Tulip, niet echt ons topic hè.. 'show je babykamer' (Pagina ervoor zit ze te vertellen dat ze schulden heeft trouwens )
haha ja dacht het ook al. Ik kan daar zo niet tegen he..van die mensen die zo praten..pff maakt iedereen toch zelf uit.
Ow ikke niet hoor ben al redelijk rebels van mijzelf en is in zwangere toestand nog erger haha. Mijn man is ook erg blij dat het maar 9 maanden duurt
hier ook een horrormonster hoor! Kan ook slecht mijn waffel houden en heb het hart op de tong.... mijn man vindt het niet erg
@MayD, gelukkig dat het lamineren bij jouw echo's wel goed is gegaan! Mooi echo!!!! @Non, dank je wel meis, ik moet bekennen dat ik hier ook niet echt in kijk... @Alf, heb het show je babykamer verhaal niet echt meegekregen. Hier ook erg qua opmerkingen en manlief gaat er dan lekker tegenin waardoor mijn opmerkingen NOG erger worden
Morge dames.. Hahaha dat zal ik mijn vent niet aandoen die massage ik kan er zelf niet eens bij hahah, Scheren is ook drama is. Nu een half gekapt oerwoud down under hahaha.. Zo ik ben al aan poetsen geweest. De beeb ligt sinds gister echt vervelend hij is weer aan buikhangen waardoor me buik dus continu hard aanvoelt... Vandaag alweer 32 weekjes zwanger wat snel. Met mijn dochtertje werd ik rond deze tijd opgenomen dus best een spannende week voor mij.
@missQ mooi mooi weer een stap in de goede richting @Natascha 32 weken gaat hard he!! Hoop voor je dat je nu lkkr thuis kunt blijven.... Hier vrijdag 32 weekjes... Donderdag controle
Oe Natas, alweer 32 weken! Fijne mijlpaal! Heb je nu ook weer kans opgenomen te worden? Weet niet waarvoor dat toen was? Kaartjes wanneer dat moet? Voor de geboorte is wel handig als je ineens halsoverkop nog n kaartje moet zoeken is dat niet handig... Zeker niet als je veel kaartjes niet mooi vindt haha Iris niet fijn datje nieei eiker bent...beterschap!
Whoehoe.. dat is een hele fijne mijlpaal! Helemaal met die fijne boodschap van je banner! Heerlijk gevoel hè?!
Hier, net terug van de gyn (vervanger) Alles was goed, nette bloeddruk deze keer gelukkig. Hij vond wel dat de baby wel heel relaxed overdwars lang Armen en benen gestrekt.. standje strandstoel haha.. Heb voor over twee weken bij mijn eigen gyn een afspraak en echo.. ws willen ze gaan proberen te draaien Ik heb aldoor begrepen dat ze dat met mijn baarmoeder liever niet doen (ben 2 januari jl geopereerd aan groot schot, nu nog hartvorm met littekenweefsel) dus ik wil eerst volledig geinformeerd zijn voor ik dat toesta. Heeft iemand van jullie er ervaring mee?
@ Alf: met 32 weken draaien is best aan de vroege kant hoor... normaal doen ze dat "pas" bij 36... misschien juist omdat je een ingreep hebt gehad zo vroeg? Naar wat ik ervan weet id het draaien niet ongevaarlijk voor de baby... inlezen is zo slecht nog niet idd. @ MissQ: joehoe! 28 weken alweer!!! @ Natascha: 32 weken alweer, dat gaat snel!
Ze willen juist ivm baarmoedervorm vroeg draaien. Ook omdat ik veel vruchtwater heb en het draaien dan opzich nog wel moet lukken. Ik denk dat ie met dezelfde vaart terug draait want hij ligt al vanaf 16 weken precies hetzelfde.. (ligt gewoon het lekkerst zo, kan me er iets bij voorstellen ) Maar dan??? Ik loop liever geen enkel risico met de kans dat ie terug draait.. Ik wil het gewoon niet. Het ergste wat me kan gebeuren is een keizersnee.. maar daar kan ik me op voorbereiden.. Ik ben als de dood dat mijn mannetje iets gebeurt als het einde in zicht is, al is de kans op complicaties bij draaien nog zo gering..