Een neef van mijn verloofde en zijn vriendin hebben 2 weken geleden een meisje gekregen. Zij geeft borstvoeding maar nu hoor ik dat ze ook lekker joints aan het roken is. Haar vriend is zo een beetje elke dag dronken en buiten dat rookt hij ook joints en is ook niet vies van sterkere drugs. Hoe dom kan je zijn, ik kan me dat werkelijk niet voorstellen. Wij zouden afgelopen zondag op kraambezoek gaan maar ik heb het afgebeld, heb echt geen behoevde om die mensen te zien, hoe zielig voor dat kleine meis. Ben bang dat als ik daar ben en haar met joint tussen te tanden zie dat ik me dan niet kan inhouden en er iets van zeg. Ik weet niet of het kwaad kan maar dat lijkt me zo onverantwoordelijk, ik bedoel je bent net moeder en vader geworden ga je dan ook zo gedragen. Zullen wel ook mijn hormonen zijn,maar dat is toch niet normaal of wel?
jeetje zeker is dat erg! Drugs en bv....waarom geeft zij in godsnaam bv eigenlijk? Haar kindje krijgt dus nu ook wiet in haar lichaam...en wie weet wat ze hieraan overhoudt is idd mishandeling!
Ik zou er zelfs melding van maken bij het AMK. Deze zoeken het anoniem uit. Is vaak een heel goed begeleidingstraject voor de personen in kwestie. Je ogen ervoor sluiten is voor het kindje erger dan er melding van maken.
Ik kan ook echt niet tegen dat soort mensen.. Maar zou als ik jou was wel eerst even kijken wat er allemaal van waar is. Want van horen zeggen... wil niet zeggen dat het ook zo is.. Als het wel zo is vind ik zelf dat ze niet eens het recht hebben om een kind op te voeden.
Waar is het zeker,ze waren laats bij mijn schoonzus op bezoek geweest ( die ook net bevallen is). Nou hij heeft eigen bier mee genomen ( 10% bier) en heeft er 7 half lieters van gedronken ze bleven ook uren daar hangen. Zij bleef wel van de alkohol af maar ging wel buiten joint roken samen met hem. Mijn schoonzus kreeg ook kraambezoek van de kant van haar man en die mensen wisten niet wat ze zagen , ze waren ook na een uurtje weg. Ik zei al tegen mijn verloofde dat ik eigenlijk hier melding van zou moeten maken,maar ja het is zijn familie. Ik heb die mensen 2x gezien. Mijn schoonzus ziet ze wel vaker,heb haar ook gezegd dat ze met hun moet praten want dit kan echt niet. Mijn vriend belde ze laatst om te zeggen dat we zondag langs willen komen en vroeg hoe het is met de kleine en hoe ze slaapt. Die neef van hem zegt ja goed ze slaapt de hele nacht door," ik duuw er een fles in haar bakkes 1 keer per nacht en dan slaapt ze wel door". Nu vraag ik me af of ze wel horen als ze aan het huilen is snachts. Echt stelletje idioten zijn dat, verdienen het niet om een kind te krijgen. Nu na jullie reacties zit ik er echt aan te denken of ik er geen melding van moet maken.
Pff moeilijk he als je er zo tussenin zit... Maar misschien eerst eens met je schoonmoeder praten hierover kijken wat zij nog eventueel kunnen doen.
Ja ik moet me ook rustig houden,maar het is moeilijk hoor. Ik vraag denk ik mijn schoonzus om ze te praten, ik ken ze er gewoon niet goed genoeg voor. Als dat niks oplevert dan ga ik er zelf iets van zeggen als we daar op kraambezoek gaan, en dan worden ze maar kwaad op mij dat kan me niks schelen eerlijk gezegd.
Ik zou even advies inwinnen bij het AMK. Kan me voorstellen dat je je er druk om maakt. Echt ongelofelijk dat mensen zo in het leven staan met een pasgeboren kindje! Denk wel goed om je zelf hé!
Als het goed is kun je anoniem melding hiervan doen! Dit kan niet een situatie zijn die goed is voor een pasgeboren kindje...... Jeetje zeg je moet er niet aan denken als er wat gebeurd en ze hebben allebei net een joint gerookt..........
Je kan zeker annoniem een melding doen bij de AMK. Kijk anders eens even op hun site. AMK-Nederland - Kan ik anoniem blijven? Ik vind het een plicht om het te doen als ik het zou merken. Maar ik heb er in me beroep ook mee te maken, dus dan weet je meer de gevolgen voor het kind en de ouders... Ik begrijp dat het voor jou erg moeilijk is. En dat je er liever buiten wilt blijven. Maar je wilt ook niet dat er wat met het kindje gebeurt neem ik aan? En je wilt je achteraf al helemaal niet schuldig voelen mocht het kindje zich slecht ontwikkelen of zelf overlijden door de ouders. Ik neem aan dat je dan wat gedaan wilt hebben. Een telefoontje is dan toch het minste wat je kunt doen??? Zeker omdat je aangeeft ze niet zo goed te kennen, dan is dat echt het makkelijkste voor jou. maar wel goed voor het kind!!! En over je schoonzus, misschien kun je het ook tegen haar zeggen. Hoe meer mensen een melding maken bij het AMK hoe meer er gedaan gaat en kan worden. Succes! Het is lastig om te zien/horen.
Wat een onverantwoordelijk stel zeg! Ik zou er zeker wat van zeggen! en melding maken. Dit is naar mijn mening gewoon mishandeling. En idd als er wat gebeurd met t kindje terwijl hun net allebei een joint gerookt hebben. Voor jou veel sterkte met dit probleem, denk aan jezelf en aan je kindje!
Ja ik zou sowieso meteen advies inwinnen bij amk. Zij weten precies of je al iets moet doen en wanneer. Denk vooral aan dat kleine hummeltje wat daar tussenzit. Advies vragen kan nooit,kwaad.
Meid ik kan me goed voorstellen dat je dit een moeilijke situatie vind omdat je ze niet zo goed kent, maar ik persoonlijk zou gelijk bellen voor informatie te krijgen. Je moet natuurlijk ook aan jezelf denken, maar kan me zo voorstellen dat dit de hele dag door je hoofd spookt. Dan zit jij met de stress te kijken en het kleine meisje is nog steeds niet geholpen. En dat ze 's nachts goed slaapt kan ook nog eens komen door de wiet die ze in haar lichaam heeft natuurlijk....... Mijn god wat leven er toch mensen op de wereld....... En dan ben ik zelf een week geleden geopereerd voor mijn bbz en mag ik hopen dat ik met mijn geschiedenis ooit nog zwanger mag worden......misschien dat ik dus wat gevoelig ben, maar dit gedrag kan echt niet!!!