Welke Landal zit je? Kan je niet nog een keer bellen en hopen dat je ander persoon aan de lijn hebt? Wij waren eens in Landal Slufer (Texel) en daar hadden we een campingbedje in het huisje, dus helemaal geen spijlenbedje. Wij hadden toen naar de receptie gebeld om te vragen of ze eventueel ook nog een spijlenbedje over hadden. Binnen een uur stond het voor de deur; spijlenbedje en een nieuw (nog in het plastic) matras! Mijn ervaring over de recepties bij Landal zijn goed, ook bij andere parken altijd heel vriendelijk en behulpzaam. Ik zou dus, als het via de telefoon niet lukt, het ter plaatse nog eens bij de receptie gaan vragen. Kindje opgeven en betalen zou ik wel doen, ivm rampen/calamiteiten. Mochten ze helemaal niks voor je doen of je tegemoed willen komen kan je altijd achteraf nog een klacht indienen en/of geld terug vragen. Slechte reclame zitten ze echt niet op te wachten hoor.
Misschien even bellen met het park en vragen wat voor campingbedjes ze hebben en wat voor lakenpakketten voor baby's? Misschien hebben ze wel vaste ledikantjes en gewone hoeslakentjes, dan is het probleem toch ook opgelost?
Als je je kind niet opgeeft pleeg je officieel fraude je betaald dan geen toeristenbelasting voor iemand die wel mee is op vakantie. Ik ben begin dit jaar met m'n neefje bij landal geweest en heb toe aangegeven dat ik geen kinderbed wou en dan betaal je er ook niet voor dus ik snap je probleem niet omdat er naar mijn idee geen probleem is. Je geeft je kind op en geeft dan aan dat je 0 kinderbedden wilt dan betaal je geen bedlinnen en neem je je eigen bedje mee.
Euh een 4-6 persoons met een bedstee. Volgens mij 4-6DS welk huisje nummer durf ik zo niet meer te zeggen. Dat zou ik moeten nakijken of ik dat nog ergens kan vinden. Weet wel dat we uitkeken op een prachtig meer!
Ja doe dat, is wel grappig om, wanneer ik er binnenstap denk: He hier is troelala ook geweest. hahahaha, vond je het er wel leuk dan? Het zou mij te rustig zijn En het zwembad vind ik ook aan de kleine kant, hoewel mijn oudste het er altijd leuk vindt, want toen hij jonger was ging hij weleens mee en dan mocht hij een uurtje zwemmen.
Maakt ook niet uit hoor, je kunt ook langs het pad hebben gezeten, dan kijk je er vanuit de keuken op, er staan behoorlijk wat huisjes langs dat meer
Het was ons ook te rustig hihi.....Voor ons tweeen was het zeker leuk geweest. Maar voor de kinderen was het te rustig, vandaar dat wij dit jaar ook na een ander park zijn gegaan. De kinderen hebben er zich wel vermaakt met midget golfen, en op het grote veld balletje trappen. Maar het zwembad was idd maar erg klein, maar toch hebben ze er elke dag even gezwommen......Maar voor de rest het huisje vonden we heel leuk! Alleen 1 tip voor de schoonmaaksters, ze mogen de lamp boven de eethoektafel wel schoonmaken, want die van ons zat vol met vet bovenop
Eigenlijk is het wel grappig, jij roept gelijk dat er zo'n prachtig meer is, ik dacht: meer???, oh ja die is er ook nog, zo zie je maar dat een vakantieganger anders kijkt dan ik, die er werkt hahaha, suf he? Ik zie dat hele meer niet meer
Ja dat meer keken wij op uit uit het keukenraam, en die vonden wij heel mooi. Zaten vaak mensen te vissen, waaronder me man en oudste zoon ook hihi...Vanuit ons raam leek het net een schilderij, mooi meer met mooie bomen en de witte huisjes aan de overkant....
Kijk we zijn al een stapje dichter bij: Raad het huisje , wat voor kleur had de keuken en inrichting? ieder huisje heeft nl een andere inrichting en andere keuken bijna.
als je geen kinderbed opgeeft maar wel je kind dat betaal je het gewone bedlinnen voor volwassene en die is nog duurder. dus je betaald sowiso voor bedlinnen ongeacht wat je opgeeft. 2 kinderen is 2 keer bedlinnen geef je 1 kinderbed aan krijg je 1x gewoon linnen en 1x kinderbedlinnen. zo rekenen ze dat.. dus ik kan niet aangeven ik wil wel een kinderbed en geen linnen of ik wil geen kinderbed want dan rekenen ze automatisch volwassen bedlinnen das mijn probleempje