amai kiekies...6 jaar...dat moet serieus zwaar zijn. Kan ik goed begrijpen dat geloof soms ver weg is. Dat is bij mij al na een jaar. Hier in mijn omgeving raakt iedereen binnen de 3 maand zwanger. En niet enkel van het eerste maar ook bij het 2de gaat het even vlot. Behalve bij ons...12rondes en nog steeds geen resultaat pffff.... En dan die vragen of wij er nog niet stilaan aan beginnen. Echt confronterend hoor!!! Vorige week heb ik het tegen enkele verteld dat het bij ons zo niet wil vlotten...ben wel blij dat ik dat uiteindelijk gedaan heb. Ze verschoten eerst en wisten niet goed wat zeggen maar nadien liep het wel los. Ze begrijpen nu waarom ik niet altijd even vrolijk was. Hopelijk komt er snel verandering in onze situatie eh kiekies .
Poppemie, langzaam aan begint iedereen om je heen zwanger te worden, te bevallen of hebben al 2 kinderen ondertussen. Soms is het zwaar maar het klinkt gek... Je leert ermee te leven. Elke keer verleg je je grenzen. Inderdaad dat er snel verandering in mag komen. Zeg al 6 jaar dit wordt mijn jaar, volgend jaar wordt het mijn jaar hahaha. Anyway weer on topic
Dames, ik gooi de pb weer op slot Ik heb weer 20 aanvragen gekregen en wil beginnen, maar zit hier met een gillende peuter die niet wil slapen, sorry, als het lukt ga ik ze beantwoorden, maar kan me zo niet concentreren
Nog even een reactie van mij. Jouw antwoorden zijn in één woord super!! Heel persoonlijk en je neemt er echt de tijd voor. Geweldig dat er zulke mensen bestaan, die hun eigen kostbare tijd besteden aan andere mensen. Je bent een topper!
Stuur geen pb, ik heb nu een stop, ook ik verwijder nu de aanvragen die ik ondanks mijn stop binnen krijg, sorry.
Hoi mamabri, Ik heb gisteren een aanvraag gedaan beantwoord je die nog wel binnen de aangevraagde tijd? Anders is het jammer.
Super bedankt voor je antwoord en de moeite! Ik ben benieuwd en laat wat weten. (ben nu 6dagen overtijd en als het is gelukt wordt het inderdaad geboren onder het teken kreeft)! Pfff wat is het spannend, zou het dan eindelijk!
Het is idd vlot gegaan, ik had het langs ene kant wel verwacht, maar langs de andere kant, heb ik de vorige zwangerschappen er telkens wel lang over gedaan. Ik hoop dat de zwangerschap goed zal verlopen , ik heb elke zwangerschap 50% kans op mk, dus schrik zit er wel goed in. Alhoewel ik ook hier weer positief gevoel over heb , dat het deze keer allemaal in orde komt. Qua werk ben ik eraan het denken om mijn oude job terug te vragen, is in een andere instelling, dus zou heel goed waar kunnen zijn. Nogmaals bedankt voor de mooie uitleg.
Hoi,. tot nu toe heb je het goed dat het inderdaad ICSI gaat worden, hopelijk komt het ook uit dat ik daarmee zwanger raak! Ik laat het je weten als het zover is. Liefs Romie
Mamabri, SORRY! Had je een pb teruggestuurd, dat je mij een pb zou hebben gestuurd zonder tekst. Heb em echt gelezen, zag het gewoon niet staan. Blijkt dat je in mijn pb wat had gezet. Echt niet gezien, nogmaals sorry. En bedankt nog, laat het je weten of het is uitgekomen.
Hoi Mamabri, Ik heb je gisteren een pb gestuurd, en gelijk 's Avonds al antwoord van je! Super bedankt dat je de tijd en moeite voor ons wilt doen!! Ik ben natuurlijk benieuwd of jouw antwoord ook uitkomt, maar we zullen het zien!!
Dames wat een complimenten dank jullie wel zeg Het is echt geen moeite hoor. MaaikeFerryJari, ik heb hem nog staan in mijn post, ga hem morgen doen verwacht ik, ik sla niemand over