Yeahh wave joyce!!! overtijd lopen naja mijn vk gaf aan dat eerste babytjes vaak na de 40 weken komen dus deze week doen ze ze nog niets. snow ik heb dat sinds deze week maar dat komt omdqt de datum zeg maar al geweest is dat je weet nu kan.t echt gebeuren zeg maar.. mama88 succes!! lady gelukkig heeft de intaker van de kraamhulp mij daar al op voorbereid hihi wat super dat je je al wat beter voelt!!
Hahahahahahahaha Lady sorry was ff vergeten van de bloederige naaktslakken!! Sorry!! Missillie succes vandaag bij de controle! Wil je ook nog op facebook, je bent hier nu ook zo actief, dus dat is wel gezellig! Pb me je naam dan ff en hoe ik je kan vinden, dan voeg ik je toe als je dat wilt.
Be gefeliciteerd! rest even niet bijgelezen, ik trek er een dagje op/tussen uit. gedachten verzetten, muren komen een beetje op me af hoor!
Lady, Hahaha bloederige naaktslakken haha.. bereid je voor ze kunnen zo groot zijn als tennisballen!!! Be gefeli! Super meid geniet er van! Hier dacht ik gister ff dat het begonnen was.. steeds weeen vannacht kunnen slapen en vanmorgen weer die weeachtige dingen.. k weet t niet hoor maar er gebeurd iig iets daarbinnen
Wave voor Joyce!! Missillie; succes bij de controle! Lady; hier ook al door de kraamhulp op de hoogte gesteld van de stolsels.. Ze kunnen wel vuistgrootte worden, dus ben benieuwd Patje; wie weet zet het door, spannend!. Hier; nog steeds niks helaas! Volgens mij blijft ze gewoon lekker warm zitten tot de zomer als het aan haar ligt Aankomende vrijdag weer op controle, hoop dat ze dan gaan kijken of ze kunnen strippen!
mandy balen he!! heyitsme hoop dat je een lekker dagje hebt vandaag pff hier ook ff flauw. iedereen bevalt maar en hier gebeurt niks. en ik verveel me kapot.. wil.eigenlijk wel ff winkelen ofzo maar ik heb niks nodig dus zonde van t geld. iedereen is aan t werk dus geen koffiebezoekjes. beetje bankhangen ben ik ook zat. *zucht*
Ff lekker balen met zijn alle!! T einde is ook gewoon echt niet meer leuk...... En helemaal als je over je datum gaat, ik weet er alles van! Maar echt t einde is in zicht, we hebben er nu niks aan, maar lang gaat t niet meer duren en dan ben je deze weken echt helemaal vergeten!!
idd das ook zo en ik hou me maar vast aan t feit dat het nu echt niet lang meer kan duren maar goed ik vind anserhalve week nognlang bij wijze van hihi. Be wat heb je een heerlijke meid gekregen zeg zag net weer een fotootje! dat is het precies hetzelfde koppie als op de 3D echo he! grappig!
Oh haha Lady!! naakslakken!! Maar thnx dat wist ik niet.. ben ik iig voorbereid! Oh maytje snap je hoor, ik zit ook thuis te wachten tot vl komt... de deur uit met dit weer... nope... en iedereen werkt... en dat eeuwige wachten... iedereen bevalt voor je gevoel en jij niet... vriendin appte of ik een kerstkind krijg... nou je zou bijna denken... ik denk dat ik deze week wel ga nadenken of ik al bij 41 weken ingeleid wil worden... op zich is de baby wel volgroeid.... hier in mijn woonplaats wordt dat als standaard gezien hoewel je door mag lopen tot 42 weken.
Ja dat gevoel heb ik nu ook.. Achteraf gezien is het maar eventjes wachten, maar voor het gevoel duurt dat nu eeuwen....... En ik wil nu zo graag bevallen, maar denk dat als de weeen beginnen dat ik wel ff denk: ohja zo voelde dat.. En dan is het even niet leuk Ik weet nog heel goed dat ik de weeen het ergste vond. Vooral nadat de vliezen gebroken waren. Hoop in ieder geval geen rugweeen te krijgen.
Ik ken t gevoel nog niet... maar denk ach ja pijn doet t toch of t nu is of een week later... ach. tuurlijk ik vertrouw liever op moeder natuur dat die aangeeft jekleintje is klaar... maar toch.. ik ben zo benieuwd naar haar.... en voor mn gevoel wordt zon baby alleen maar groter en zwaarder... dus ook pittiger voor moeders..
ik heb gelezen dat ze vanaf 40 weken weer afvallen?! of het war is weet ik niet. was op een of andere app op mn telefoon. Niet veel hoor maar toch iets. ik wil liever niet te lang overlopen omdat ik dat gewoon eng vind. de placenta gaat dan vaak minder werken enzo wat je hoort. blegh allemaal spookverhalen. en we zijn er gewoon aan toe!
Bedacht me in een keer, hoe zou t met jindster zijn!!!??? Lekker aan t genieten met je man? Of stiekem al bevallen?
Twijfel nog steeds.. heb iig wel mn moeder laten komen voor J.ari want die haalt momenteel het bloed onder mn nagels vandaag.. en steeds harde buiken/weeen erbij werkt ook niet. Probeer te focussen, heb nog geen gyn gebeld, is onregelmatig, maar wel pijnlijk. Man is ook gewoon aan het werk dus we wachten af. Met douchen word het erger dus geloof dat het wel serieuze shit is
meestal is het dan wel aan het doorzetten als het met douchen erger word! spannend!!! ik ga ook hard voor je duimen!