Meiden, heb de echo gehad en het zag er goed uit! We hebben het hartje zien knipperen dus ben helemaal blij!
vragen staat vrij...metformine word gebruikt omdat dat de werking van clomid kan verbeteren...maar je gyn moet er wel achter staan. die vna mij kwam er zelf mee.
Hey meiden, Zie dat er niet heel veel is geschreven hier... Fas wat een fijn nieuws, nu heerlijk genieten meid! Vien, duurt wel heel lang zeg! Stellen ze dan zelf niks voor?? Vanmorgen een fm gehad, zit op cd 14 en had 2 mooie eitjes van 15 en 17 mm moet woensdag weer terug dus denk dat ik dan de ovitrelle injectie krijg, erg spannend! We zijn al begonnen om de dag te klussen dus ben benieuwd! Fijne avond!
Antares, heb net voor 3 maanden metformine meegekregen. Gyn zei wel dat ik gelijk moet stoppen als ik zwanger raak..hoe lang ging jij ermee door..lees op google dat sommigen echt de hele 9 maanden met gebruikte. Sommigen tot 12weken.
Direct stoppen bij een positieve test! (dat door blijven gebruiken is meestal bij meiden die idd suikerziekte hebben..die hebben het nodig) Maar ik was na de eisprong al gestopt....had zo een sterk gevoel hahaha Succes hoor! (en als je toevallig not meer wilt....heb hier nog een tas vol staan..had voor een half jaar mee gekregen maar was de 2de ronde zwanger........)
Hoi dames, Hoe is het ermee? Ik mag eindelijk weer meedoen pfff, heb mijn clomid 150 mg achter de kiezen en morgen mijn eerste FM. Ik ben benieuwd. Hoe is het met de zwangeren? En nog mensen die binnenkort mogen testen? Liefs,
Hier gaat alles goed Vandaag de Nekplooimeting gehad met een hele goede uitslag, dus nu kunnen we echt gaan genieten, ben er best bezorgd om geweest. Inmiddels 12 weken zwanger en weinig tot geen klachten, dus dat is erg fijn. Ben benieuwd naar je follikelmeting, hopelijk een mooi groeiend ei. Succes weer deze maand !!
Linda leuk om te horen dat het goed is al 12 weken zo de tijd vliegt meid geniet lekker van je wondertje.
Hallo dames wannneer kunnen jullie testen ik kan volgende week vrijdag testen. maar ga tot zondag wachten of ik kan niet ongi ben. Want begin hekel te krijgen aan die testen omdat het steeds teleurstelling geeft. Maar deze maand voel ik helemaal niks denk dat het niet gelukt is maar ja je weet het nooit. En normaal ben ik erg mee bezig en deze maand heb ik zo van komt het komt het anders zien we het wel. Ben wel erg duizelig laatste tijd maar dat zeg ook niet veel bij mij dus we zullen zien. Wanneer is jullie NOD ?
hallo allemaal, ik ben nieuw hier dus zal me even voorstellen, ik ben Bo en ik ben 25 jaar! Vorige week heb ik te horen gekregen dat ik PCOS heb en eigenlijk zou ik morgen beginnen met een kuur om ongesteld te worden. Nu ben ik zondag eindelijk uit mezelf ongesteld geworden dus mag ik morgen gelijk beginnen met clomid. Nu is mijn vraag of je dat ook in de avond mag innemen aangezien ik morgen moet werken en de medicijnen nog moet ophalen bij de apotheek. Alvast bedankt
op dag 3...is ook in de avond dus...al kan je bijwerkingen krijgen zoals nachtzweten en opvliegers en slecht slapen...hier geen last van, dus altijd in de avond....anders meestal overdag nemen als het kan. Een tip, begin je in de avond..blijf dan de rest van de dagen in de avond nemen, zodat er echt 24 uur tussen zit...en niet ineens minder of meer...dan blijft het hormonen spiegel stabiel!
ik ben met antares eerst maak niet uit wanneer je de clomid inneem maar wel op de zelfde tijdstip innemen volgende dagen
Hoi dames, Hoe is het? Ik ben vandaag voor een fm geweest, niks te zien op cd13 ben bang dat ik op spuiten moet overgaan. Ik moet vrijdag terug maar verwacht er niet heel veel meer van. Hoe is het verder met jullie? Liefs,
ah meid toch. En krijg je nog over paar dagen nog een fm ? sommige dames krijgen wat later eisprong bij clomid zou misschien ook bij jouw zijn. Wanneer moet je anders beginnen met spuiten