weinig boodschappen geld wat eten per week: deel 2

Discussion in 'De lounge' started by Marnat, Mar 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Die van kruidvat dat weet ik niet. Maar die van Albert hein is echt veel goedkoper als Nutrilon, misschien gebruik je iets meer, maar toch was het veel goedkoper. Ik heb een tweeling..;)

    De luiers zijn bij de Etos nu de 3de gratis. Dat is best wel voordelig, ik kan voor onze kleintjes nu 100 luiers kopen voor 15 euro, ze hebben maat 4+ en maat 5. Dat is goedkoper als de luiers van de Aldi of de voordeelverpakkingen van het Kruidvat of die van de AH. en ik vind ze ook erg goed, soepel en geen luieruitslag (eerst even getest voordat ik ging inslaan)
    ik heb direct 5x3 pakken luiers is 15 pakken gekocht :$:p Hopelijk haal ik het tot de kerst ermee.
     
  2. Jlover1988

    Jlover1988 Actief lid

    Jul 11, 2009
    378
    0
    0
    Ik heb gister goed boodschappen gedaan!

    Kilo kippenpootjes, halve kilo kipfilet, halve kilo rundergehakt, 3 potjes groenten, toetjes voor mijn dochter, krieltjes, voorgekookte aardappeltjes, schouderham beleg, 3 flessen cassis, 1 fles cola, 2,5 kg jonagold appels, pastasaus knoflook grande italia, mix kerriesaus, 2 pakken spaghetti, 2 rode paprikas en 1 komkommer.
    Dit alles voor nog geen 27 euro!

    Trots op mezelf:D
     
  3. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    Makkelijk zal het niet zijn die 2 weken maar het moet lukken

    vandaag 14€ betaald op de markt

    3.7€ voor 2 kg broodbloem (is genoeg om 4 broden te bakken voor mij en de kids, mijn man heeft andere bloem en daar vond die nog een verstopt pak van 2 kg in de voorraadkast, komt dus heel mooi uit)
    10.30€ voor groenten, daar heb ik het volgende voor:
    1 rode kool
    1 witte kool
    1 savooi kool
    1 knolselder met stengels en bladeren nog aan ( die gaan de soep in)
    2kg wortelen
    5 kg paprika

    hier kunnen we dus een hele tijd mee door, vermoed een 2 tal weken

    ik heb hier nog bijna 2 kg appelen liggen, daar maak ik morgen appelcompotte van

    broodbloem heb ik ook genoeg om 2 weken brood te hebben

    samen met de restjes, de soepen en gemixte tomaten in de vriezer moet het lukken
    enkel nog wat melk, aardappelen en vers broodbeleg dat tussendoor moet gehaald worden

    duimen jullie mee dat het lukt
     
  4. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    vraagje..ik zie jullie vanalles halen voor voorraad..maar mijn kinderen eten echt 2 stuks fruit per dag...er gaat dus zeker wel 5 kg fruit doorheen op een week tijd.....eten jullie alleen maar appels ofzo? Vind het fruit zo duur.....:(

    Pas weer moeten kopen, ook groenten voor 3 dagen...en was bijna 25 euro kwijt.... En dan moet ik de rest nog halen!
     
  5. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    miran hier eten de kids alleen appelen, bananen en rozijnen
    in de zomer ook aardbeien, rode besjes en meloen (behalve watermeloen, dat lusten ze echt niet)

    de 2 oudsten krijgen op school 1x in de week fruit
     
  6. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Ik koop wat in de aanbieding is van fruit. Dus echt alles.
     
  7. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    mijn kinderen eten veel appels, en ze eten soms fruitpotjes van het Kruidvat,
    ze eten ook wel bananen, en paprika zijn ze ook gek op. dat geef ik wel eens in plaats van fruit.
    en bijvoorbeeld als bij de ah de sapjes in de aanbieding zijn (bijvoorbeeld nu zijn die van Hero maar 1 euro) dan sla ik die in en krijgen ze elke dag 1 beker daarvan en 1 appel.
     
  8. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,507
    113
    Female
    Ik zou overstappen van nutrilon naar kruidvatvoeding. KV voeding is een stuk goedkoper en is precies hetzelfde. KV heeft jaren geleden de formule van nutrilon gejat. Zijn hele rechtzaken over geweest. Zelfs de kinderarts raadde me aan om KV voeding te geven omdat dit precies hetzelfde is. Alleen goedkoper. Bij nutrilon betaal je vooral lekker mee aan de reclame;)
    En slechte voedngen bestaan tegenwoordig niet meer. Ze moeten in nederland allemaal aan strenge eisen voldoen.
    Ik ben ook over gestapt van Nutrilon naar KV voeding. Niets aan kleine gemerkt. Wel bij jumbo en AH merk, was net iets anders.
     
  9. DeeDeeBowtie

    DeeDeeBowtie Fanatiek lid

    Jan 20, 2011
    3,890
    0
    36
    Toch is Jumbo en KV exact hetzelfde. Vergelijk de pakken maar eens. Zelfs het schepje is hetzelfde! De johannesbroodpitmeel van KV heb ik nooit geprobeerd. Is er pas net en ik heb het nu zo goed als niet meer nodig (maak de flesvoeding nu op en dan stop ik ermee)
     
  10. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    Van school? Ik moet alles mee geven 5x per week....En ryan eet alles vers, dat is een inschuifmodel volgens mij...daar verdwijnt alles in alsof hij een vuilnisbak is.:$

    Kindjes eten ook idd, tomaat, komkommer, paprika enz ipv fruit wel eens.....moet soms wel. Altijd die appel is dochtertje ook wel eens zat.
     
  11. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Dochter eet momenteel alleen banaan en appel, we hebben elke week een mango en nu is 't volop manderijntjestijd. Ook ligt de schaal vol pers sinasappels. Groenten en fruit haal ik vooral bij de Lidl en bij de boerderij zelf. Is dan heel goed betaalbaar hoor! Een kilo bananen 1,29 bij Lidl 1,89 bij Emtee en AH geloof ik ook. Avocado was nu 49 cent. Groenten zijn bij Lidl ook niet duur, kilo peen 0,69 sperziebonen pond 1,50 ofzo prei 0.29 zuurkool kost 50 cent, boerenkool was nu bij de emtee in de aanbieding, 89 cent. Zo heb je voor veel minder als 25 euro groenten en fruit voor een halve week toch? Maar fruit is idd duur.
     
  12. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,507
    113
    Female
    Poeder van jumbo is iets anders van structuur. Mn moeder had jumbo gehaald terwijl mijn dochtertje en dr neefje KV gewend waren. Elke keer als ze bij haar jumbo voeding kregen was het spugen geblazen.
     
  13. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    waar je op moet letten als je overstapt naar andere voeding, is dat je dat geleidelijk moet doen, eerst 1 fles vervangen, de dag erna 2 flessen etc.
     
  14. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,507
    113
    Female
    Weet ik;) we kwamen er ook later achter dat moeders andere voeding had.
    Viel gewoon op dat ze steeds begonnen te spugen als ze daar een fles hadden gehad. Maar dan nog deden ze het er niet goed op. Ondanks het "hetzelfde" zou zijn. Als de voeding hetzelfde zou zijn dan zouden ze ook niet spugen;)
    Dochtertje kreeg thuis KV en op dagverblijf nutrilon. Neefje thuis nutrilon en bij oma KV. Bij beide geen problemen met schakelen.
     
  15. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    sorry het was niet naar jou bedoeld hoor :)
    het was meer algemeen en naar diegene die we adviseren een goedkoper alternatief te nemen.




    @boodschappen, ik heb voor morgen kaasfondue van de Aldi, daarvan heb je de kindvriendelijke zonder alcohol variant en die met alcohol. Lijkt me best wel leuk om te doen, onze kinderen zijn gek op kaas.
    heb flink ingeslagen bij de Aldi
     
  16. minon

    minon Niet meer actief

    Deze week ga ik op 30 euro uitkomen.
    Was bij de plus 15 euro kwijt gisteren en nog 15 euro pampers a.s. vrijdag bij de etos (aanbieding van vorige week was uitverkocht maar kreeg een tegoedbon)

    Had het volgende:
    4 kippenpoten (2 voor pan soep en twee vriezer)
    Bouilionblokjes 0,99
    5 peren
    pepernootjes (sinterklaas vieren zaterdag)
    pitmeel 4,99
    afbakbroodjes 0,33
    Blik soep 0,85
    2x pizza a 1,97 en 2,40 per stuk.

    Eten deze week:
    Gisteren, vandaag en morgen kippensoep met een afbakbroodje.
    donderdag chicken tonight (voorraad)
    Vrijdag restje bami uit de vriezer en voor mij restje sperziebonen sate uit de vriezer
    Zaterdag pizza denk ik.
    Zondag patat met groentes en frikandelletjes maar dan alles in een wok ipv frituurpan. Ratjetoe noemen we het altijd ;)

    Wat eten jullie met sinterklaas?
    Zaterdag komt mijn familie bij ons sinterklaas vieren.
    Super gezellig natuurlijk maar geld is onderhand wel een beetje op en moet nog voor mn moeder ca 10 euro wat kopen. (heb mezelf dit jaar overgeslagen en onze dochter is zes maanden dus pak gewoon een doos duplo opnieuw in van de zolder) Mn moeder krijgt ook nog 30 euro voor oppassen.
    Wat voor hapjes zetten jullie dan op tafel? Heb een zakje pepernoten gekocht en voor iedereen een letter maar normaal krijgt iedereen ook een stukje marsepein. Heb er nu alleen echt geen geld voor. Kun je dit bijvoorbeeld ook zelf maken??
     
  17. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    Sep 5, 2012
    2,209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Marsepein zelf maken kun je heel goed, maar dat is nog niet zo goedkoop hoor.
    Je hebt voor 500 gram nodig:
    250 gr. amandelen blank (gemalen of zelf malen)
    250 gr. poedersuiker
    1 eiwit
    een paar druppels citroensap
    ongeveer 2 eetl. water
    En kleurstof of cacaopoeder

    Eigenlijk is het een kwestie van alles door elkaar doen, dagje laten opstijven en vormpjes van maken.
     
  18. minon

    minon Niet meer actief

    Zijn amandelen zo duur dan? Geen idee koop ze nooit en zou dus ook niet weten hoe duur ze zijn? Zijn dat gewoon de amandelen die bij de chips liggen??? Heb alleen een philips avent blender kunnen ze daar ook in??

    Poedersuiker en water e.d. dat zijn de kosten niet.
    Marsepein bij de bakker halen we dat meestal is echt duur. Betaal je zo 3 á 4 euro voor een klein stukje.

    Ik bedoel niet borstplaat heh maar echt marsepein.
     
  19. Miranda81

    Miranda81 Fanatiek lid

    Jun 22, 2012
    1,423
    125
    63
    Kun je marsepein dit jaar niet vervangen door een amandelstaaf? Even lekker warm maken? Ik weet niet voor hoeveel personen je wat lekkers moet hebben. Bij Coop hebben ze deze week trouwens een speculaasvlaai voor 1,50. Kun je 6-8 stukjes uit snijden.
     
  20. minon

    minon Niet meer actief

    Had zeker een idee geweest ware het niet dat er maar twee mensen zijn van de 8 die dat lusten.
    Marsepein zelf maken lijkt me wel wat maar zou niet weten hoe ik die amandelen moet malen want zal wel echt poederfijn moeten zijn denk ik?? En weet zelfs niet eens waar ik ze koop :$
    Bij ons in de stad zit wel een notenwinkel maar die zal niet erg goedkoop zijn ben ik bang.
     

Share This Page