16 - 30 april 2013 Mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 6 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    16 jan 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
  2. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @mopperkonijn, geloof dat ze t gewoon niet als echo in de boeken zetten, maar gewoon als standaard controle. ze doen de echo's bij elke controle omdat ze t zelf leuk vinden om te doen (en omdat t leuk is voor de aanstaande ouders), maar heb nog niks gehoord van mn verzekering en die is daar meestal wel vlot mee ;)
    de 8 weken echo is trouwens niet standaard :p 30 weken weet ik niet zeker, maar feitelijk worden alleen de medische echo's (dus 12 en 20 weken) vergoed.
    bij mijn vk is de 30 weken echo in elk geval gratis.

    maar genoeg nu over dit onderwerp ;)
     
  3. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    16 jan 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
    nou dan wil ik jouw verloskundige hahah hier niet hoor.... hier gaan ze echt wt je wilt betaal je gebruik en straling en electriciteit geslachtsbepaling kost hiet ook 45 euro!

    niet normaal maar goed

    mijn verzekering zei dat de 30 vergoed word dit is nieuw in 2012 omdat die bij de mediche groeiecho hoort.

    ik wil ook zo'n verloskundige!!!
     
  4. Woerdie

    Woerdie Bekend lid

    17 aug 2012
    839
    0
    0
    goedemorgen meiden!

    @Hier: heerlijk tklokje rondgeslapen :)

    heb vanmorgen toch nog even met de verloskundige gebeld en mocht even komen om naar ukkie zijn/haar hartje te luisteren,stand baarmoeder was prima en t hartje van ukkie klopte mooi!
    Dus ben weer gerustgesteld!
    Wat een lieve vk...als er wat is of als je enige twijfel hebt bel dan aub dan kunnen we ten alle tijden naar t hartje luisteren :D

    Ook gelijk mijn verzekering gebeld en een poliklinische bevalling in t ziekenhuis zonder medische indicatie krijg ik gelukkig ook geheel vergoed!

    Ben benieuwd naar de geslachten van de komende baby's!
    Veel plezier bij de echo allemaal!

    Vanmiddag voor t eerst weer een avonddienstje draaien,vind het best spannend!

    Fijne dag allemaal en tot strakkies

    xx
     
  5. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    kan ik me voorstellen ;)
    maar wordt straks voor ons wel afkicken hoor na de 20 weken....geen echo's meer tot aan de 30 weken! :$
    gelukkig doen we nog een pretecho met 28 weken ;) en zou er bijna ook nog 1 met 24 weken doen, gewoon om weer even te kunnen kijken :D

    hier verschilt prijs bij bureau echt per bureau, geslachtsbepaling kan voor 25 euro, maar bij een andere kost t weer 40 of 50 euro...of nog duurder ;)
     
  6. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @woerdie, fijn dat je even langs mocht komen!! en fijn dat je t hartje weer gehoord hebt! :)
     
  7. Janneke1904

    Janneke1904 Actief lid

    17 mei 2010
    216
    0
    0
    Goedemiddag alweer :)!
    @mopperkonijn: Dus dat is nieuw in 2012? Dat je wel een 30 weken echo krijgt? Want dat was mij nog onduidelijk! Zou wel leuk zijn!!
    @babyfotograaf: Spannenddddddd ga voor je duimen dat je het weet vanavond!! Leuk!
    @gevoel: Hier ook echt het gevoel dat het een meisje is, kan me niet eens voorstellen dat het een jongen zou zijn.... dus ben echt benieuwd of mijn gevoel echt klopt of niet.
    @ego: Mn lieve zoontje heeft alweeeer koorts en grijpt weer naar zn oortjes.... pfff word het nou wel een x zat, vind het zo sneu, is de 3e keer al in een maand tijd. De huisarts maar weer bellen. Ik had vanaf baby af aan ook continu ooronsteking, hoop echt niet dat hij mij achterna gaat.... Die ab kuren steeds zijn ook niet goed, hij heeft er al 2 achter elkaar gehad, net 1 weekje rust en nu begint het weeeer.
    @fleurop: Ik heb precies hetzelfde, twijfel of ik het wel echt voel, en soms voel ik het en soms een paar dagen niets. Komt vanzelf denk ik dan maar :)!
    @elina: Fijn dat ze er rekening mee houden :)!!
    @bandenpijn: hier ook last van, vooral als ik me ff snel wil omdraaien in bed, dan word je direct gestraft ;)!

    Hier heerlijk een week vrij :) Klussen in huis, moet nog van alles gesaust worden.
     
  8. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Is bandenpijn, ik heb het ook rond deze periode
     
  9. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @janneke, is er niet misschien iets anders in zn oren wat t veroorzaakt dan ofzo?? om die knul nou constant aan de ab te hebben omdat hij anders last heeft van zn oren is natuurlijk ook geen optie......ik hoop dat hij zich snel beter voelt!!
    wanneer komen jullie t geslacht te weten? bij de 20 weken echo? :)
     
  10. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @woerdie, ik heb ook erg bandenpijn weer laatste dagen. heb er vorige week de vk voor gebeld omdat ik deze pijn nog niet eerder gevoeld had en alles verkrampte er ook gelijk bij daar beneden (zat bij mij echt op dat stukje tussen buik en schaamstreek zeg maar). maar vk verzekerde me ervan dat ook dat echt bandenpijn is en wel precies klopte met mijn termijn...
    maar prettig is idd anders ;)

    heb t trouwens ook bij hoesten, niesen, neus snuiten en soms bij opstaan of omdraaien idd
     
  11. Janneke1904

    Janneke1904 Actief lid

    17 mei 2010
    216
    0
    0
    @bfg: Geen idee, zal het eens vragen. Moet vanmiddag om 16.20 heen. En idd steeds ab kuren is echt niet goed...... hoop echt dat t nu snel een x weg is.
    Wij willen het niet weten:) Al twijfel ik nog steeds hoor ;) Ben wel mega nieuwsgierig... Dus misschien bedenken we ons nog haha ;)!
     
  12. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    17 aug 2010
    3.351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Oké meiden. Daar ben in weer even. Het gaat goed hier. Ik lees veel met jullie mee maar reageren schiet er vaak bij in omdat ik meestal op de iPhone meelees.
    We hebben dus toch gekozen voor de vruchtwaterpunctie. Dit omdat ook de gyn het weer voorstelde. Ondanks alle positieve betichten maakt hij zich nog steeds zorgen. Ik ook, want als de gyn zich zorgen maakt is er misschien toch wel iets. Na lang heel lang discussiëren en veel praten hebben we besloten on het as dinsdag te laten doen. Voor mij is het meer om alle twijfels weg te nemen. Echt genieten of zelfs maar een beetje blij zijn is voor mij nu heel moeilijk.
    We zijn wel al aan het kijken naar een nieuwe kamer en we laten de zolder verbouwen voor Lars. Dus positief zijn we wel.
    Ik ben blij dat ik hier mijn gevoelens kan uiten wn. Kan vertellen wat me dwars zit.
    Voor de buitenwereld ben ik sterk en wandel ik overal doorheen maar bij jullie kan ik zeggen hoe ik me echt voel.
    Sorry voor al het ego. Hopelijk kan ik volgende keer weer op iedereen reageren
     
  13. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @fem, wil je gewoon even een hele dikke knuffel geven! *knuf*
    wanneer krijgen jullie dan de uitslag van de punctie?
    en mocht ik je niet meer spreken of t helemaal vergeten, veel succes en sterkte dinsdag! zo'n punctie lijkt me alles behalve prettig ;)
     
  14. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Fem wat naar al die onzekerheid! Ik vind het goed en dapper dat jullie voor de vwp hebben gekozen. Nog een klein weekje en dan heb je daarna in ieder geval zekerheid! Ook van hier een dikke knuffel.
     
  15. Janneke1904

    Janneke1904 Actief lid

    17 mei 2010
    216
    0
    0
    @fem: Pff lijkt me toch wel slopend! Helemaal als de gyn ook zegt er niet gerust op te zijn! Hopelijk heb je snel duidelijkheid! en kan je na de punctie echt gaan genieten! Sterkte!
     
  16. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    2 jul 2010
    1.684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Sterkte en succes Femmelepen!!! Ik kan me goed voorstellen dat jullie er toch voor gekozen hebben! Stukje zekerheid is zooooo fijn op te hebben. Ik hoop dat het daarna echt genieten is!!!!
     
  17. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Heel veel sterkte en succes Fem!!
    Vind het ook een dappere keuze van jullie.
     
  18. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    18 okt 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    @Janneke, succes! Hopelijk is het snel over

    @fem, helemaal niet gek hoor die onzekerheid. Voor mij kam de tijd ook niet snel genoeg gaan, op de een of andere manier kan ik nog steeds niet genieten door alle zorgen.

    @bfg, spannend vanavond!!
     
  19. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    16 jan 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
    fem goed dat je het an toch doet inderdaad, wanneer zou je de uitslag dan krijgen gaan?



    mijn gynaecoloog zei dat tegen mij

    je krijgt 12 20 en 30 vergoed en toen zei ik toen ook 30? heb ik nooit gehad, en toen zij het de medische groei echo zit in je verzekering

    en heb mijn verzekering opengeslagen en staat 12,20 30 weken zonder medische indiactie en vanaf 30 weken een echo is medische indicatie vergoeding

    dat taaltje van de zorg af en toe?

    haha

    je heb een echo bureau gevonden die voor 35 euro doet maar das een stukje rijden en ben ik het wel kwijt aan bezine


    jammer maar toch wil ik het weten!!!:)
     
  20. mopperkonijn

    mopperkonijn Actief lid

    16 jan 2010
    432
    0
    0
    NULL
    NULL
    oh ja en ik kreeg net van e verloskunige een verklaring die ik moet invullen. voor dat ze niet aansprakelijk zijn voor mogelijke schade door gebruik ultrasounds bij baby...... ????????? en moet tekenen dat het een pretecho is en ik meot aangeven als ze een afwijking zit dit wel of niet moet melden.....
    vaag! is echo schadelijk voor de kind????????????????????? een BIG vraagteken!
     

Deel Deze Pagina