Ziet iemand dit toevallig, 1 van deze twee foto's moet het geslacht voorstellen. De andere foto is misschien iets heel anders, maar ik zie in allebei niks haha De echoscopiste zag overduidelijk een jongetje ondanks hij de benen bij elkaar hield, maar ik vraag me af of meerdere mensen dat kunnen zien.
seoluno bij jou zie ik een zoon, rechts zie ik zijn onderkant, we kijken er bovenop. piemeltje dat over de balzak heen ligt. zo een echo had ik ook bij mijn 3de. skatje ik vind het heel moeilijk om via zo een echofoto het geslacht te zien . ik vind een pottyshot duidelijker met dit termijn. maar als de echoscopiste het gezegt heeft klopt het vast. luffy90 ik zie het niet bij jou fotos.
Nee voor een pottyshot ging de baby niet lekker liggen. Lag in elkaar gedoken te slapen, dus wakker geschud Toen ging ze bewegen, zagen de 3 streepjes wel vaak door het beeld schieten maar echt mooi op de foto gaan lukte niet helaas! Dacht ik post m hier, misschien zien mensen het
Hoi meiden, Dinsdag met 16 weken de echo gehad, een meisje. Doordat je zoveel hoort dat ze het mis hebben ga je automatisch een beetje twijfelen. Wat denken jullie ervan? Ik ben benieuwd naar jullie reacties!
Ik ben zo benieuwd wat jullie hierin zien!? Want ik zie dat gewoon niet haha. Persoonlijke info heb ik weg gehaald vandaar dat gegum haha. Ow en ik ben hier 15+1.
Haha wel leuk dat jullie allemaal zo zeker zijn. Mijn verloskundige die was niet zo zeker namelijk. Ze zei Koop nog maar niks rose en wacht tot de 20 weken echo.
Wat leuk zeg! Ik heb ook 3 jongens en toen een meisje Onwerkelijk gevoel he Kom je uit dronten? Zag toevallig op een van je echo's dronten staan, ik kom zelf uit lelystad
Dan show ik ook even mijn foto van vandaag met 16 weken! De vk kon het zich niet voorstellen dat het met de 20 weken echo toch een jongetje zou blijken te zijn Mee eens?