December 2012 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door angell85, 11 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nou ze is geweest. Ze vroeg inderdaad best veel dingen. Of we een dweil hadden, of alle elektrische apparaten veilig waren, wat voor meterkast. Ze ging kijken hoe hoog ons bed moet worden en de kruiken werden grondig geïnspecteerd. Het matrasje van het familiewiegje is volgens haar te groot en te dun :( Deze is vorig jaar nieuw gemaakt. Mn neef heeft toen dat wiegje gebruikt.... Moet nu maar even kijken wat ik ga doen daarmee. Vond het allemaal wel beetje streng. Snap dat het goed en veilig moet zijn voor de baby maar als ik hoor dat er bij sommige van jullie niemand langskomt....

    Verder kan ik inderdaad meer of minder uur nemen als ik dit wil. Ik kan dat met de kraamverzorgster zelf overleggen. Al met al was ze er ruim drie kwartier.
     
  2. AutumnGirl

    AutumnGirl Actief lid

    9 apr 2012
    198
    0
    0
    Huisvrouw
    Den Haag
    Nou, volgens mij kunnen ze je niet zomaar dwingen om een ander matrasje te kopen hoor. Hoe dik is dat matrasje dan? Kan je er niet eens achteraan bellen? Als het vorig jaar nieuw gemaakt is en er zonder problemen een baby op heeft geslapen snap ik de heisa niet zo?
     
  3. liga

    liga Fanatiek lid

    27 okt 2011
    1.569
    0
    0
    NULL
    NULL
    vogeltje wow wat een strenge intake! Hier heb ik de kraamzorg dame echt het kamertje in moeten sleuren omdat ik zo trots was en het wilde laten zien hahaha anders was ze niet eens gaan kijken! Vreemd hoor...
     
  4. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja wat een verschil inderdaad! Gister maakte ik me ook meteen druk om het matrasje van het wiegje, maar ik ga er niet veel aan veranderen. Het is een klein wiegje dus ze zal er niet heel lang in liggen. Hij is iets meer dan 4 cm dik. Ik leg er een handdoek onder zodat hij iets beter past.

    Voor de meiden die bv gaan geven of al hebben gegeven: de vrouw van de intake vertelde dat je aan het begin wel 10 tot 12 keer bv geeft. Ik wist wel dat het vaak was maar als ik er nu over nadenk lijkt het alsof je dag en nacht alleen maar met voeden bezig bent... Hoe lang is deze periode en wat doen jullie met visite?
     
  5. Tamireya

    Tamireya Actief lid

    25 mei 2012
    492
    0
    0
    Zooo dat is een strenge intake geweest zeg ... dan mag ik blij zijn dat ze niet langs gekomen zijn bij mij, ik denk dat ze wel aan heel veel dingen wat te bemengelen hadden anders :D

    Maar waarom vroeg ze naar de meterkast? Dat vind ik toch wel iets te appart, kijk er zelf amper (lees: 3 x per jaar om te kijken wat de meterstand zegt :D) na dus vraag me eigenlijk wel af waarom dit voor de kraamzorg belangrijk is :(

    Borstvoeding: Ik kon bij onze tweede pas echt bv geven en mij is toen geleerd dat je in het begin minimaal iedere 3 uur een voeding geeft.
    En als R. tussendoor vroeg heb ik hem ook aangelegd natuurlijk ;)
    Je zult zelf snel gaan merken, als de baby er eenmaal is, dat je je op je kindje gaat afstemmen en je zult dan ook snel wel zien of en wanneer hij honger heeft ;)

    Ik zal het straks dus weer zo doen als bij R. omdat dit erg goed bij ons werkte.
     
  6. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    @kraamzorgintake: ze komt zaterdag bij ons... ben benieuwd hoe streng ze hier dan zijn!
     
  7. AutumnGirl

    AutumnGirl Actief lid

    9 apr 2012
    198
    0
    0
    Huisvrouw
    Den Haag
    Ik ben naar een borstvoedings infomiddag geweest, en daar werd gezegd dat je de eerste paar dagen toch wel om de 2 uur moet voeden! Maar dat ging echt over de 1e 2 dagen ofzo, en daarna word het al minder. Het maagje van een pasgeboren baby is nog helemaal niet gewend aan eten, en aan vol of leeg zijn, want in de baarmoeder is de voedingsstroom vrij continue. Die eerste paar dagen heel vaak kleine beetjes drinken zijn dus een overgangsperiode, wat op zich best wel logisch klinkt. Maar als je aan het bij komen bent van de bevalling doe je denk ik toch niet veel anders als op bed liggen en uitrusten, dus dan hoef je je niet druk te maken over dingen die je tussen het voeden door nog allemaal moet doen.
     
  8. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja dat is inderdaad wel waar. Heb mij ondertussen al weer wat meer ingelezen en maak mij al weer minder druk. Soms kan ik 's nachts wakker worden en dan ineens allerlei beren op de weg zien die er de volgende dag al niet meer zijn :)
     
  9. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn intake was gelukkig ook niet zo.. Was zelfs heel gezellig met die vrouw haha..

    En hoezo raden ze de Aerosleep af weet niet meer wie dat zei? Ik heb die gewoon gekocht.. Mijn kraamverzorgster was er juist over te spreken maar dat ze alleen de eerste week er niet op mogen vanwege nieuwe regel dat het niet mag met kruiken.. Ze zei dus dat moeten we maar daarna gewoon meteen erop leggen zei ze..

    Verder heb ik leuke verrassing van mijn ouders gehad ze hebben zelf een ooievaars landingsbaan gemaakt die staat nu in de tuin kei lief!!
     
  10. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Hier gelukkig ook over de telefoon de intake gehad, ik denk dat ze gillend weg was gerent als ze het huis had gezien, verbouwen is nog niet klaar.

    Ow wat leuk die ooievaars landingsbaan,foto?
    ik had de vorige keer een nest van 4 meter hoog voor het huis staan:$ er waren echt mensen die speciaal door onze straat reden om te kijken hihi

    Deze keer waren ze ook iets van plan maar ik heb nog geen idee wat en hoop stiekem dat ze het vergeten zijn haha wij hebben het geluk dat we het eerste stel zijn van onze vrienden groep die aan kinderen begon/begint;)

    Ik heb een btje de griep te pakken, alles ging al niet zo snel maar nu is het helemaal ellende!
    En we moeten nog zoveel doen grrrrrr
     
  11. Mystify

    Mystify Bekend lid

    24 mei 2011
    938
    0
    0
    Aerosleep dat was ik. Ze zei dat die, zeiltjes en hoofdeindes niet mochten. Niet eens gevraagd waarom eigenlijk. Denk iets met verstikkingsgevaar en warmte gezien het ook niet met kruiken samen mag.

    Had gelukkig de wieg nog niet staan;) die is al generatieslang in de familie dus dunner matrasje, en bekleding die daar wel in zit...had ze vast ook wat op kunnen zeggen.
     
  12. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Hier ook een aerosleep gekocht, werd juist aangeraden. Ook de vrouw van de kraamzorg was er erg over te spreken.

    Vandaag weer controle gehad, alles is goed met mij en de kleine man. Moet wel echt stoppen met de bloedverdunners, maar vind het wel eng hoor .........
     
  13. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh maar Aerosleep is geen zeiltje of hoofdeinden dat word idd sterk afgeraden!
    En met kruiken samen is eigelijk ook onzin wat in een gewoon matrasje lekt het gewoon onder je baby door en bij de Aerosleep gaat het naar de onderste laag dus baby ligt er dan nooit direct op.. Maar goed kraamzorg zei dat het nieuwe regel was dus ze daar wel naar moest luisteren..
    Maar goed neem aan dan kruiken niet gaan lekken dat we dat wel eerst controleren ;)
     
  14. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    [​IMG]

    Let niet op de bakstenen pas verbouwd die gaan van het weekend weg en word de tuin netjes gemaakt ;)
     
  15. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat superleuk die landingsbaan van de ooievaar!!!

    Kraamzorg zegt dus verschillende dingen... Denk dat we vooral ons eigen gevoel moeten volgen!
     
  16. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Wmvss: Wat gebeurt er denk je als je stopt met de bloedverdunners?
     
  17. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    Ja dat snap ik wel... Is ook wel eng...

    Zag dat jullie uit de naam zijn?
     
  18. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Ben bang voor bloedklontjes in navelstreng of placenta :(
     
  19. WmvSS

    WmvSS Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.160
    0
    0
    Den Haag
    Ja we zijn er eindelijk uit hoor :)
     
  20. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dankje vogeltje! En idd gewoon doen waar je jezelf prettig bij voelt!! Wij leven ook allemaal en vroeger waren al die regels er ook niet ;)

    En wmvss dat is ook eng ja!! Wel fijn dat je de naam hebt :D
     

Deel Deze Pagina