Hoi allemaal. Paar dagen terug onderstaande op het forum geplaatst, maar helaas geen reacties. Probeer het nog even weer en heb m'n verhaal aangevuld. Dus please, even lezen Even een vraagje. Ik heb op 7 oktober m'n laatste pil ingenomen. Sindsdien ben ik nog niet ongesteld geworden. Maar ik heb echt al dagenlang buikpijn. Gisteren echt heel hevig en vandaag weer heel erg zeurderig. Maar de ongesteldheid komt maar niet op gang. Iemand ervaring mee? Kan het zo zijn dat een ongesteldheid probeert door te breken maar dat het (nog) niet lukt? Voorheen had ik nooit zoveel buikpijn als ik ongesteld moest worden. Maar dit is echt knap vervelend. Heb niet de indruk dat ik zwanger ben en hoe een eisprong moet voelen weet ik niet. Alvast bedankt voor de reacties. Inmiddels geen buikpijn meer en zondag aan het klussen geweest. En nog steeds niet ongesteld. Af en toe wel wat raar in m'n hoofd, maar de buikpijn gelukkig kwijt nu. Iemand dit herkend of die me antwoord kan geven op de vraag of dit bij het ontpillen hoort. Groetjes Joyfull79
Ja moeilijk te zeggen..........ik denk dat je lichaam er moeite mee heeft het zelf te moeten regelen.... Hoe stom het ook is.....gewoon afwachten.
Hoi, ik denk toch echt dat het te maken heeft met het feit dat je 7 oktober (pas) gestopt bent met de pil. Dat is nu ruim een maand geleden. Zou goed kunnen hoor dat je daar je buikpijn van hebt, toch een soort naderende eerste menstruatie die wil doorbreken.
Denk ook dat t met ontpillen te maken heeft. Ik heb er ook erg last van gehad, eigenlijk alle zwangerschapssymptomen die er zijn heb ik wel gehad, (niet allemaal tegelijk, thankgod) Geef het wat tijd!
Thanks dames! Ik denk opzich ook wel dat het met het ontpillen te maken heeft. Alleen heb ik dat nog niet eerder meegemaakt. Dus je weet niet wat je daar van kan verwachten. Toen ik graag zwanger wilde worden van onze dochter heb ik helemaal geen last gehad van het ontpillen. En dat terwijl ik al ruim vijftien jaar aan de pil was. Nu ben ik ongeveer een jaar weer aan de pil geweest en uitgerekend nu heb ik er wel veel last van. En die zeurende buikpijn is nog niet zo erg, maar zaterdag deed het echt onwijs pijn. Dus vandaar dat ik wat onzeker was. Voel me in ieder geval nog niet zwanger dus sta nog wel met beide beentjes op de grond. Zijn nog wel aan het klussen, omdat ik nog niet ongesteld ben... heeft dat nog zin?
Hier is het nu ook opeens anders.....bij de meiden vrij snel zwanger geraakt en ik had eigenlijk gelijk een cyclus van 28 dagen....en nu begon het al met een langere cyclus. Bij ligt ligt het er toch aan dat ik 9 maanden zwanger .... 1 jaar bv..... 9 maanden zwanger en 1 jaar bv.... Mijn lichaam heeft het nu gewoon even moeilijk....zwschap doet volgens mij toch wel wat met je lichaam en hormonen. Hoe oud is je dochter?
Je zegt dat je op 7 oktober je laatste pil hebt ingenomen, was dat de laatste in de strip?? Als je midden in een strip stopt kan je menstruatie soms wel 3 maanden (of langer) uit blijven. Als je gewoon aan het einde van de strip stopt is het gewoon je stopweek dus zou je net alsof je gewoon aan de pil zit ongesteld moeten worden. Als dit laatste bij jou uberhaupt niet gebeurd is lijkt het mij dat je zwanger kunt zijn... Maar ontpillen werkt verder bij iedereen anders, ik ben zelf meerdere malen begonnen en gestopt en elke keer verliep het weer anders... Succes en hopenlijk gauw een positieve test!!
Hmmmmm bv gegeven toevallig? Dat is dan toch wel al een tijdje dat je lijf heeft omgeschakelt he...2 jaar....
Hoi hoi, Ja dat was de laatste pil van m'n laatste strip. Nog maar even afwachten en dan kunnen we er altijd een testje aan wagen
Ik heb maar 8 weken borstvoeding gegeven omdat m'n huidproblemen zo ondraaglijk waren dat ik aan de medicatie moest. Had het graag langer willen doen, maar helaas. Ach m'n lichaam zal wel gewoon eerst weer moeten wennen denk ik. Merk ook wel dat m'n huid weer meer van slag is dan anders. Je lichaam heeft natuurlijk ook nogal wat te verduren.
Hoi hoi, Nee nog niet getest. Dacht ik wacht nog even af, omdat ik hele duidelijke symptomen had bij m'n dochtertje. Maar als er over een poosje nog niets is, misschien toch maar even een testje doen
Als je het mij vraagt bezit je toch echt wel een paar symptomen. En de belangrijkste is nog wel dat je niet ongesteld bent geworden. Ik zeg testje doen!! Bij de kruidvat 2 voor 5,- heb ik gehoord
De tijd van 5 euro is geloof ik wel geweest haha. Tegenwoordig heb je geloof ik 2 voor 12. Maar ik wacht nog even tot dit weekend en er dan toch maar even een testje aan wagen
Hahaha nou 2 voor 6 euro is het nu hoor... Maar idd even testen hoor! Ja klopt je lijf verandert ook zoveel ...
Die 2 voor 5 lees ik hier overal in de topics. Ik ben zelf voor het eerst met ovulatietesten begonnen en heb ze via internet in een pakket. 27 ovulatietesten en 3 zwangerschapstesten voor 27 euro, dat vond ik nog te doen. Je hebt daar ook de mogelijkheid om een boel zwangerschapstesten voor weinig te kopen, discreet thuis bezorgd, gewoon door de brievenbus en lang niet zo duur in verhouding!!
Love23 en Isade, Bedankt voor jullie laatste reacties. Ik dacht dat ik laatst twaalf euro bij die testjes zag staan. Zal van 't weekend even een test halen en dan weten we meteen wat het kost haha. Bedankt voor de tips enz van iedereen uiteraard. En succes aan alle dames die graag zwanger willen worden. Ik hoop dat het voor een ieder gauw raak is.