Wat een verschikkelijk asociaal mens!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Saja87, 8 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Alleen pagina 4 dus nou dan ga ik gewoon alles quoten :D
     
  2. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Jaaaa hij doet het :D:D
     
  3. Channes

    Channes Fanatiek lid

    24 jul 2008
    3.170
    0
    0
    Verkoopmedewerkster
    Groningen
    Nou ja zeg.. Lekker brutaal. We hebben toch een mond gekregen om wat te vragen.

    En dan wat zeggen van de jeugd van tegenwoordig tssss...
     
  4. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Gelukkig nou ga me even douchen alle zweet eraf spoelen ;)
     
  5. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ahhh heb ik je laten zweten :p

    Sorry:D
     
  6. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik bedenk me net dat ik laatst ook zoiets heb gehad. Wel zonder karretje, maar iemand die me gewoon keihard aan de kant duwde. Als ik ergens langs moet durf ik het niet te vragen haha, en dan wacht ik net zo lang tot die mensen vanzelf aan de kant gaan. Pussy eerste klas. Maar als mensen mij dan overhoop maaien met hun karretje o.i.d. kan ik het toch niet laten om te zeggen: 'Ja hoor tuurlijk mag u er langs, omdat u het zo vriendelijk vraagt', dan hebben ze meestal geen weerwoord.
     
  7. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ja ik ben ook zo'n suftrut hoor als mensen door me heen willen lopen dat ik niks zeg.

    Maar dit mens deed me gewoon zeer!
     
  8. 1985Breezer

    1985Breezer Bekend lid

    19 feb 2009
    869
    251
    63
    zorg
    brabant
    ik toevallig vanmiddag in de ah met zo'n raceautokarretje
    (die is altijd langer als dat ik denk)
    Dus reed per ongeluk tegen iemand aan.
    Nog voordat ik sorry kon zeggen viel die vrouw tegen mij uit..
    Zo erg dat Tijn er van schrok en moest huilen!!!
    En ik met mijn mond vol tanden niets meer durfde te zeggen.
    Dus officieel Suftrut nr 2!!!
     
  9. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Nouja!! Dat is ook asociaal!

    Nee ik draaide me de eerste keer om omdat ik schrok nou toen keek ze me niet aan dacht ik ohh misschien per ongeluk.

    Maar ze ging steeds harder duwen en toen ik weer om keek was het dus om bij de pin te komen;)
     
  10. kinderwens88

    kinderwens88 Fanatiek lid

    6 aug 2011
    1.213
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jemig wat asociaal zeg. En wat goed dat je terug hebt geduwd. Weet niet of ik dat zou hebben gedurfd.

    Ik zal nu dat andere topic even zoeken. Word nu wel wel nieuwsgierig... ha ha ha...
     
  11. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Nee hoor dan ben je geen suftrut,ik zou ook met mijn mond vol tanden staan hoor.
    Waar halen mensen soms het fatsoen vandaan he;)..
     
  12. JustMe31

    JustMe31 Actief lid

    12 okt 2011
    183
    0
    0
    regio zuid holland
    Ouderen van tegenwoordig denken alles te mogen doen en laten wat ze willen....
    Word regelmatig geduwd of bijna omver gelopen door oudjes:$ en dan maak het hun niet uit of je met een dikke buik loop of niet:x
    Of ze rijden je voor je sokken in die scootmobieltjes van ze..
     
  13. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Belachelijk zeg.
    Dus tot 2 keer toe staat ze met dr kar in je rug te porren?
    Ze had zeker verloren met het bridgen.

    In zo'n situatie krijg ik altijd de neiging om dan zo vol de kar terug te duwen, dat ze op de grond, onder de kar zou liggen.

    Nah dat kan natuurlijk niet, dus doe ik meestal ook maar niks, omdat het bij mij vaak het ene of het andere uiterste is.
     
  14. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Pffftt hoe vaak ik dit tegenwoordig in de supermarkt niet heb.
    Misschien moet ik ook maar eens terug duwen.

    Het lijkt tegenwoordig wel zo normaal om aso te doen.
     
  15. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    1 feb 2009
    2.889
    0
    0
    Ik stond gister in de Action voor de poortjes te wachten met kinderwagen, 2 meiden en zoon in de winkelwagen. We konden er niet langs want er stonden 2 vrouwen die het alarm af hadden laten gaan en ook de cassiere stond erbij. Ze praten erover en haalden tassen langs de poortjes. Achter mij begon een aardige rij te vormen. De vrouwen bleven praatten en probeerden niet meer iets langs de poortjes te halen. Dus ik zeg: zouden wij er even langs mogen? Nou nou...die ene vrouw zegt: ja hoor..TSSSSS keihard. Naja dat snap ik dan niet. En wat ik ook niet begrijp maar dat zal liggen aan de cultuur waarschijnlijk dat veel buitenlandse mensen nooit opzij gaan. Dit waren dus ook buitenlandse mensen. Misschien zién zij het niet zoals de nederlanders.
     
  16. Shawarma

    Shawarma Fanatiek lid

    2 nov 2008
    1.853
    127
    63
    In een huis
     
  17. Soshe

    Soshe Lid

    2 okt 2012
    73
    0
    0
    zeeland
    Zo hebben wij een keer gehad dat we bij de C1000 netjes op een parkeerplaats stonden te wachten. Die kerel zwaaide dat hij weg ging, dus knippertje aan en wachten totdat de beste man uit het vak was. Op het moment dat we in willen parkeren omdat hij er uit was komt er een of andere sufkut van de andere kant en die prakt hem er zo in. Mijn man stapte uit en zij er wat van, maar ze liep zonder iets te zeggen weg. Dus hij er achter aan. Op het moment dat hij een antwoord kreeg was het: oprotten! Mijn man was zo pissig dat hij dat mens heel de C1000 door is gegaan als een plakkertje. Op een gegeven moment heeft ze d'r kar ergens in het gangpad gelaten en is ze er hard vandoor gegaan.

    Op dat moment kon ik wel door de grond zakken dat mijn vent dat deed. Nu moet ik er wel om lachen ;) C1000 personeel moest er trouwens ook wel om lachen. Alleen jammer dat ze dan verhaal komen halen bij je.
     
  18. dds

    dds Fanatiek lid

    1 jan 2009
    3.936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Ik vind juist veel Nederlanders niet beleefd. Ik ben opgegroeid in Australië en moest toch erg wennen aan het feit dat bijna niemand hier"pardon" zegt als die ergens langs wil lopen waar ik dan sta. Dan voel ik ineens een buik of rug tegen me aan, maar verder geen woord?!?
    Of ben ik gek:)
     
  19. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Nee hoor, je bent niet gek. Komt hier ook voor. Als mensen een inschattingfoutje maken, dus denken dat het past, maar het past nét niet, of ik stap net achteruit, is er geen probleem. Maar als mensen me aan de kant duwen zonder wat te vragen, dan zeg ik altijd " natuurlijk mag je erlangs meneer/mevrouw."

    Vinden ze nooit leuk.
     
  20. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Ow geweldig! Ik had in een scheur gelegen!

    Vraag me af waarom ik nooit last van zulke mensen heb? Hoe vaak ik niet lees dat (hoogzwangere) vrouwen/kinderen aan de kant worden geduwd, mensen die voor kruipen enz enz enz

    Dus oproep aan alle oudje in Nederland, ik lust jullie rauw!
     

Deel Deze Pagina