Waarschuwing!! Oplichters Windows 7

Discussie in 'De lounge' gestart door RSL, 7 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    Lieve mensen!!! Ik ben nu inmiddels 3x gebelt door dit nummer: 00495124959027

    Dit blijkt een oplichters bende te zijn!!!!

    Deze mensen praten engels (gebrekkig.midden oosten) zij vertellen van Windows 7 support te zijn, en dat hun schadelijke bestanden hebben gezien in jou computer, waar je zelf geen weet van hebt volgens hun. Vervolgens vragen ze je om met hun je mappen op de pc door te nemen, en dingen te downloaden om je te "beschermen" DOE DIT ABSOLUUT NIET!! Hiermee nemen ze beslag van jou pc, met alle gevolgen van dien!! Ze kunnen dan overal bij!!!! Ik heb net zelf gebelt met Windows
    Support en ondersteuning, en hun de vraag voorgelegt, hun blijken meerdere klachten te hebben gekregen, en waarschuwen de mensen ook hier absoluut NIET in te trappen!!! Dus lieve mensen, KIJK ALSJEBLIEFT UIT!! EN TRAP HIER NIET IN!!! Er zijn al zo giga veel mensen gedupeerd!!

    Dit wou ik even met jullie delen, vind het wel belangrijk

    Liefs Ramona
     
  2. mijnhumpie

    mijnhumpie Actief lid

    12 jul 2012
    417
    1
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor de tip!!
     
  3. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    graag gedaan... ze bellen met meerdere nummers.. je kan het herkennen aan het TE lange nummer.. geen nummer uit nl... liefs
     
  4. mutsie79

    mutsie79 Fanatiek lid

    6 sep 2007
    2.567
    221
    63
    Aha! Dan is dat dus dat vage nummer wat ik een aantal weken geleden op mijn telefoon zag staan!
    Ik was gebeld maar was dus niet thuis, dus ik kijken welk nr mij gebeld heeft en zag ik dat lange nr beginnend met 004951......enz.
    Nooit meer aan gedacht, maar nu weet ik wat het was.
    Eikels....
     
  5. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    @ mutsie
    nou inderdaad.. ik ben er ook best van onder de indruk.. ik heb ze gezegt dat ik niks mag installeren van mijn man :D:D en dat ze later maar terug moesten bellen.. in tussen gauw met de helpdesk gebelt van Windows.. maar nu willen ze om 17:00uur terug bellen.. ooh ik ben zo bang dat ik heeeel erg ga flippen tegen dat wijf... grrrr :x
     
  6. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Bedankt voor de tip!
     
  7. Kari37

    Kari37 Fanatiek lid

    19 nov 2009
    2.571
    1
    0
    Mijn hoog bejaarde schoonmoeder in de uk wordt steeds gebeld met dit soort dingen, ook idd o.a. over Windows 7.
    Meteen afkappen, of neerleggen, mijn schoonmoeder is hier te beleefd voor en het lijkt wel of ze nu in hun bestand zit want elke keer bellen ze weer met nieuwe trucjes.
    We hebben zelfs al een keer haar credit card moeten blokkeren omdat ze haar alle details ontfrutseld hadden.
     
  8. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    pff heb met je schoonmoeder te doen.. als ze eenmaal hun slag geslagen hebben blijven ze proberen...
     
  9. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hier zijn ze ook hardleers. Ze hebben al 3x gebeld en en ik heb al 3x gezegd oprotten ik hoef niks.
     
  10. Salsera

    Salsera Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.190
    172
    63
    NULL
    NULL
    Ik werd een hele tijd geleden ook telkens gebeld door een heel lang, buitenlands nummer. Er werd dan alleen niks gezegd. Op een gegeven moment werd er zelfs midden in de nacht gebeld. Toen heb ik de telefoonmaatschappij gebeld en het nummer laten blokkeren, nooit meer last gehad.
     
  11. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ben ik blij ik geen windos 7 heb haha
    ik trap daar niet in
    en onwijs bedankt voor de tip dit zal ik ook aan mijn ouders voorleggen
     
  12. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    0049 is duitsland inderdaad... thnx voor de tip in ieder geval!
     
  13. Rundeeprunwild

    Rundeeprunwild Fanatiek lid

    1 apr 2011
    1.612
    38
    48
    Ik ben ook 2x gebeld.. alleen door een ander nummer: 0000000000000000000000 ofzo. Alleen maar nullen..
    Ik zei gelijk na 1 zin dat ik ''not interested'' was..
    Toen ze daarna terug zei: You don't have to be interested, i don't know what you're talking about, MEN...''
    Wist ik genoeg.. iemand van een bedrijf zou dat nooit zo zeggen:)
    Ik heb opgehangen en iedereen om me heen gewaarschuwd..
     
  14. Amezen

    Amezen Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.421
    0
    0
    Haarlemmermeer
    Ik vind je ook wel een beetje ehm.. suf als je in zoiets trapt hoor anno 2012.
    Behalve bejaarden dan natuurlijk, maar verder..?
     
  15. Schaapje1977

    Schaapje1977 Bekend lid

    21 aug 2012
    840
    0
    0
    Ze bellen ook met een 0014....nummer.

    Hahaha, mijn zwager is windows-ict-expert en die kreeg het bijna voor elkaar dat ze hun inloggegevens zouden geven. Haha, had wel leuk geweest, had hij daar ff een virusje kunnen installeren.
     
  16. mutsie79

    mutsie79 Fanatiek lid

    6 sep 2007
    2.567
    221
    63
    Gewoon niet opnemen als je dat nr ziet, stoppen ze vanzelf wel. en dat nr anders laten blokkeren....
     
  17. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Hier ook al een aantal keer gebeld. Maar zodra ik zo'n vaag 'good day' hoor na eerst een lange stilte hang ik meteen op.
     
  18. Elleke

    Elleke Fanatiek lid

    1 mrt 2011
    1.835
    170
    63
    Thanks voor de tip!! :)
     
  19. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Dit is al heel lang aan de gang, echt verschrikkelijk. Ik heb het zelf nog niet gehad trouwens, maar je kunt je toch voorstellen dat vooral oudere mensen zoiets hebben van 'nou ja dat zal dan wel kloppen' en erin trappen..
     
  20. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel

    Er zullen genoeg mensen zijn die te goed van vertrouwen zijn... En niet maar alleen bejaarden...
     

Deel Deze Pagina