Begrijp me niet verkeerd, maar als je positief test voor NOD, kan het toch ook alle kanten op? Dus niks negatiefs, denk ik persoonlijk, over de K2v5... Of heb ik het nou mis??? In ieder geval; gefeliciteerd!!
Misschien omschreef ik het niet goed, maar er is hier een topic over die testen en dan bleek dat zowel voor je nod als op of paar dagen overtijd, die kruidvat testen niet altijd betrouwbaar zijn, volgens mij is er nu een topic hier daar staan de statistieken ook bij, maargoed, ik wil nu even niet pessimistisch zijn, maar wel nuchter blijven en alvast een klein beetje blij!
@Mamaloe1973 Ik zal het eens bekijken, want misschien heb ik het dan verkeerd van je begrepen Ik meende dat ze bijna als een van de beste uit de test kwamen... Ik ga voor je duimen dat de streep alsmaar donkerder wordt!! Misschien helpt het En een beetje gereserveerd is juist goed, beetje zelfbescherming .... Succes!
hm dacht ook dat k2v5 als één van beste naar voren kwam... predictor zou héél slechte test zijn. Allesinds, veel succes!
Pftt ik ben echt in de war, ik heb vanmiddag zoveel gelezen hier op t forum, ik heb die poll gezien met de tekt, hoeveel dagen dpo testte jij positief en dan kon je verschillende opties kiezen, positief getest, maar niet zwanger, negatief getest en toch zwanger enz enz, maar dit ging dus niet over de kruidvat testen, maar op een ander topic over kruidvat testen las ik verschillende negatieve verhalen... Dus sorry dat ik hier verwarring brachtm zou het dan toch mijn zwangerschapshormoontje zijn die aan het werk is
Nou meid. als ik je foto zie denk ik toch echy zwanger hoor. Nu op je nod nog een x testen en dan ben je van het streepjes turen af. Dat je je niet zwanger voelt zegt niks, ook niet als het al je 4e. Raar is dat he? Ik had mn laatste zs (8e!)ook niet dat gevoel, terwijl ik alle keren daarvoor al op 7 dpo voelde en bij wijze v spreken niet eens een test nodig had. Voorzichtig gefeliciteerd!
spannend joh, ik zou nog even de cb digital proberen, dan hoef je niet te gissen of er nu wel of niet een klein licht streepje staat. haalt meteen een stukje spanning weg. Succes!!
Hey meisie, Je moet echt niet teveel lezen hoor!! daar wordt je alleen maar naar van! Probeer echt een digitale te halen. Dan ben je er 99% zeker van. Die test zou hoe dan ook toch zeggen zwanger! Want die testen zijn juist super gevoelig! Hou je ons op de hoogte!
Ik zou als ik jou was ook cb halen met indicator. Deze zijn gevoelig en dan lees je het gewoon meteen, geen gedoe met vage streepjes. En ter geruststelling. Ik heb met kv 2v5 nog nooit vals positief getest. En wanneer ik zwanger was, bleef hij echt spierwit.
Ik kon niet langer wachten, hier het resultaat drie dagen voor mijn nod! Ik kan het nog niet bevatten, voel niets!
Gefeliciteerd! Kan dat je niks voelt hoor. De ene vrouw voelt (snel) wat de ander haast niks. Iedere vrouw is verschillend. geniet ervan
ik heb vandaag mijn NOD maar al 4 dagen aan het testen. ik ben ook zwanger en voel ook totaal niets! bij mijn andere 2 voor nod ook helemaal nergens last van... eigenlijk moeten we daar blij mee zijin maar het maakt je ook onzeker. als je misselijk bent of hele gevoelige borsten dan voell je dat je zwanger bent
Dankjewel allemaal, lief jullie reacties Ben dolblij, het is dan wel mijn 4e kindje, maar ik weet als de beste wat het is om moeilijk kinderen te kunnen krijgen, met ex vele jaren alle ziekenhuizen doorlopen in binnen en buitenland, tot slot onze oudste geadopteerd, en na mijn scheiding in een andere relatie wel kinderen kunnen krijgen, maar ik begrijp de moeite en verdriet heel goed die ik hier op de site ook veel tegen kom onder ons. Mijn dank is groot voor deze nieuwe zwangerschap
Hoi MAmaloe, Van harte!! Het geeft mij ook wat hoop, want ik had vanmiddag net zo'n lichte KV test. Omdat ik het niet hield een predictor early gehaald, nou die blijft dus vet negatief.. Balen, maar wie weet. Gr Mama7
Predictor early is absoluut niet betrouwbaar, die gaf bij mijn vorige zwangerschap pas met twee weken overtijd positief aan. Gooi er een CB digitale test tegenaan die kun je vier dagen voor je NOD al doen.... Probeer maar!