wie staat ook voor deze (lastige) keuze?

Discussie in 'Miskraam' gestart door happy2012, 17 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. happy2012

    happy2012 Actief lid

    2 jan 2012
    333
    18
    18
    Hoi dames, mijn hersens staan op rustige momenten niet stil, ik denk gelijk weer na over wat ik het beste kan doen?!
    Afgelopen woensdag zou ik 9 weken zijn en bleek op de echo geen hartactie, vruchtje leek maar 6,5week. Nu is de miskraam nog niet vanzelf op gang gekomen, ik hoop dat dat nog gebeurt, want anders zal ik dinsdag een keuze moeten maken wat te doen; tabletten of curettage. Wie heeft ook deze keuze moeten maken en wat heb jij waarom gedaan? Ik had na stoppen pil 10mnd geen menstruatie, dus wil in dat opzicht een goede keuze maken (misschien geeft ene optie meer kans op goede cyclus dan ander) en ben super bang voor beschadigingen.weet dat ik zelf mn keuze moet maken, maar wellicht hebben jullie een goede motivatie.
    Bedankt alvast
     
  2. Daphne1990

    Daphne1990 Actief lid

    25 apr 2012
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb zelf eerst cytotec gebruikt maar bij de controle bleek dat de baarmoeder niet helemaal schoon was helaas en dus moest ik alsnog een curretage. achteraf is de curretage mijzelf wel meegevallen ondanks het grote verdriet, ik heb geen pijn of klachten gehad daarna. En ook geen beschadigingen want zie mijn banner
     
  3. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Ik heb ook gekozen voor Cytotec, ging allemaal goed en curettage was niet nodig. Ik heb wel vrij snel gekozen, want hoe langer je wacht, hoe groter de kans dat je gecuretteerd moet worden. (aldus gyn).

    Sterkte.
     
  4. happy2012

    happy2012 Actief lid

    2 jan 2012
    333
    18
    18
    @scarabee, fijn dat t zo goed werkte!

    Ik net cytotec tabletten (4) ingebracht en nu ben ik natuurlijk heel benieuwd hoe snel t werkt. Hoe lang duurde dat bij jou? (weet dat t pp zal schelen...)

    Liefs
     
  5. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Het kwam binnen 2 uur op gang, heftig.
    Hoe is het je verlopen?
    Sterkte nogmaals.
     
  6. moedervan6

    moedervan6 Bekend lid

    6 apr 2011
    527
    0
    0
    Maar heb je dan bloedingen of niet.
    Ik heb wel es gelezen dat je soms geen hartje ziet of hoort,maar dat na een paar weken weer wel.Mischien was die echo te vroeg?



    Ps ik zou voor een curretage gaan,beter daar alles lekker schoon,zodat je er weer tegen aan kan gaan niet dat er nog wat bloed ofzo achter blijft.
    Ik heb zelf een curretage gehad.
     
  7. happy2012

    happy2012 Actief lid

    2 jan 2012
    333
    18
    18
    Hoi!

    Nou tot op heden is t niet echt opgeschoten. Ik heb na 6 uur wat lichte krampjes gehad. nu nergens meer last van en bloed zie ik amper. Ik baal dus als een stekker! Ben nl als de dood voor verklevingen na die curettage.
    al 2 keer ziekenhusi gebeld, maar mijn gyn, staat natuurlijk weer net de hele dag te opereren...balen, want ik wil wat extra tabletjes in de hoop dat het dan nu wel doorzet...ik haat wachten op zoiets vervelends als dit.
    In dat opzicht is curettage zeker beter, maar vind het zo`n heftige ingreep voor zoiets kleins!
    afwachten dus nog even..
     
  8. happy2012

    happy2012 Actief lid

    2 jan 2012
    333
    18
    18
    @moedervan6; gister nog controle echo laten doen, was echt niet goed.
    bedankt voor meeleven.
     
  9. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Niet doorgezet dus ?! Jeetje.. als ik het me goed kan herinneren moest ik 12 uur later de tweede dosis nemen.. moet jij nu wachten tot je extra tabletten krijgt ? Ik hoop voor je dat het doorzet...je hebt al wel bloedverlies dus begrijp ik ?

    Bloedverlies begon bij mij rond 2 uur na inbrengen en de werkelijke miskraam 4 uur daarna.
     

Deel Deze Pagina