Wt, vrijdag uiterlijk worden de onderwerpen bekend gemaakt! Ik moet nog even afwachten dus! Miffy, lastig allemaal, de situate van Elin. Gelukkig is het nog maar even dat ja kan overstappen naar een ander ziekenhuis. Krijgt ze nu uitsluitend sondevoeding? Of ook voorzichtig ander voedsel? Raar dat het ziekenhuis zo van de hak op de tak springt. Hopenlijk kunnen ze nu eens vinden hoe het zit! Sandraske, stoere schoenen, geen geld, ook eens fijn! Diadeem, gelukkig was alles weer oke! Gaan ze nog verder onderzoeken? Hier nog steeds niets gehoord van House of Shoes. Ik wacht vandaag nog af, morgen maar een mailtje anders.
Oh, ik vergeet de gave set en het leuke rokje van Zo79! Ziet er heel leuk uit! Sale, hier niet zoveel meer op de wishlist. Ik wil nog wel een shirtje van Bomba en een rood vestje van Bengh. Heb al leuke dingen gezien van Mimpi, die jurkjes met lange mouw kunnen ook al eerder gedragen worden met een vestje, Bengh zal ook wel weer gaaf zijn, dus probeer me met de sale in te houden!
Tukker, hoe is het met je oma? Bol.com, inderdaad vaag! Ik had daar de autostoel besteld, zou gisteren bezorgd worden, komt nu donderdag pas. Nou ja, had m niet echt nodig, we hebben er een, maar het is gewoon stom!
haha, die van mij is vergelijkbaar!!! alhoewel nu even niet lichte wasachterstand, omdat ik afgelopen weekend cursus had.
Vandaag komt mijn online bestellingen! Jeeh eindelijk! Ik was van plan om vandaag even de stad in te gaan, maar helaas ben ik ziek wakker geworden. Griep! PFF. Ik zal vandaag niet zo actief zijn denk ik
Wat leuk zeg een blog over jongens kleding Ik heb zelf 3 jongens van 15, 13 en 8 Geef jij in je blog ook tips over kleding voor de grotere jongens?
Vreselijk he dat hangen de hele dag ik heb met je te doen! Hopelijk is de kleine wel goed gegroeid en hoef je niet nog meer te rusten!
Zo die is vol Ik zou ook wel zulke volle kasten willen, maar met 4 kids en dan ook nog twee tieners gaat dat helaas niet lukken
ik wist dat ik een nog 'ergere' kast foto had, maar die staat in mijn album hahahaha. Ach, binnenkort schuift er weer een stapeltje vingino's door, huidige maat wordt wat korterig. Dat scheelt al een boel hihihi.
@mamavanmj beterschap! @miffy pff wat een gedoe zeg, sondevoeding lijkt me inderdaad ook behoorlijk belastend voor kind en ouders!
Meiden, thanks voor de lieve woorden betreft mijn oma. Ik weet nog niet veel meer. Vandaag maar eens mijn moeder of tante ff opbellen hoe het met haar is en in welk ziekenhuis ze ligt. Zo, leuk zeg dat jurkje zo met de oranje maillot. En leuk rokje van bengh! Ik heb hier het jurkje van in de kast. Hoe ga jij het combineren? Ik dacht evt met rood of roze? mamavan mj, welkom leuk blog heb je! En beterschap! Sandraske, B&l leuk zeg dat je weer wat van je moeder krijgt! Gele rokje vind ik super! Wt, de stoel is heel gaaf geworden, ik hou van zilver! Heb gisteren bb creme gekocht van het kruidvat. Hij smeert goed uit en geeft die mooie natuurlijke glow. Nu met 40% te koop daar. Bah wat een pet weer is het toch zeg.
@ Miffy, sondevoeding lijkt me idd flink belastend voor zo'n kleintje en jullie als ouders. Bij Lot hebben we ook aan coeliakie gedacht maar bij haar is dat het niet. Lot maakt zelf te weinig groeihormoon aan. En we zijn nog verder bezig of er een combinatie is van haar slapheid/weinig spierkracht en het slecht groeien. Hoe lang en zwaar is Elin ook alweer?
Net nog twee spijkerbroeken besteld voor mika Cars jeans? Bestel nu bij wehkamp.nl Name it jeans Viggo? Bestel nu bij wehkamp.nl