@Peony: uhhh vekeerde naam? Dames, als jullie kijken naar mijn kaartje, en dan erbij dat gistermiddag ovulatietesten (clearblue en ovulady) positief waren en vanmorgen niet meer. Zou mijn ei dan al geweest zijn? Heb zondag en maandag niet getest dus geen idee ze toen al positief zouden zijn geweest. Denken jullie dat we dan op t goede moment geklust hebben? Gaan vanavond nog een keertje voor de zekerheid.
Ohhhh ik wordt helemaal gek hier! Ik weet nu dus echt zeker dat de gyn het verkeerd heeft gezien!!!!!! Kon net gewoon draden maken van mijn slijm!! Denk dat ik mijn roeping gemist heb Sorry voor al het gespam. Zoetje nog ff doortesten
@Lotte: al ovulatietest gedaan? had gister ook opeens eiwitdraden en gelijk positieve testen! Ja in de avond, am overdag. Jij denkt ook dat mn ei dan nu is geweest? Oh, kan iemand mij vertellen hoe je een banner koppelt aan je FF-kaartje?
@lw, oh hahahaha sorry hoor! Was ook bezig met de was opvouwen.... ze zeggen toch altijd dat vrouwen meerdere dingen kunnen doen?? Het lijkt alsofi cd 22 is gesprongen aan je temp te zien! @zoetje, dat was natuurlijk voor jou bedoeld... als rechts de controlestreep ik issi niet positief maar gewoon door blijven testen! @lotte, ik had wel de dag na mijn ei ook nog eggwhite maar het klinkt evengoed positief!! Jee!
Ja denk het wel LW, maar zou evengoed voor de zekerheid even 2 of 3 dagen doorklussen. Zie dat jullie het zeer regelmatig doen Dus zal dit geen probleem worden
Lotte das positief hoor! Ik heb na mijn ei nooit slijm meer. Maar dat is de dag erna. Maar ach, gewoon afwachten.
Haha nee dat is het probleem ook niet hadden het er van de week nog over. Een vriendin van me heeft sinds een half jaar een vriend en ze vertelde dat ze maximaal 1x in de week seks hadden vanaf het begin. Dat konden we ons zo moeilijk voorstellen!
Lw wij hebben ook echt niet zoveel sex. Maak in het begin was het ook zeker vaker per week. of per dag maar sinds wij een kleintje hebben is het wel minder. Zowiezo bijna nog alleen maar savonds, want dan slaapt hij. En je bent gewoon veel sneller moe met zo'n kleintje. Ik tenminste.
@lw ik zou ook voor de zekerheid toch nog even doorklussen hoor! @lotte youhoeeeee precies getimed! Nou dan MOET het deze maand lukken meid, ik straal je nog even wat positieve energie toe @peony man leuke verjaardag gehad? @zoetje hij is wel bijna positief hoor meid! dus idd morgen nog even doen! zou zeggen dat hij dan wel positief zal zijn dus mrgen posi ovutest dan vrijdag wss je eisprong! dus nog even doorklussen!!
@Lotte: ik snap dat als je langer samen bent je elkaar niet meer 3x per dag bespringt. Maar als je net hevig verliefd bent en elkaar pas kent wil je toch wat vaker?
Lw ja dan zou ik zeker vaker doen ja. Toen ik net samen met mijn man was zijn we een valentijns weekend naar brussel geweest. We lagen 1 dag van dat weekend alleen maar in bed All wie kan mij helpen met FF? Heb n paar vragen. Ik heb sinds kort VIP membership maar moest dit met credit card doen. Kan dit ook op een andere manier? Heb nu die van mijn moeder gevraagd. Ik wil dat al mijn signs zichtbaar zijn voor de mensen die op mijn kaartje klikken. Dus doe ik get code, en dan die dingen aanvinken en vervolgens instellingen opslaan. Als ik dan kijk is er niet veranderd. Snap er niets van probeer dit al 'n paar dagen en reageerd gewoon niet.
@bbibi, ja was gezellig! Hij vierde het eigenlijk niet maar evengoed een huis vol... Gezellig hoor!! (Heb trouwens wel een taartje gehad, slecht!!)
@lotte, dat klopt... die signs zie je alleen als je vip bent! Ze zijn dus wel opgeslagen maar je kunt ze alleen zien als je naar die dag gaat om iets in te voeren. Als je straks vip wordt zie je dat wel weer allemaal terug!! Ik heb het ook gewoon met creditcard gedaan van manlief.
@ Bbibi, hier gaat het wel. Qua emoties is het net een rollercoaster maar opzich voel ik me best goed. Hoor manlief nog steeds elke dag en dat maakt het dragelijk. Neemt niet weg dat we echt aftellen hoor. Nee heb nog geen eisprong gehad, ik blijf nog steeds tempen dus dan had ik verschil moeten zien. Merk wel dat mijn gezicht iets rustiger is dus ik blijf het sowieso slikken. @ LW, ik ben ook heel benieuwd! @ Zoetje : D-Chiro Inositol Kijk hier maar eens op Veel meiden slikken het hier al, en ik was terughoudend omdat nog niks hielp.. maar ik merk wel echt resultaat. Het is prijzig maar het werkt! @ Peony, het was geen menstruatie pijn, het kwam echt vanuit mijn eierstokken. Gelukkig is het nu bijna helemaal weg. @ Lotte 12 uur is wat ik altijd geleerd heb in mijn opleiding, en wat ik ook van mijn gyn heb gehoord Blijft apart dat de verhalen zo wisselend zijn. Nja in elk geval maar klussen wanneer het weer kan, en dan maar afwachten . @ Agenda, heb mezelf er ook maar opgezet Ergens heeeeelemaal onderaan Agenda 14-11 Liefde1987 - Follikel meting 08.20 uur 14-11 Jill - Follikel meting 14-11 Lotte - Follikel meting 15-11 Yvetje - Follikel meting 16-11 Susannelilian - Nod datum 18-11 Babke - Nod datum 19-11 Paniekertje - Spuitinstructie (en start behandeling?) 19-11 Weegbree - Follikel meting 19-11 Bbibi - Bloedprikken progesteron 20-11 Bbibi - Belafspraak 21-11 SusanneLillian - Uitgangsecho 21-11 LW - Uitgangsecho + start clomid 150mg 21-11 Lotte - Bloedprikken progesteron 22-11 Lotte - Uitslag bloedprikken 22-11 Liefde1987 - Bloedprikken progesteron 23-11 Liefde1987 - Uitslag bloedprikken 25-11 Peony - Nod datum 27-11 Saja - Uitslagen bespreken 28-11 Lotte - Nod datum 02-12 Liefde1987 - Nod datum 26-12 Mieks - Beginnen met menstruatie opwekkers Zwangeren Liefsd Chanan
@mieks, Goed om je weer op de agenda te zien staan!!! Fijn dat je nog steeds je vent iedere dag spreekt.... Misschien dat er toch iets aan het groeien was maar dat je hormonen toch weer in de war raakten ofzo? (Weet het ook niet) Iig fijn dat die dci toch helpt!!
@ Zoetje, nee het wordt niet vergoed omdat het onder een voedings supplement valt helaas. Ik geloof dat de artsen er verder niet bekent mee zijn, maar ik meen me te herinneren dat Babke al eens iemand er over gemaild had, en dat er nog iemand was die er nog info over had gekregen... Agenda 14-11 Liefde1987 - Follikel meting 08.20 uur 14-11 Jill - Follikel meting 14-11 Lotte - Follikel meting 15-11 Yvetje - Follikel meting 16-11 Susannelilian - Nod datum 18-11 Babke - Nod datum 19-11 Paniekertje - Spuitinstructie (en start behandeling?) 19-11 Weegbree - Follikel meting 19-11 Bbibi - Bloedprikken progesteron 20-11 Bbibi - Belafspraak 21-11 SusanneLillian - Uitgangsecho 21-11 Lotte - Bloedprikken progesteron 22-11 Lotte - Uitslag bloedprikken 22-11 Liefde1987 - Bloedprikken progesteron 23-11 Liefde1987 - Uitslag bloedprikken 25-11 Peony - Nod datum 27-11 Saja - Uitslagen bespreken 28-11 Lotte - Nod datum 02-12 Liefde1987 - Nod datum 28-12 Mieks - Beginnen met menstruatie opwekkers Zwangeren Liefsd Chanan