Blijft bizar Daan! Gekkigheid! Ja lamp is binnen! Heb hem meteen maar even opgehangen (wel de stroom eraf gehaald uiteraard). Morgen even opruimen en dan zal ik ook foto's maken! De wandplank hangt nog niet maar dat komt nog wel. Gaaf kamertje hoor Daantje, echt heel erg leuk! Lekker vrolijk al dat Lief! spul. Als ik de knuffels gewassen heb, is ook alles gewassen en gestreken voor de kleine. Goed gevoel!
Daantje, mooie buik en lief kamertje. We zijn nu nog aan het opruimen en daarna zal ik ook wat foto's plaatsen. Hoe was de open dag in het ziekenhuis? Wouw, mooie 3D echo zeg. Mooi mannetje Arual, ben natuurlijk wel benieuwd naar de lamp en de rest van het kamertje! Hier ook flink aan het wassen en strijken. De lakentjes van het ledikantje doe ik later, aangezien de kleine eerst bij ons op de kamer komt. Hier woe de tweede groeiecho. Ben ook zenuwachtig, omdat het hoofdje de vorige keer qua groei achterliep. Nou, ik ga weer verder met wassen en opruimen.
Morge.. Ik moet ook nog beginnen met alles te wassen dat ga ik deze of vlg week doen. Denk dat ik manlief vandaag de box beneden laat zetten.
@ Arual; supermooi zeg!! ook heeeele mooie meubeltjes! @ Hier; enorme nesteldrang, arrrgg... heb zowat het hele huis gesorteerd en geordend en samen met manlief schoongemaakt, zelfs de tuin ligt nu geen blaadje meer in alles voor de baby is nu klaar.. box staat, schommelstoel is opgebouwd, easybase zit al in de auto, alles is gewassen, kamertje is klaar, rust!! ben echt zo'n enorme stresskip af en toe pff Alleen de kraamzorg heeft nog steeds niet gebeld, had zelf al een keer gebeld, en stond wel in het systeem en zou vanzelf wat horen.. Verder was de open dag in het ziekenhuis gister best interessant, alleen hebben ze nu 6 gezinssuites die erg mooi zijn en 100% volledig vergoed worden door de zorgverzekeraar, maar daar mag je alleen inliggen als moeder en kind kerngezond zijn.. onze zoon heeft na de bevalling 2 dagen op de couveuseafdeling gelegen ter observatie en dan mag je dus niet op een gezinssuite liggen, eigelijk vond ik dat best krom.. normaal mag je kindje sowieso bij je op de kamer liggen als alles goed gaat met moeder en kind, en nu mogen moeder,kind, en vader dus op een gezinssuite liggen met flatscreen, touchscreen internet, luxe badkamer, en papa mag blijven slapen,etc.. en mama's met kindjes op de couveuse liggen op een 4 persoons kamer zonder kindje en met een mini monitor waar je je kindje op kan volgen en moet je een badkamer met z'n 4e delen, etc binnenkort gaan ze wel extra kamers maken voor mama's en kindjes die dus wel moeten blijven zodat je kindje ook bij je op de kamer kan en papa kan blijven, maar nu is het enkel nog voor gezonde mama's en baby's. Toen onze zoon op de couveuse afdeling lag ter observatie heb ik hem per dag maximaal 1 uurtje gezien, verder had het personeel geen tijd om iedereen elke keer naar de couveuseafdeling te karren.. vond ik best wel erg achteraf, vooral voor de band tussen moeder en kind is het zo belangrijk om je kindje lekker vaak te zien en te knuffelen.. ben benieuwd deze keer..
tip voor de mede LIEF lifestyle liefhebbers Op vente-exclusive is nu heeeeeel veel lief echt enorm afgeprijsd, onder andere luiertassen, beddengoed wat normaal 60 kost voor 20, knuffels, kussens, etc.
Ik zag het op vente-exclusive in de mail! Gisteren naar shrek de musical geweest. Erg leuk. Zo even naar de tandarts want m'n spalkje achter mijn tanden schoot los tijdens het eten. Ben echt zo moe! Hier mag de man ook blijven slapen. Ook als ik bijvoorbeeld een keizersnee zou krijgen of om medische redenen moet blijven. Staat een bank voor bezoek en je hebt een koelkast, touch-screen internet. Hoe het zit als je kindje op de couveuseafdeling ligt weet ik niet. Ziekenhuis hier heeft wel een borstvoedingscertificaat en weet wel van iemand die bevallen was dmv keizersnee en kindje op de kinderafdeling de ze elke 3 uur voor een voeding naar de kinderafdeling kon. Als de gezondheid het toe laat mag je kindje gewoon bij je op de kamer. Op de kinderafdeling zijn 2 rooming-in kamers voor als alleen het kindje hoeft te blijven. Maar zal het allemaal nog navragen woensdag. Wel krom ergen,s in jouw situatie Daan, dat er zo'n groot verschil is tussen de kraamsuites en de meerpersoonskamers.
Super dat Schrek zo leuk was! Ik hou normaal totaal niet van musicals, maar deze leek me wel leuk! wat fijn dat de man bij jullie sowieso mag slapen!! Hier dus alleen in een gezinssuite die sinds de zomer van dit jaar open zijn, verder mocht het eerst nooit en nog steeds niet met uitzondering van de gezinssuite manlief moest vorige keer een uurtje na de bevalling naar huis 's avonds van het personeel, en ik werd op een 4 persoons kamer gedropt en zag onze zoon pas 's morgens om 7.30 weer ga het volgende keer wel even bespreken hoe of wat, want vond het alles behalve prettig. Hier ook erg moe, heb nergens geen puf voor.. gister ook weer teveel gedaan merk ik.. halve huis geordend en gedaan balen van je spalkte! Hier is hij vorig jaar ook losgeschoten en heb hem ook meteen weer vast laten zetten, is echt een raar gevoel als ie los is he? ortho zei ook dat je tanden dan ook weer scheef gaan staan als je het niet zou laten maken. Wanneer maken jullie trouwens de vluchttas klaar? Ik denk dat ik dat binnenkort maar eens ga doen, alleen weet niet meer precies hoe of wat erin moet.. straks maar eens een lijstje zoeken
Morgen.. Daantje ik heb me vluchttas al klaar staan slippers erin schoon ondrgoed en een pyjama en samples van shampoo gezichts tonic etc.. De rest kan manlief altijd nog aanvullllen.. Ook logeertas van ons dochtertje staat al klaar..
Meiden ik breek even in met een vraag. Ben bijna ( morgen) 32 weken, sinds vannacht kreeg ik ineens last van menstruatiekramp-buikpijn. Herkennen jullie dit op deze termijn aangezien we allemaal zowat dezelfde termijn hebben. Bedankt dames. Juffie
Ja, ik herken het zeker, hoort volgens de gyn bij het indalen ( je kunt ook een soort ''messteken'' onderin je muts gaan voelen ) en niks om je zorgen over te maken zolang je geen bloedverlies krijgt of echt door de grond zakt van de pijn. @ natascha; ik ga dadelijk ook maar eens aan de tas beginnen, toch een fijn gevoel haha. Ook idd nog tas voor zoonlief klaarmaken!
Daantje: dank je wel! Dacht zelf al zoiets. En die steken in je 'muts' die herken ik ook.....hoelang mag dit duren?
tot je kindje is ingedaald mag het duren en dat kan nog vrij lang duren, soms daalt het kindje pas volledig in tijdens de bevalling of vlak daarvoor. Zolang je niet het gevoel hebt '' dit is niet goed'' en niet door de grond zakt van de pijn/bloedverlies hebt is er niks aan de hand Ook kun je last gaan krijgen van voorweeën die enkele keren in het uur komen maar bijv maar 20/30 seconde aanhouden ipv 1 minuut wat een 'echte' wee duurt en dat is ook normaal bij dit termijn zolang er maar geen regelmaat in komt en de weeën heftiger worden/langer gaan duren
Juffie, steken down there erg herkenbaar, kramp (nog) niet. Dacht trouwens ook meteen aan indalen. Als je het niet helemaal vertrouwd gewoon bellen he naar je vk, daar zijn ze voor! Spalk schiet hier geregeld los en heb al een keer een spleet gehad doordat mijn tanden gingen schuiven na een week! Die spleet is nu weg want een half jaar geleden hebben ze een tand verbreed met composiet om het weg te werken. Nu zit hij weer vast in ieder geval. Wij hebben in het ziekenhuis 7 comfortkamers, met een slaapbank voor de man, op de kraamafdeling en een 2-persoonskamer voor als je minder dan 24 uur moet blijven. Hij kan dan ook gebruik maken van de maaltijden (tegen vergoeding), douche en toilet en er zijn ruime bezoektijden (10.00-21.00 met rust tussen 13.00-15.00). Hopelijk is het niet nodig en mogen we gauw naar huis maar dat zal moeten blijken, het wordt wel een medische bevalling. Tas. Ja mijn vader had DE tas even bij zich op vakantie maar hij komt van de week deze kant op. Moet alleen nog even pyama's hebben eigenlijk en nieuwe slips/boxers. Ik wil dus ook zeer binnenkort beginnen. Het eerste setje voor de beeb en reservekleertjes heb ik al wel uitgezocht. En ik moet vooral de oplader van onze mobiel en de camera (met opgeladen accu's) niet vergeten. En natuurlijk de maxi-cosi, maar die zetten we van te voren vast in de auto (dan zullen de verhalen wel vast rond gaan in de straat dat het begint, schijnbeweging ). Het is weer maandag dus ga maar moed verzamelen om weer wat boodschappen te halen ( al kan ik niet zoveel tillen), manlief heeft de avond en is pas laat thuis dus ook nog maar wat bedenken om zelf te eten (zo'n hekel aan, alleen eten). Morgen laatste keer zwangerschapsgym/cursus alweer. Voel een hormonaal jankdagje aankomen trouwens, dus ga maar gauw wat doen!
Wij wonen 5 min bij zkh vandaan dus voor manlief is geen moeite om heen en weer te rijden haha.Mja hoop toch lekker thuis te kunnen blijven
Ok herkenbaar dus, nee ga helemaal niet door de grond van de pijn, voelt alleen als menstruatieachtig iets zeg maar. Als ik het niet vertrouw bel ik de vk, maar ik dacht zelf ook al aan indalen of voorweeen. Als ik het morgen nog heb breng ik morgenochtend voor de zekerheid even een plasje naar de ha, kan nu niet meer volgens de assistente dat moet 's morgens nou prima doen we dat toch.
Hier ook een (deels?) ingedaalde baby. Mijn buik "hangt" nu ook een stuk lager. Het lopen gaat ook steeds lastiger, trekkend gevoel richting mijn liezen en het gevoel dat er een bal tussen mijn benen hangt. Wat goed dat jullie vluchttas al klaar staat. Ik heb wel al wat dingen gekocht (oma onderbroeken, lange slaapjurken, dikke sokken etc.) Alleen nog ff alles bij elkaar zoeken en in de tas doen. Heeft jullie beebje ook regelmatig de hik? Vind zo sneu...maar weet dat het goed is. Wat hebben jullie trouwens chique ziekenhuizen! Ons ziekenhuis verhuist april 2013 naar een nieuw pand. Ik zal dus nog in het oude pand bevallen (poliklinisch) en daar echt totaaaaal geen luxe! Niet eens een eigen toilet of badkamer. Deze zitten op de gang... Ach ja, ga ervan uit dat alles goed gaat en ik binnen een paar uur naar huis kan. Hoop ik....
Ange vlgs mij is hier het toppunt iets van 7a8 x per dag de hik hahaha...Vind vooral zelf erg irritant hihi