gedaan worden. Zeker als er 2 kleine kindjes bij zijn .
Je kunt ook melding doen over inbraak of bedreiging lees ik op de site, dus mishandeling zal vast ernstig genoeg zijn!
Ik heb zelf recentelijk het AMK gebeld (Advies Meldpunt Kindermishandeling). Zonder direct een melding te maken heb ik een goed advies kunnen krijgen. Je zou omdat er twee kindjes zijn dus ook het AMK voor adviezen kunnen bellen, want als zij hier getuige van zijn lijkt me dit ook een vorm van kinder mishandeling, sowieso de onveilige situatie. Zij kunnen je echt goed verder helpen. Succes, het is lasitg!
Hier hebben we een soortgelijke situatie. Wij hebben laatst gewoon de politie gebeld toen het weer eens flink mis ging hiernaast. Deze hebben de buurman toen opgepakt en meegenomen voor huisvredebreuk.
Heb net gebeld om in contact te komen met de wijkagent en zodra hij op het bureau is neemt hij contact met mij op.
Goed van je meid! Buurvrouw is waarschijnlijk (nog) in de ontkenningsfase, maar het heeft idd ook reflectie op de kindjes! Super dat je het gaat melden!
Heel lastig en als je buurvrouw niet geholpen wil worden is het nog veel lastiger. Ik zou het AMK vragen om advies, maar dit zal zich dan beperken tot de kinderen. Hopenlijk opend het haar ogen ook.. Maar zoals eerder gezegd moet zij wel hulp willen. Lijkt me trouwens vreselijk voor jou om te moeten horen!
Inderdaad! Kabaal en geschreeuw is rot om aan te horen lijkt me, en zeker als je zelf een kleine in je buik hebt.. Het geeft toch een hele nare ondertoon..
Helaas is hier weinig aan te doen zolang zij ontkent. Ik heb een ex collega gehad die wel 10x per jaar tegen keukenkastjes aanliep, van de trap viel etc terwijl iedereen wist dat zij een zeer geweldadige vriend had. Mijn baas is naar de politie gestapt en daar werd gezegt dat er niets aan te doen was zolang zij zelf geen aangifte deed