@toekomstigemams: spannend, al 2 dagen overtijd. Voel je ook iets ? Andere dames die binnenkort gaan testen: al kwaaltjesn en wie denkt dat het raak is en waarom ? (A) Zometeen lekker oogjes dicht en hopelijk morgen een paar op roze.
Ik heb nu ineens steken in mn onderbuik niet grappig. Denk zeker dat ik niet zwanger ben omdat ik gewoon niet wist wanneer mn ei was dus zal gewoon voorbode ongi zijn maar lekker voelt anders.
Ik voelde net een halfuur geleden een heftige steek rechts in mijn onderbuik. Het voelde net als een eisprong, maar die voel ik alleen links. Ik zit op 7 dpo. Pfff zou haast gaan denken dat het de innesteling is, maar wil ook geen valse hoop hebben...
@Alle testers voor in de ochtend: Succes!! @Hier Ik ga in iedergeval niet voor nod testen.. Vind ik zonde van het geld! Hihi en haal ze ook nog niet in huis, dan is de verleiding ook niet zo groot! Verder qua kwaaltjes, zo nu en dan (sinds vandaag vaker) felle steekjes in linker (rechter) lies en qua afscheiding dikke witte stukken maar ook doorzichtig nattig (sorry voor details) en ook nog pukkeltjes in gezicht en hals, wat ik normaal nooit heb. Weltruste
Ik denk deze maand niks, want heb mijn cyclus niet in het oog gehouden om de juiste dag te kiezen voor gezelligheid met mijn schatje. De dokter had antibiotica voorgeschreven die niet samenkan met zwangerschap, en hoewel het me niet gezegd was een cyclus over te slaan, leek het me niet zo'n goed idee dus. Bizar genoeg ben ik wel een aantal dagen misselijk geweest (is intussen weer weggetrokken) en had ik daarstraks steekjes beneden. Mijn lijf houdt me dus voor de gek. Testdag indien de duiveltjes er niet komen, heb ik op 6 december gezet.
Heel vervelend he die steken mams. Ik heb ook ongelofelijke uitbraak van puistjes op mn kin. Heb ik ook wel bij ongi dus zegt heerlijk ook niks. Wij hebben wel in de week dat ik mijn gehad zou moeten hebben flink geklust maar als hij afgelopen week is geweest amper. Technisch gezien kan ik dus wel zwanger zijn maar denk het niet. Zou leuk zijn morgen te horen dat er weer posi testers zijn.succes in ieder geval en slaap lekker voor nu.
Ik kan ook niet slapen babywish ik alleen niet door de steken in mn buik en mn zoontje word om het half uur wakker..is snipverkouden en benauwd dus slaapt voor geen meter...en mama dus ook niet.
Nou, zo wilde ik niet wakker worden! Jeskejes wat balen meid, maar geen bloed.... Je weet het he?! Lenatje voor jou ook al zo K... Sassie, jij moet de dag dus ff goed komen maken zo he! Errust heel wat verantwoording op jou schouders nu! @ zwangetschapsbuiken ed. Ik voelde me 1e bij 16 wk, e 2e bij 13 wk al. Heerlijk dat plopperdepop. En wat aankomen betreft, span ik zeker de kroon. Bij mijn eerste ging ik van 52 kg naar 79 kg en bijmce 2e van 47kg naar 75 kg. En dat met een lengte van 1.58. Zag er leuk uit zoals je kunt begrijpen