Meiden, wat lief. Dank je wel. Met jullie positieve energie en duimen moet het morgen wel goed gaan!!
Nou meiden, kom ik aan,ik ben nl. al ruim 13kilo aan gekomen @ Fem..heel veel succes en sterkte morgen!
@fem, heel veel succes en sterkte morgen. Knuffels en ik bid voor je! @gewicht, ik had echt een perfect bmi toen ik begon, dus maak me niet veel zorgen over aankomen. Bij mij waren er meer zorgen de eerste maanden over het afvallen. Ik zal even op de weegschaal gaan staan.......en ik ben weer terug naar mijn begin gewicht. Nu dus niet meer in de min maar op het 0 punt. Ik denk dat het vanaf nu wel gaat stijgen. @me, ga lekker mijn bed in. Ben moe. Slaap lekker allemaal!
Dank je wel allemaal. Nog een half uurtje en we zijn aan de beurt. Spanningen zijn er zeker. Maar ben positief.
Succes en sterkte fem, ergspannend allemaal! Hier al 5 kg aangekomen en mijn bmi is 26. Dat moet er dus zeker weeraf na de bevalling en borstvoeding. Helaas val ik doorhet laatste niet af hebik gemerkt bij mijn dochter. Toen was ik totaal 12 kg aangekomen dus ik wil dat ditkeer ook zo houden.
net toch een afspraak gemaakt voor geslachtsbepaling gister met ml over gehad, ik wil sowieso 2x horen en had gehoord dat ze best vol zitten waar wij gaan (ze zijn ook goedkoop dus tja), dus dacht kan ik net zo goed alvast bellen als ze wachttijd hebben van 3 weken... maar nu kunnen we volgende week woensdag terecht, dus nog voor de 20 weken echo! jeej! weten we t hopelijk 2 daagjes eerder zal natuurlijk ook even in juiste topic vermelden