thnx voor jullie reacties * even vlug uit mijn hoofd* @sandraske, poeh ik vind de onderste 2 setjes wel leuke combi's ,maar de rest draait mij zo voor de ogen Eerst maar eens aan zien @mamamj, Het pakje is nms. Ik vind het wat over the top @miffy, lengte/gewicht is wel mooi in verhouding, maar ja de sondevoeding zou toch wel iets moeten doen. @diddl, hoe is Lot haar lente/gewicht nu? @jingels pakje al terecht?
@sweetbel, fijn zeg van je scriptieonderwerp!!!! * verder sorry ik heb echt vluchtig gelezen. Ik heb knallende koppijn en duik nu mijn bed in *
Bij Elin ook begonnen met een maand of 3, en erger geworden na 6 maanden. Elin was 2 maanden geleden (dus met 14 maanden) 71 cm en 7,4 kilo. Door de sondevoeding in eerste instantie wel aangekomen, toen weer afgevallen na introductie van gewone voeding er weer bij, toen weer bijgekomen na volledige sv, en nu weer afgevallen. Dat afvallen bij deze hoeveelheden voeding maakt dat de ka zich zorgen maakt nu Ik wist idd dat Lot helemaal superlicht was... Zijn ze er bij haar ooit achter gekomen waarom? Je mag me ook pb-en anders
@miffy, oh lees nu dat de sv wel goed zijn werk doet, maar het fout gaat bij de gewone voeding. Vreemd idd zeg......
Sweetbel nog gefeliciteerd met het onderwerp van je keuze (welk onderwerp is het?? oh lees het al!) Strijken oh nee herinner me er niet aan! (zie dat jij het ook laat liggen ) Wilde ik vanavond doen maar iemand van het gastouderbureau kwam langs om dingen af te spreken Sandraske een rode legging lijkt me een goed idee om te matchen. En dan die streeplegging met gele rokje en donkerblauwe shirt doen  ik ben ook niet zo weg van de B&L combis deze keer. Maillots een beetje heftig maar bv Zeeman heeft ook zat leuke streepjes, of die grijze met strepen van de hema? Volle ronde billen: hier volop aanwezig Zo, sterrenvestje heb ik dus doorverkocht het viel echt mega klein. Maar jouw meisje is ook smaller .. Lynn ik mis je ook!!!!!! Mamavan, zon H&M pakje vind ik echt niks, sorry. Een beetje cheapy ofzo. Of het komt door de types die ik erin heb gezien? Ik moet het in elk geval eerst aan zien. Verder vind ik H&M baby voor jongetjes nog wel leuk, daarna niet meer zo (maar valt ook te breed voor mijn mannetje .). Die beige broek die je liet zien vind ik leuker met donkere kleuren, wit vind ik te zomers. Thanks voor alle leuke reacties op mijn fotos, Diddl mijn man was er niet bij en ik zou hem ook niet zover krijgen en trouwens het zijn ook niet allebei mijn kinderen op de slee! Maar je mag ook best zeggen als je iets niks vind hoor, ik heb nu het gevoel alsof ik alleen om positieve reacties zit te smeken of zo ik krijg opeens zon overload! (zal ik morgen iets echt lelijks aandoen en kijken wat jullie zeggen??)
Wat heftig zeg! Sterkte! Ik heb het hele topic niet gelezen, maar is er een reden gevonden waarom je dochtertje bleef afvallen? Wel kl*te hoor. Lijkt me pittig om dat thuis allemaal te regelen. Ik maak me ook zorgen om mijn zoontje. Ben al 2 keer bij het consultatiebureau geweest, maar die schuiven het een beetje weg. Ik zou zo graag een verwijzing naar de kinderarts willen hebben. Max was bij de geboorte een flinke knul. 53 cm en 4100 gram! Hij kwam eruit met een ontzettend bol hoofd en lekkere dikke (knijp) wangen. De eerste keren bij het consultatiebureau kreeg ik elke keer de opmerking wat hij allemaal wel niet kreeg omdat hij ver boven de lijn zat. Hij kreeg normaal hoeveelheid voeding, maar hij was nog steeds te zwaar. De afgelopen tijd is hij begonnen met kruipen en aan de hand meelopen. Hij beweegt veel en ligt nooit stil. Logisch natuurlijk dat hij niet veel aankomt, maar maak me toch zorgen. Hij heeft nog steeds een bol gezicht, maar hij is bij zijn buikje wel erg mager. Hij was in 2 maanden tijd maar 200 gram aangekomen en 4 cm gegroeid. En hij zit nu onder de onderste lijn ipv ver boven de bovenste lijn... Hij wordt steeds dunner. Hij eet niet super goed, maar ook niet zo dramatisch slecht dat het een duidelijke reden heeft. De laatste keer bij het consultatiebureau was hij 76 CM en 8.9 kilo. Hij is nu bijna 11 maanden.
Lot zal nu zo'n 84 cm en 10 kilo zijn. Lot heeft een groeihormoononderzoek gehad (heel vervelend onderzoek) en ze maakt idd zelf te weinig groeihormoon aan Maar ze zijn ook nog verder aan het zoeken of er ook iets is met de combinatie van haar slapheid/weinig spierkracht en dr slechte groei.
@wonderteam sterkte met je hoofdpijn! @mariomama ik heb hier bij hema en zeeman nog geen streepmaillots gezien met die kleuren
Heftig. Sneu dat ze zo'n vervelend onderzoek moest doen. Heeft ze zelf er ook veel last van? Succes met alle onderzoeken. Ik zal duimen dat er een positieve uitslag komt!
even de laatste 10 pagina's..ben onwijs moe. mirell, wat een leuk brilletje!! tesske, beterschap en sterkte met je meisje! zo79, leuk dingen...koopjeshoek is altijd leuk he sweetbel, suc6 met je scripie, zal een hele klus zijn. sandraske, ik vind de eerste combi het leukst, maar ik hou ook wel van felle combi's mamavanmj, sorry, zo'n net pak is echt niet mijn smaak. bestelling van mijn man is ook binnen, hij kreeg zo wat een hartverzakking toen hij de okergele broek zag, maar toen ik het even gecombineerd had vond hij het toch wel leuk Ondertussen ook alvast de traktatie bedacht voor op school als de beeb geboren is.
@tullip, hé wat rot die moeheid. Heb je overdag wel wat mogelijkheid om bij te slapen? Haha die man van je Wat voor traktaties ga je doen? @mamavan mj, ik denk niet dat je je echt zorgen hoeft te maken hoor. De combi gewicht/lengte is prima en ze verbranden zoveel meer als ze een stuk actiever zijn. Onze dochter had ook een flinke dip toen ze begon te lopen en daarna krabbelde ze weer keurig op
dukke dag boodschappen taart maken 7 liter soep maken pfffffffffffffff ff snel soppen en moppen en dan kan morgen het feest beginnen(ben meteen de rest van de maand blut)hahhahah
mirell, suc6!! sandraske, ja op zich wel, denk dat ik ook zo lamlendig van het zitten wordt. Wat dat betreft zit ik echt op de kerst te wachten, dan ben ik 36 weken en kan ik weer wat meer gaan doen, van een vroeggeboorte is dan geen sprake meer wt, niet veel bijslapen helaas. School is voor m. nog heel vermoeiend, dus in overleg met de juf gaat ze alleen op maandag de middag naar school en de rest alleen ochtenden, maar ze mag natuurlijk wel bij mn moeder komen als het nodig is. Ik had bedacht om aan een sateprikker 2 spekbollen (roze of blauw) te doen met zo'n witte muis ertussen in een folietje en dan met een strikje en kaartje met naam beeb nog een minibadeendje in de kleur van het geslacht. Dan in een witte mand met ballonnen eraan. Voor de juffen maak ik cupcakes met muisjes en op elke cupcake een letter zodat je de naam van de beeb krijgt en de rest gewoon muisjes.
WT...wat fijn dat het niets ernstigs is bij je pa. @Tulip....doe maar rustig aan hoor mei, lekker bijslapen overdag? en goed eten. @mirell...je grote meid wordt alweer 4 he..., en idd. die boodschappen zijn dan ff een aanslag op het budget. @Diddle & Miffy & Tesske...knuffel voor jullie en jullie kleine meiden. Hier ook een kwakkelende gezondheid met astma, oorontstekingen en nog meer dingen. Veel kinderarts enz... weet ik een klein beetje, heel klein beetje hoe het is. @Lynn...where are youuuuuuuuuuuuuuuuu !@Sweetbel....oooh heel interessant onderwerp ben heel erg benieuwd naar je eindproduct. Ben nu bezig met de scriptie van mijn zusje aan het lezen, heeft een 9 gehaald met 3 geweldige eindproducten en aanbevelingen. Vind het altijd heel interessant om verslagen en scripties te lezen. @Sandraske....haha jijook aan de kleur. Hier ben ik ook echt aangestoken door o.a. Madeliefke, Miekje en MMv2M. Mijn stijl is hier nu echt heel anders dan vorig jaar. en daardoor nu ook andere favo merken. Ik vind alle setjes wel iets hebben. en idd. meer een legging met gekleurde streepjes zou het wel ophalen. Hier gister veel bengh geshopt & wat jeans voor de kleine meid..zal het weekend foto's plaatsen. Vandaag nog aan het werk en dan heerlijk weekend. verlanglijstje is nu wel verdwenen..... kijk al weer uit naar de voorjaarscoll.
Glimlachje leuk bengh geshopt! Wat heb je? Tulip, kan me voorstellen dat je een beetje lamlendig wordt... Mag je alleen nog maar zitten en een beetje rondscharrelen? Op een gegeven moment ben je wel klaar met je laptop, boekjes lezen enz . Hoe is het met beeb, houdt hij/zij zich wel rustig? Gaaf zeg, je man in een okergele broek! Zou ik er hier never door krijgen haha! Mirell wow da's veel soep! Succes! Ga zo ff naar de stad voor een paar dingetjes: broekje V&D terugbrengen (is man vergeten), nieuwe bh (of meerdere ) voor mezelf (door afvallen is de maat voor de zoveelste keer niet meer goed, zo zonde), en het roodkapje spel bij kruidvat, hoop dat ze 'm hebben. Verder mag ik niks kopen, ben benieuwd...
dat roodkapjespel klinkt wel heel leuk!! Miffy, ja zitten, boekjes lezen, zp'en, mn knutselblog bijwerken en m.halen en brengen. Huishoudelijk doe ik alleen nog koken Verder af en toe eens naar boven om wat te ruimen of in de babykamer te rommelen. Vanavond uit eten met 2 vriendinnen en daar kijk ik echt onwijs naar uit. De beeb doet het op zich goed, nog ff afwachten, want hij/zij lijkt weer te klein, zelfs nog onder m's schema op die termijn. Over 2 weken een groeiecho, hopelijk niet al te klein anders houden ze mij echt aan de bank, zei al dat ik echt niet nog minder kan doen...toen zei ze: ja hoor dan nemen we je op...dus daar zit ik echt niet op te wachten.
Sandraske, heel leuk geshopt bij b&l. ben het met de meiden eens wbt een wat pittiger maillot! Mirell, leuke link van die bril zeg! Als je dame een bril moet dan is deze zeker hip! Veel plezier met de voorbereidingen voor de grote dag van je dame voor morgen. Sweetbel, beter toch dat je een scriptie mag schrijven wat je echt interreseert! Heel veel succes met het schrijven ervan. Lynn, hoe is het meid? Laat je ff aan ons weten? Glimlachje, ben benieuwd naar je aankopen..ook al zo aan het dokteren met je dame..Beterschap en succes. Tullip, vermoeidheid is heel vervelend. Trek je het nog een beetje zo in huis? En hoe is het met de babykamer? JE trakatatie klinkt heel erg leuk zeg! Fototje he als het klaar is! Meiden met de kids aan het dokteren zijn. Ik heb respect voor jullie hoe jullie het doen en om kunnen gaan met de niet altijd even goed adviezen van de dokters etc. En hoe jullie voor je kids opkomen en door het vuur gaan! En ook vooral dat jullie niet vergeten te genieten!! Wt, ik heb het gelezen van je vader gelukkig is het niet iets heel ernstigs..Duim voor jullie dat 2013 een rustiger mooier jaar mag worden. OTM, hoe is het bij jullie thuis? De meiden alweer beter? Mamavanmj, pakje voor je mannetje niet zo mijn smaak. Jij ook al zo'n lekker bolle bij de geboorte. Hier ook! 4014 gr. 52 cm. LEuk bolg heb je! Ga zo door! Zo, dus jij hebt het sterren vestje nog kunnen scoren! LEuk is jaloers..ben elke dag mp aan het afstruinen naar dat vestje..of iets van die kleur cobalt. Hier, mijn oma ligt stabiel en word vandaag gekateriseerd. Morgen er naar toe met mijn man en r.enske. Ze is gewoon haarzelf gelukkig. Mijn mams zij dat ik r.enske wel mee kan nemen. Vanavond verjaardag van mijn neefje. Zo ff de stad in cadeautje voor hem shoppen. Ik heb voor R een heel groot houten poppenhuis geshopt. Een buurvrouw vroeg of ik er belang bij had. Die zetten we zolang weg totdat ze er aan toe is.