Platte tekst in soms moeilijk te interpreteren . Overigens ben ik het er wel mee eens dat een pretecho (althans voor mij) heel anders aanvoelde dan een medische echo. Ik loop bij de gyn en vond het ook fijn om eens een keer in een andere sfeer dan het ziekenhuis naar ons kleintje te kijken zonder dat ik tegelijkertijd ook nog bezig was met andere zaken in mijn hoofd.
Zo heb ik dat dus ook ervaren. De medische echo's gingen met zoveel spanning gepaard. Die pretecho was echt genieten. Gister dus met mn man afgesproken dat we lekker een 3d/4d echo gaan doen. Om eens lekker te genieten. Ik weet dat t een smak geld is in totaal, maar ik vind het onbetaalbaar mooi. (sorry, ik zit vandaag op zo'n grote wolk )
helemaal eens met je vriend.en ja leuk als je het eerder laat don maar het komt ook vaak voor dat ze het dan nog niet kunnen zien of je kleine werkt niet mee heb je dat geld voor niks uit gegeven. of ze zien het verkeerd luid je dadelijk het verkeerde geslacht het nieuwjaar in
Sowieso laat ik het uiteraard niet toch doen als hij het er niet mee eens is .. Wie weet bedenkt hij zich nog wel .. Teveel aandringen wil ik namelijk ook niet. Dat werkt toch averechts .... We zien wel, 4 weken overleef ik ook wel haha , hebben jullie gelijk in!
Wij hadden de 20 weken echo op de verjaardag van mijn vriend, dus als "cadeautje" wilden we graag dan pas het geslacht weten. Misschien stom maar ik keek echt uit naar de 20 weken echo ondanks dat het wel spannend is. Een pret-echo is super leuk! Daarom hebben wij die ook gedaan met 29 weken zwangerschap, konden we onze kleine spruit nog even tussendoor bewonderen voordat ze er echt is. Ze zijn dan al weer zo veel verder, mijn vriend was helemaal ontroerd bij het zien. Ik zou zelf dus niet voor een simpele geslachtsbepaling gaan voor de 20 weken echo maar lekker voor een pret-echo na de 20 weken echo.
Ohjee moeilijk.. Tja het is wel zo dat je in principe qua tijdsverschil kunt wachten tot de 20 weken echo, maar het is ten eerste niet zeker dat je het geslacht dan ook daadwerkelijk te horen krijgt, en ten tweede is een 20 weken echo veel minder 'leuk' dan de pretecho natuurlijk. Ik heb bij de pretecho (17 wk) echt liggen genieten en van oor tot oor liggen stralen. Vriendlief vond het ook helemaal geweldig zijn kindje in 3d te zien (kozen wij toen voor maar hoeft niet natuurlijk), te horen dat ze zijn lipjes had etc. De echoscopiste was zo aardig en enthousiast, dat heb je met de 20 weken echo veel minder natuurlijk, die is echt voor de medische kant. Voor ons was het een extra verwennerijtje, maar als het om het geld gaat zou ik zeggen doe het niet en laat evt nog een pretecho doen in een later stadium mocht er nog twijfel bestaan over het geslacht. Daar houd je wel veel mooiere beelden aan over. Maar ik snap wel waarom jij hem al in december zou willen, vooral omdat het dan net voor het einde van het jaar is, je zag het denk ik al helemaal voor je, dus misschien dat het daarom extra rauw op je dak valt dat je vriend het onzin vindt? Tenminste dat zou ik wel hebben, zou dan extra teleurgesteld zijn omdat je toch een scenario in gedachten hebt dat niet uitkomt. Weet je vriend ook dat je het heel jammer zou vinden als het niet doorging? Misschien dat hij dan wel van gedachten verandert?