Patat tijdens zwangerschap????

Discussion in 'Gezondheid' started by Irene123, Nov 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Patat tijdens zwangerschap? YES OR NO ?:(
     
  2. o0Mrkk0o

    o0Mrkk0o Niet meer actief

    Ik heb er heeeeeeeeeeeel erg trek in...maar weet niet of t wel goed is..tot nu toe heb ik t vermeden..ik lees dus ff mee!!
     
  3. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha jaaaa ik heb er ook zo een trek in!!! me darmen gaan nog erger knorren dan ze al deden als ik eraan denk hihi:)
     
  4. Willie32

    Willie32 Actief lid

    Dec 2, 2011
    409
    52
    28
    N-H
    Waarom zou je dat niet mogen???
     
  5. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat vraag ik me ook af? lees verschillende dingen op het internet vandaar me vraag :)
     
  6. azucena

    azucena Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,366
    1
    36
    Oké.. Ik dacht ik zeg niks, maar doe het toch.. Waarom zou je in hemelsnaam geen gefrituurde aardappel mogen eten?!

    Ik snap het echt niet.. Waarom ga je er van uit dat het niet zou mogen? Gewoon een aardappel uit vet (of uit de oven, voor de gezondere onder ons). Voor de kilo's zal het misschien niet echt gezond zijn, als je het elke dag eet. Maar voor de rest?

    Oh, en ik heb heel wat friet weggevreten tijdens de zwangerschap, maar daardoor ben ik echt niet 10 weken te vroeg bevallen ;).
     
  7. ingie1983

    ingie1983 Actief lid

    Jul 22, 2009
    252
    0
    0
    Zuid Holland
    Heerlijk ga het zo ook lekker eten Mmm:D Nog effe wachten totdat ml thuis komt!
     
  8. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    ohja hoor lekker, vraag me af waarom daar over getwijfeld wordt
     
  9. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    OK dankje voor je reactie..;)
     
  10. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha ik ga het zo ook maar eten... heb er zo een zin in ... heel me buik knort...
     
  11. Kiki26

    Kiki26 Lid

    Feb 26, 2007
    65
    0
    0
    Er stond onlangs een artikel in ik geloof de telegraaf dat het eten van friet, koek en chips een te laag geboortegewicht kan veroorzaken. Weer een of ander onderzoek....

    Maargoed ik ben er zelf niet van onder de indruk geraakt, een keer in de week of 2 weken een frietje lijkt mij persoonlijk geen kwaad te kunnen.

    En als je toch in al die onderzoeken gelooft dan eet je gewoon geen friet, koekjes, chips want stel dat je daar weer stress van zou krijgen... Sorry voor de sarcastische ondertoon maar gewoon gezond eten, de dingen vermijden die algemeen bekend zijn als zwangere en af en toe iets lekkers kan gewoon.
     
  12. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    jongens kom op je bent zwanger je gaat niet dood ofzo.


    patat is gefrituurde aardappel. niet iets engs of verboden dus.
     
  13. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    haha wat overdreven om te denken dat je geen patat mag...tuurlijk mag dat!!
    Ik vind hem hilarisch :D
     
  14. Irene123

    Irene123 Lid

    Nov 22, 2012
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik las verschillende dingen op het internet daarover... maar ik kan me ook niet voorstellen dat je geen patat mag.. maar dacht vraag het hier ook even :D zekere voor het onzekere..
     
  15. MLkids

    MLkids Niet meer actief

    Nee absoluut geen patat eten!!!

    Frietjes mogen overigens wel:p

    Maw, kan geen kwaad! Als ik alle onderzoeken moet geloven zou ik enkel uitgekookt bronwater mogen drinken met geschilde en gewassen komkommers.

    Kom zeg, we zijn niet ziek! We zijn zwanger!!!

    Vroeger mocht je alles eten en was een half rauwe biefstuk zelf aanbevolen omwille van ijzer!

    En ja er komen nu minder handicappen voor maar dat komt ook door de 20 weken echo, waardoor veel zwangerschappen afgebroken worden.
     
  16. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    Mar 26, 2011
    8,809
    1,014
    113
    Female
    Drenthe

    Als je al die onderzoeken moet geloven mag je echt niet meer! :D
     
  17. schmidt

    schmidt Fanatiek lid

    Sep 19, 2012
    2,165
    0
    36
    NULL
    NULL
    Je mag tegenwoordig niks meer. Ik eet heel veel friet tijdens de zwangerschap. Dat smaakt bij het beste. Verder heeft dit in het begin ook tegen de misselijkheid geholpen. En in mijn buik zit gewoon een lekker dikkertje. Kun je nagaan hoe dik hij zou zijn wanneer ik geen friet zou eten.

    Ik het en drink gewoon alles. Ok, geen vacuüm verpakte vis, geen rauw vlees en niet teveel cafeïne en verder eet ik lekker waar ik zin in heb ;)
     
  18. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,302
    2,576
    113
    het enige wat mij in het begin echt smaakte waren frikandellen, patat en kroketten.
    Later gingen de aardappeltjes met groente er wel weer in.
    Als je 9 maanden alleen maar patat met mayo zou eten is dat voor jouw gezondheid niet zo fantastisch maar meer ook niet
     
  19. MamaPeetje

    MamaPeetje Niet meer actief

    Nee geen patat!
    Op water en brood zult gij leven 9 maanden lang ;)

    Wel goed voor de lijn :D
     
  20. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,815
    4,057
    113
    Ik heb eens gegoogled en kwam dit tegen: Veel friet bij zwangerschap leidt tot ondergewicht baby - Gezondheidsnieuws | Alles over gezond leven op Telegraaf.nl/vrouw [Gezond Leven]

    Dus geen chips, friet, brood, toast (verbrand), ontbijtgranen of koffie meer... tja vacuum vis mochten we ook al niet meer... niets waar rauwe eieren in zit... veel kruiden niet ..... ik zeg begin maar met astronautenvoer en water in te slaan....

    Frietjes kun je lijkt mij gewoon veilig eten tenzij je dagelijks kilo's eet , maar niets is heel erg goed in grote hoeveelheden.
     

Share This Page