Hahaha. vind ik ook. E.lise ligt nog steeds op mijn buik te slapen. En ik kijk nog steeds film. Wat een rust.
Geen internet. Nee daar kan ik niet mee leven . En dat weten ze inmiddels in het ziekenhuis ook haarfijn
Precies Sjonge, moest wel ff janken bij die film hoor. Nu maar eens gaan proberen te slapen..... Ik ben benieuwd.
OMG Mijn dochter heeft gewoon van 10:00 tot 6:00 geslapen. We hebben haar gister tevergeefs een uur geprobeerd wakker te maken. Uiteindelijk in bed gelegd. Ik dacht dan komt ze met een uurtje wel maar niets. En ik heb wakker gelegen voor haar omdat ik bang bang wasdat er iets was . Nu werd mw wakker, drinkt haar fles leeg en ligt weer tevree in haar bedje
Ooo Crypto wat heerlijk. Hier om 23:30 flesje gedaan, om 3 uur flesje gedaan en om 6:15 weer een flesje. Toen vond Suzi het ook tijd. Wat een braaf puppy vannacht. Ze ging om 23 uur in haar bench liggen en werd een half uur geleden dus pas wakker. Mijn twee grote liefdes liggen nog te snurken, maar wij zijn maar naar neden gegaan. Die 7,5 uur slaap hebben haar veel energie gegeven, eens kijken hoe lang het duurt voordat mijn papegaaien ook foei kunnen zeggen haha.
Echt superlief! Ik ben gek op bulldoggen!Ik heb zelf een franse bulldog.In het verleden ook een amerikaanse bulldog gehad.Veel plezier ermee!
Ze heeft een onwijs heerlijk koppie River. Aaaaaaaaaaach, toen onze Duitser nog een Duitsertje was . Was ook zo'n dotje
Klopt. Ik blijf het fantastische honden vinden. En nu is ie 'groot' en dan vindt ie zichzelf oh zo stoer, kijk je hem aan gaan die oren naar achter hangen en dan heeft ie niet eens door dat ie zo'n schattig smoeltje heeft .
Hahaha groot knuffelgehalte hebben ze. Onze J.erry loopt hier weer lekker te kwallen. Maar echt boos kan je niet op hem worden.
Dan trekken ze zo'n gezicht he? Nee, kan je niet boos op worden. C.aesar doet dat ook. Dan hoor ik hem knagen aan het zeil, kijk ik hem aan, dan gaan die oren omlaag en komt er zo'n blik uit................zucht.............. .
Wij krijgen hier vast nog heel wat mee te stellen haha. Voor nu is het voornamelijk erachteraan lopen met de dweil. Jee wat piest zo'n pup vaak zeg. Daar kan je niet tegenop uitlaten. Zullen de zenuwen nog wel zijn.
Nou, net CB gesproken. Met haar leeftijd en gewicht is het prima dat ze 8 uur doorslaapt. 'Meeste mensen kijken hiernaar uit' zegt ze . Ik zeg 'ja, maar ja, ze was al niet lastig. 12 uur laatste fles en rond 5 uur / 6 uur komen dan mogen we niet klagen . Nu mogen we een tijd instellen voor de laatste fles en haar gewoon laten slapen tot de volgende ochtend.
Halloooooooooooooooooo, Ik leef ook nog hoor Vandaag een beetje een drukke dag gehad. Vanmorgen eerst een bakkie wezen doen bij mijn ouders, mijn moeder is vandaag jarig. Daarna terug naar huis, gegeten en de kids naar mijn zus gebracht......toen solliciteren, kids opgehaald en weer naar huis om alvast met Samira te eten. Toen Selena de fles gegeven en naar bed gebracht, ondertussen kwam Justin terug thuis van voetbaltraining en heb ik voor hem eten gemaakt........nu ga ik zo de kids naar bed brengen en doe ik helemaal niets meer @Crypto, zo jouw meisje heeft goed en lang geslapen zeg!! Lekker hoor!! @Hoop42, ik ben ook gek op bulldoggen!! Ik vind ze echt zoooooooo enig en fantastisch Ik heb Selena vanavond een fles gegeven van 150 + 5 scheppen en dat heeft ze leeg gedronken, ik denk dat 120 + 4 te weinig voor haar is. Selena komt trouwens nog steeds 1x per nacht......maar misschien dat dat veranderd als ze nu steeds 150 + 5 krijgt.......ze zou dan terug mogen naar 5 voedingen per 24 uur.......vrijdag ga ik met haar naar het CB om te wegen, was gisteren niet gelukt helaas.