Hakken

Discussion in 'De lounge' started by Nic1976, Nov 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Tussen 10 & 14 cm :)
     
  2. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Ik heb pumps van 7-8cm, dat vind ik zat. En daar ga ik niet op winkelen hoor.
     
  3. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    9 tot 10 centimeter. Hoger heb ik eigenlijk nog niet geprobeerd.

    Pumps: lopen jullie daar nu nog op? Niet voor een feestje, maar gewoon naar werk of zo? Zou ze nu nog wel aan willen, maar vind het met pantykousjes vaak niet zo..... En zonder is het een beetje koud :(
     
  4. LieveMamaTrix

    LieveMamaTrix Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,806
    0
    36
    Ik heb een aantal pumps in de kast staan met hakken variërend tussen de 7 en 10 cm. Ik draag ook altijd van die 'party feet'-kussentjes onderin, anders zak ik heel erg naar voren... Doe ik dat niet dan hou ik het er ook niet zo lang op vol.
    Ik draag ze niet heel vaak, maar ik ben er wel dol op. Waar ik trouwens wel echt altijd op loop... zelfs nu nog, zijn schoenen met sleehak. Ik vind dat echt de uitvinding om 'langer' te zijn, maar ook comfortabel te lopen! :)

    Eigenlijk hebben al mijn laarsjes die ik heb staan ook wel een hak eronder. Een sleehak of brede hak... Alleen mijn ballerina's en sneakers zijn plat geloof ik. Nooit bij stilgestaan :D.
     
  5. Leona

    Leona Fanatiek lid

    May 30, 2012
    1,195
    0
    0
    Ik draag ze altijd. Maar ik loop vrijwel altijd op blote voeten dus ook in mijn pumps. Ook in de winter
     
  6. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Ik loop nu ook op mn pumps. Onder een rok of jurk doe ik gewoon panty aa. Onder een broek blote voeten.
     
  7. BabyR

    BabyR Fanatiek lid

    Dec 18, 2011
    2,009
    5
    38
    Ik dacht aan hakken; gabber hakken haha

    Hier ook max 10cm ben al 1.78m van mezelf
     
  8. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    RESPECT ... heb je die alleen aan met een feestje of ook door de weeks ... Had ooit eens een collega die geen lage schoenen meer aan kon! Die liep er zo mooi op ... Ik moet er zelf altijd even inkomen ... Maar het heeft wel wat ... ik voel me altijd heel mooi als ik eenmaal door heb hoe ik vooruit kom!
     
  9. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    Aug 29, 2010
    12,876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik loop het liefst op hakken van een cm of 10, daar kan ik ook mee gaan shoppen enzo :) De hoogste hakken die ik heb zijn 14,5cm maar dat is wel met plateau :)
     
  10. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    May 9, 2012
    2,715
    907
    113
    Ik twijfel ook of ik het wel moet doen. Ben namelijk al 1,90 meter van mezelf. Maar dat interesseert me eigenlijk helemaal niets ook hahaha. Ik voelde me ook zo'n olifant op naaldhakken maar nu ik nog 80 kilo weeg, vind ik dat het best mag ondanks mijn lengte
     
  11. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    Oh maar met zoveel afvallen is het volgens mij wel mooi in verhouding.
     
  12. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    May 9, 2012
    2,715
    907
    113
    Alleen gigantisch lange stelten haha :D
     
  13. zilvervosje

    zilvervosje Fanatiek lid

    Jul 30, 2009
    3,133
    3
    38
    docent
    Midden van Nederland
    Voor mij is iedere lengte prima, ik heb er een paar tussen zitten waar zelfs de secretaresses op mijn werk van schrikken (qua hoogte van de hak, verder zijn het nette schoenen). Ik schop ze aan het einde van de dag ook graag uit. Ik moet eerlijk zeggen dat ik ze graag draag omdat ik denk dat ik er dan iets netter, langer en slanker uitzie, met mijn 1.72 ben ik niet echt lang. Maar thuis gaan de Uggs aan, of loop ik op blote voeten :D
     
  14. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    Feb 1, 2009
    2,889
    0
    0
    o ja ik loop vaak op 11, 12 of 13 cm, heerlijk en mooi!!
     
  15. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    Oct 29, 2008
    3,862
    0
    0
    Brabandse Land
    Ik kan niet mooi lopen op hoge hakken bovendien heb ik binnen no-time rugpijn dus hier alleen platte schoenen of een klein hakje.
    Zijn jullie nooit bang dat je blijvende pijn of klachten aan je rug/benen/kan toch niet goed zijn krijgt als je veel op hele hoge hakken loopt,kan toch niet goed zijn?!
     
  16. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    3,396
    0
    0
    OV
    Denk ongeveer 6 cm. Kan wel hoger aandoen, maar ik ben al zo lang.. Dan ben ik helemaal een reus.. Dus hou het maar bescheiden. Moet wel zeggen sinds ik moeder ben ik liever een laars met een kleine hak of een flatje aanheb.
     
  17. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    Feb 3, 2011
    3,396
    0
    0
    OV
    Ik liep eerder altijd op hakken (hoog!) en na mijn zwangerschap niet meer. Ik had veel pijn in mijn kuiten. Volgens fysiotherapeut zijn die spieren korter geworden, omdat ik altijd op hakken liep. Nu geen pijn meer! Wel dikke kuiten doorgekregen (geef dat maar op de schuld :p:p).
     
  18. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    max 10cm
     
  19. I love my baby

    I love my baby Niet meer actief

    Het liefst loop ik op mijn Uggs maar voor een feestje oid doe ik wel mijn hakken aan, voel me dan heerlijk vrouwelijk.
    Heb wel megahoge hakken (14cm) maar draag vaak maar rond de 6 a 7 cm. In de stad of supermarkt zou je mij trouwens niet tegen komen op hakken, en ook op mijn werk draag ik Uggs/sneakers
     
  20. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Ik heb een kast vol hoge hakken (9 cm en hoger) maar sinds mijn 1e zwangerschap draag ik ze nog maar zelden. Zonde hè...ik moet maar weer eens gaan oefenen :)

    Met kerst dit jaar waarschijnlijk zwarte plateau stiletto van 13 cm
     

Share This Page