Nee hoor, maar door die hormonen kregen de bacteriën meer kans omdat je hele afweersysteem ook hormonaal beïnvloedbaar is... en nu zijn ze met zovelen dat mijn eigen afweer er niet meer tegenop gewassen is
Die tandvleesontstekingen had ik bij poging 1 ook. Ik kreeg toen een recept van iets wat ik erop moest smeren. Nu heb ik een heel ander probleem, schaam me kapot. Mijn voortanden waren al een tijd aan de onderkant doorschijnend, niet heel erg, maar lichter dan de rest van de tand. Nu is op dat stuk een bruine vlek ontstaan. Schaam me echt kapot! Morgen de tandarts bellen, voel me echt vies. En als iemand goed voor haar tanden zorgt, ben ik het wel! Baal er zo van, echt niet fijn
Kiekske, wat vreemd die bruine vlek. ben je niet gevallen op die tand of heb je je gestoten? Zit de vlek in je tand of erop? Mss bleken met citroensap? denk erom dat je geen rontgenfoto laat maken he, daar moet je nog ff mee wachten hoor. Dat spul om te smeren heb ik al gehad, maar uit kweek is gekomen dat het de aa bacterie is. daar heb je een speciale kuur voor nodig. Echt zo erg...ik poets ook 4x per dag en doe 1x per dag met die interdentale borsteltjes tussen mn tanden en dan heb ik die bacterie...maar goed..volgesn tandarts komt het van de hormonen.
Balen dat je dan nu net die kuur niet kan krijgen! Is er geen andere methode om die bacterie aan te pakken? Ik denk dat het bij mij ook door de hormonen komt, dit had ik niet voordat ik startte met deze poging. En ik heb natuurlijk nogal wat hormonen binnen gekregen. Het zit echt in de tand volgens mij. Hoop dat ik een beetje snel terecht kan... Ik poets 2 x per dag mijn tanden en gebruik ook die ragertjes. Ik heb spalkjes en maak alles dus extra goed schoon, anders blijft er troep achter hangen. Snap er dus niks van, kan niks anders bedenken dan de hormonen. Zure bijwerking...
Ja is idd een rotbijwerking...maar wist je dat elke zwangerschap je ook een tand gaat kosten? is een spreekwoord maar wel waar...ik had na mijn 1ste miskraam gelijk een gaatje en ik had nog nooit geen gaatjes gehad...moet je nagaan wat er gebeurd bij een voldragen zw.schap haha. Oei als het in de tand zit ist niet zo fraai want daar kan je dus niks aan doen. Ja de tand afslijpen en er een facing overheen zetten. Bleken heeft dan geen zin, want het zit erin en niet erop.
Dat heb ik idd vaker gehoord! Maar om er nu 2 tegelijk aan te pakken vind ik niet leuk van mijn lijf! Maar ja, het is niet anders. Bel morgen en dan horen we het wel. Sucks...
Oh meiden balen zeg! Ik heb ook wel last van onstoken tandvlees maar niet heel erg! Volgens mij is dat ook een zwangerschapskwaaltje! Pff hier een koortsblaar op mijn lip en 1 in mijn neus! Om gek van te worden!
Ja doet ook auw! Maar kan ook door de pregnyl of utro komen denk ik dan maar steeds! Heb net een pan macaroni weg gegooid omdat ik hem al vond stinken! Durf nu het risico niet te nemen!
Waw roodje, mooie echo Hier voorlopig geen tandpijn. Loop gewoon nogal moe, maar dat is waarschijnlijk van vorige week thuis te zitten en nu weer te gaan werken. Lovely: hcg onder 5 is niet zwanger. Bij vrouwen kan dat soms eens variëren: sommige vrouwen hebben namelijk nooit 0 als waarde, Laar vb 2 of 3. Wat niet wil zeggen dat dit bij jou zo is, het kan zijn dat het geprobeerd heeft en heel snel is afgebroken. Kan altijd.
Suusje: is wel pijnlijk die koortsblaasjes! Ik ga toch blij zijn als ik enkele dagen verder ga zijn. Die wachtweken zijn echt zo slopend! Terwijl ik nu zo rustig mogelijk zou willen zijn, lukt het me nu net niet. Stom. Ik wou zo graag dat ik het eens kon afzetten dat denken. Maar onbewust betrap ik me er zelf op dat ik er toch wel veel mee bezig ben. Verdorie toch.
Je krijgt geen koortsblaar van de pregnyl/utro hoor suus.je krijgt een koortsblaar omdat je weerstand naar beneden gaat. En men zegt dat wanneer je zwanger word je weerstand naar beneden gaat zodat je lichaam het vruchtje niet afstoot en het dus kans heeft zich in te nestelen. NJS, mss moet je gewoon accepeteren dat je ermee bezig bent. Je kunt er gewoon niet niet meer bezig zijn. het is doodnormaal dat je overal op let en overal over nadenkt. Dat hoort gewoon bij dit traject. Jezelf dat verbieden is jezelf kwellen.
@ Roodje, Wauw wat een mooie echo zeg!! Lijkt me dat een ontzettend mooi en bijzonder moment als je het hartje hoort kloppen! Hoop dat ik dat ook snel mag mee maken! @ Kiekske, Wat is een intralipid infuus?? En wat vervelend dat je zo misselijk was tijdens het autorijden, kan dat niet komen van je pregnyl spuiten? Wanneer was je laatste spuit? Ik ben namelijk na de pregnyl ook altijd een paar dagen misselijk! En wat vervelend voor je tanden, enige waar ik sinds kort last van heb is dat mijn tandvlees gaat terugtrekken, maar of dat van de hormonen komt geen idee.... @ Lovely30, wat klote meis, maar wel knap dat je zo positief blijft! Hoeveel pogingen krijg jij nog vergoed? @ Suus, vervelend zeg een koortslip en al helemaal in/op je neus!!! Hopelijk is het een goed teken! En komt het gewoon omdat je zwanger bent!! @ All, nog maar 2,5 week en dan mag ik eindelijk ook weer starten! ! Ene kant heel veel zin in, maar ook wel beangstigend omdat het de laatste vergoedde poging is! Vrijdag heb ik mijn eerste shiatzu behandeling, ben eens benieuwd! Geen idee wat ik me daarvan moet voorstellen, hopelijk brengt het me een beetje rust... X
Monatoetje84 ik heb na deze nog 4 trg betaalde pogingen en wie weet laatste keer goeie keer he meid , positief blijven meer kunnen we niet doen he Suus normaal zeggen ze dat je een koortslip kan krijgen als je zwanger bent he , ik had dat pas een paar dagen geleden gelezen dus laten we allemaal op het beste hopen he Panter toch wel vervelend van je tanden he en idd die gezegde klopt wel voor ieder kind 1 tand
Dank u voor je antwoord waarom ik dat denk is dat mijn tepelhof en tepels donker werden en mijn streep op mijn buik ook , dat heb ik altijd als ik zwanger ben nog voor mijn NOD .. en een paar dagen voor mijn bloedafname begon het weg te gaan en lichter te worden , dus wist ik het eigenlijk al dat het niet goed zat als je je moe voelt moet je wel veel rusten he , niet teveel rusten want zoals je ziet bij mij maakt dat echt geen verschil de volgende keer zal ik ook niet meer alle dagen op bed doorbrengen is 1 ik mis iedereen mijn kinderen mijn mannetje , 2 je zit je echt met alles gek te maken ieder klein dingetje dat je voelt , uit verveling ga je alles grondig onderzoeken van je lichaam en dan vervolgens alles beginnen opzoeken op het internet je maakt er jezelf op deze manier knettergek mee
@Lovely: wat balen voor je veel sterkte! @Roodje: hihi ja ja we zijn beide op 29 juni uitgerekend! @meiden die tp hebben gehad: duim voor jullie dat het raak is, strooi zoveel hcg naar jullie als ik kan! @kwaaltjes: voordat ik wist dat ik zwanger was had ik al erge lage rugpijn, was een eerste teken want normaal heb ik dat 1 dag voor NOD en toen al een week lang!
Roodje; wat fijn dat alles goed is! geniet ervan. Lovely; wat balen zeg... Mona; spannende tijd voor je, ik duimdraai heel hard Pinda en roodje, wat grappig, jullie uitgerekend op 29 juni...ik op 29 mei.