16-31 mei 2013 mama's - deel 1

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nelly, 6 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Djtje

    Djtje Actief lid

    27 sep 2012
    245
    0
    0
    NULL
    NULL
    Doemaar je hebt gelijk.
    Ik zet het fout neer, sorry. Bedoel Chickie. Mamvand heeft het ook verward denk ik.
     
  2. dropje26

    dropje26 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.010
    0
    36
    Owjeej de nekplooi was goed, mn leeftijd zit mee maar mn gewicht owow... nu begin ikk m ook te knijpen ik krijg vrijdag de uitslag
     
  3. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @suuskie, ach welnee joh niet druk maken komt allemaal goed joh

    @djte, ja zag een aantal die chickie en chilleke hebben verward... maar ook dat komt goed, we wijten alles aan de zw dementie:p
     
  4. Femya

    Femya Niet meer actief

    Nee het gaat niet over hoe zwaar je bent, dit gebruiken ze alleen in de berekening omdat de gemiddelde zwangere 67 kilo weegt en als je daar ver boven of onder zit kloppen de bloedwaardes niet (concentratie er van) en komt het risico anders uit.

    Mijn nekplooimeting en uitslag waren in orde vandaag, zeker ivm mijn 37 jaar is het risico heel klein op down, het risico op trisomie 13 en 18 was zelfs niet te berekenen.
    De echo was super, ons ukje was heel relaxed aan het strekken en buigen. We hebben ook het hartje gehoord en nu kan ik pas echt geloven dat er over een aantal maanden nog een kindje bij komt.
     
  5. Femya

    Femya Niet meer actief

    Djtje welkom hier trouwens en gefeliciteerd met je zwangerschap!
     
  6. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    f9ijn dat alles goed was femya!
     
  7. Mauw

    Mauw Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.626
    0
    0
    Amsterdam
    Mooie buik mamavand! Wowie!!!

    @ Chickie: Spannende tijden nu zeg. Ik duim heel erg voor jullie!!!!
     
  8. MamavanMarouan

    MamavanMarouan Bekend lid

    19 apr 2012
    612
    0
    0
    NULL
    NULL
    @chickie wat een rotnieuws zeg.maar het is idd maar een kansberekening ik hoop dat jullie alsnog een gezond kindje krijgen.mocht het toch een kindje met down zijn wat gaan jullie dan doen..?
     
  9. Mauw

    Mauw Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.626
    0
    0
    Amsterdam
    @ Femya: Fijn dat alles goed was! Wat heerlijk he, het besef!
     
  10. Femya

    Femya Niet meer actief

    Dank Mamavand en Mauw! Het voelt inderdaad heerlijk! En ook weer heel bijzonder dat ik weer zwanger mag zijn, ik moet me soms echt even knijpen dat dit geen droom is.

    Morgen ga ik ook de kraamzorg regelen en inschrijven voor de opvang.

    Slaap lekker allemaal!
     
  11. dropje26

    dropje26 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.010
    0
    36
    Goedemorgen... Las net in mei2013 buiken topic dat iemand daar de listeria bacterie heeft opgelopen... Jeetje wat is dat erg!!!!
    Meiden opletten met eten dus! Ik heb vorige week pate gegeten ( 1 boterham, kmoest gewoon), cervelaat (per ongeluk), honing in mn thee en n spiegeleitje gebakken ( wel aan twee kanten ff gebakken) kga toch maar eens beter opletten Owja en ik eet drop bij t leven.. Mag ook nie blijkbaar.. Zucht

    Zijn jullie ook nog zo moe sochtends? Ik kan gewoon niet meer gaaaap
     
  12. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    oghh gadtsie suus, ik ga het ook maar beter in de gaten houden dan maar!
     
  13. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    Lees het net terug!!! Bahhh maar honing :( En cervelaatworst begreep ik altijd dat het wel mocht omdat het bewerkt was ... Maar pfff ellende zeg. Ik eet gelukkig nooit spiegeleieren

    Maar chickie, (niet Chilleke :p)
    Wat een verschrikkelijk onzeker nieuws. Wat komt dat hard aan :( echt ellende zeg... Weten jullie al war je wilt als het zo blijkt te zijn. Veel sterkte iig


    Verder
    Zag ik weer mooie echo's :) voorbij komen , nu hopen dat iedeeeen zich snel beter gaat voelen... Zou heeeel graag minder moe willen zijn. ;)

    Suuskie lukt het je? Om de angelsound niet te pakken haha, je zou het toch effe laten liggen.?..
    Heb der ook aangedavht, maar ga hem toch niet aanschaffen omdat ik dan volgens mij 10 keer per dag zit te luisteren. (Zelfde reden waarom ik geen beeldbabyfoon heb, omdat ik dan biet meer vanaf kijk :p)

    Hier weer vol werkweekend en dagen gehad! En Gijs laat me niet uitslapen

    Omdat ik 1 dag terug gezet ben, ben ik nu pas morgen 12 weken ;) maar volgend mij is iedereen dus aan het eind van De week 12 weken :)
     
  14. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @suuskie, oke schrikken. pate mag hoor 1 boterham per dag. nee te veel drop is niet goed, klopt. wil niet zeggen dat je het niet meer mag eten. honing is voor een pasgeborene niet goed voor een zwangere dacht ik dat het mocht? maar ja eet ik ook niet.

    relax.. niet gelijk in de stress schieten.

    @femya, gefeliciteerd met een goede nekplooimeting.

    @hier, net met pijn en moeite naar de wc gegaan.... had een beetje bloedverlies dus vk gebeld. heb voor de rest geen kramp ofzo, maar mocht iig niet meer dweilen (moest nog de halve keuken, bijna klaar dus) en rustig aan doen vandaag.... wel k*t want moet om half 2 naar de arbo toe 25 km verderop. ze zei dat het door het poetsen en van het persen kwam. zucht, effe inlegkruisje in om het in de gaten te houden. strax nog effe bellen met vk wat de stand van zaken is.
     
  15. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    Oh wat naar!!! Ook vervelend dat het door iets simpels komt wss. Pfff... Spannend.

    En idd kans dat het voorkomt van listeria is echt heel klein...
     
  16. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @chilleke, ja beetje spannend, heb net geplast en was voor de rest geen bloedverlies meer... t was ook alleen bij het afvegen een beetje. enige wat ik vind is dat bloedverlies niet bij een zw past. maar goed een adertje springen kan natuurlijk altijd gebeuren;)
     
  17. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    goedemorgen meiden

    @suuskie ik zag het nu met terug lezen ook...oeps mijn gsm pakt dan sommige woorden uit zich zelf :( maar ik bedoel denk ik dus ofzo? hihi niet dat jij dyslectisch bent hoor haha!

    @chickie ik ben ook wel benieuwd wat jullie voor besluit gaan nemen....ik weet ook niet wat wij zouden doen al is mijn vriend er heel vast besloten in en heeft altjd heel hard geroepen ik hoef geen gehandicapt kindje...maar tja ik werk ermee en dat maakt het toch allemaal wat anders....
    mochten ze idd trisomie hebben dan vind ik het een ander verhaal want dan hebben ze geen kans van leven.....en tja lastig!

    @doemaar oei dat is schrikken, ik heb het ook al eens gehad maar kwam toen uit mijn poepert hihi ik kan ook zo moeilijk naar de wc...dus hopelijk geen aambei :( nu voel ik het niet meer met poepen gelukkig maar heb het wel aantal keren gehad....wanneer hebben de darmen eigenlijk hun plek gevonden?

    @Hier meiden vreemde vraag misschien maar hebben jullie nog veel sex nu?? en vinden jullie dit even goed nog prettig??
    ik vind het echt niet fijn en doet ook wat pijn eerlijk gezegd.
    heb daarna ook echt buikpijn dus van mij hoeft het niet meer zo vaak :)
     
  18. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @sasje, ja heb het ook 1 keer uit mn poepert gehad, aanbeien, valdispert doet wonderen haha.
    deze keer niet, deze keer was het echt een beetje uit mn vagina. maar ben al 2 keer gaan plassen en het is al weer weg. daarnaast hoorde ik het hartje voorbij zwemmen met de angelsound.. maar vooral zwemmen:D. dus komt goed. laat de vk strax nog wel wat weten.. wellicht toch nog een echo vandaag.;)
    darmen hebben hun plek wel gevonden tot ze strax weer in de verdrukking komen... poepen bleef voor mij lastig bij tijd en wijle tijdens zw... maar goed

    @sex, hier ligt dat compleet stil. hij houd niet van sex tijdens zw... en ik vind het niet zo prettig aanvoelen. dus tja.... we staan droog:p
     
  19. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    ow nee hier wilt vriendlief wel gewoon, maar idd ook wel minder maar ik heb ook wel zin in sex hoor maar als we dan bezig zijn gaat me de zin snel over omdat het niet prettif voelt daar van binnen....
     
  20. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @sasje, dat zet ook geen zoden aan de dijk... als het niet prettig aanvoelt voor jou en je zin gaat weg, dan voelt het in no-time nog vervelender....
     

Deel Deze Pagina