Sept. 2012 starten met zwanger worden...!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Bloem85, 22 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    eigenlijk helemaal niks, afgezien van het feit dat ik me raar voelde (kan het niet anders omschrijven) Maar als ik terug kijk waren er klachtjes die ik vaker heb, soms slecht slapen midden in de nacht klaarwakker en dan aantal dagen later de klok rond slapen omdat ik moe was. En sinds deze week ben raar op de maag en maagzuur, maar ook dat heb ik vaker dus tja wel of geen klachtjes:( Had er in ieder geval niks achtergezocht:)
     
  2. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Trouwens nu 12 van de 23 mensen we zijn meer dan 50% zwanger in deze groep!!!!!! Joehoe!
     
  3. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Dat is ook zo he, het meerendeel van de vrouwen heeft de eerste weken helemaal geen klachten! Ik moet ook maar eens ophouden met die gek makkerij, helaas moeilijker gezegd dan gedaan.
     
  4. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    snap het hoor this dat lely gisteren begon of ze zou gaan testen ja/nee toen kreeg ik ook zoiets van "doe het gewoon en tja resultaat staat op testje. Komt met jou vast ook wel goed. We hebben trouwens het randjesfietsen uitgeprobeerd hehe zou het daar van komen:)
     
  5. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Hier ook geen klachtjes ;)
     
  6. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    Hier wel :D maar pas rond 6e week erg.. Daarvoor alleen veel steekjes en ongikrampjes..
     
  7. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Kijk die steekjes en ongikrampen kan ik iets mee hahaha Zou het dan toch?? Ik ben ook misselijk en mega veel zin om te snoepen....hhmmmm en nog geen bloed....
    Hahahaha Kijk zo draai ik door lol zo'n forum is helemaal niet goed voor mij hahaha Maar vind het wel gezellig. Kan er ook wel om lachen als je dan weer een keer door gedraaid bent en weer op aarde komt haha
     
  8. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    Haha als je die klachten niet elke maand hebt, dan zou het heel goed kunnen.. En anders neem je jezelf gewoon in de zijk :D
     
  9. Wonnie

    Wonnie Actief lid

    21 nov 2012
    235
    0
    0
    Juf
    Gelderland
    Heel duidelijk Smurffin! :)
    Gefeliciteerd!
     
  10. Bibo

    Bibo Actief lid

    10 okt 2010
    223
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat waren jullie allemaal al vroeg aan het kletsen!! Hier een zieke dochter die veel slaapt, dus was voor de verandering pas om 8 uur wakker.

    @Madeliefste, pff heftig allemaal zeg! Je klink echt heel sterk. Hoop dat de uroloog kan helpen en dat jullie niet 18maanden hoeven te wachten!

    @Kiraa, jammer dat je man nog niet thuis wa,s dat je het nog niet heb kunnen vertellen. Wanneer willen jullie het nou doen?


    @Breeze, dat is nog kort geleden idd, lijkt me echt moelijk. Kan me voorstellen dat dat een soort trigger is geweest.

    @Amely, ik duim voor een korte cyclus voor je!

    @Smurffin, duidelijk streepje!! Gefeliciteerd. Hoop dat ie blijft plakken. En mijn streepjes zijn nooit donkerder geworden hoor, bij de vorige zwangerschap ook niet. Maar kan ook zijn omdat ik nooit door getest heb... Maar een streep is een streep hoor!

    @Tileana, alle kruidenthee-en zijn van nature caffeine vrij. Ik drink zelf gewoon alle theeen, zolang je maar geen potten vol drinkt. Maar er zit in verhouding met bijv. cola en kopffie zo weinig caffeine in thee.

    @Lely, is je ongi doorgezet? Balen!

    @Wonnie, je bent nog maar zo kort getopt met de pil, kan je nu nog niks van zeggen hoe lang het gaat duren. Volgens mij is elke vrouw er bang voor dat het lang duurt of niet lukt. Had ik wel in ieder geval. Hoop dat het snel raak is bij jullie!

    Volgens mij komen zwangerschapsklachten vaak pas wat later. Ik had ze bij beide zwangerschappen vanaf 6 weken geloof ik.

    @Floor, pff spannend hoor. Hoop dat je ongi weg blijft!

    Zo, ik ga even de was ophangen en duik dan mn bedje weer in.
     
  11. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    @ Bibo; zaterdag.. Wss in de avond.. :) manlief moet vanavond sporten en morgenavond sinterklaas vieren met schoonfamilie.. Dus zaterdag dan maar :)
     
  12. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Ik had de week na mijn ei onverklaarbare eetbuien voor zowel zout als zoet. Maar al mijn ongi klachtjes die ik normaal had, waren er wel maar wat minder heftig. Verder ben ik wat meer moe. Ik slaap 's nachts wat minder en val overdag in slaap. Ben nu ookal 3 dagen op rij voor 6 uur wakker. Het plassen was 2 nachten heel erg maar is nu weer afgenomen. En ik ben elke dag met vlagen licht misselijk. Verder nog steeds wat lichte ongi krampjes steekjes. Maar dat is het allemaal wel.... owja mijn tepels worden bij elke aanraking hard, dat was nooit zo hihi....


    Het is dus voor iedereen verschillend of je wel of geen klachten hebt en in welke mate want iedere vrouw en iedere zwangerschap is uniek. Dus daar valt geen peil op te trekken
     
  13. nouck85

    nouck85 Niet meer actief

    @ smurfin, gefeliciteeerd!!! Super!

    @ Madeliefste, knuffel voor jou! Hoop dat je niet zo lang hoeft te wachten..

    Hier nog steeds superpositieve ovutesten.. Vanaf maandagavond al.. pfff.. Snap er niks van.. Mijn NOD zal dan ook wel niet kloppen.. Misschien een laat ei?
     
  14. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    hmmmm beetje raar geen idee
     
  15. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Idd beetje vreemd. Welke testen gebruik je?
     
  16. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Dat is idd raar! Maar als je zwnger bent geven ovu testen toch ook positief?? Misschien eens een HCG test doen.

    Ik heb iedere maand klachten alleen nog nooit echt door een fake misselijkheid twee keer boven de pot gehangen. haha dat was deze maand wel. Tepels zijn gevoelig, maar dan is het gevoeligheid niet echt aan de tepels maar meer eronder. Kan het niet uitleggen.
    Maargoed je lijf kan je idd flink in de zijk nemen en dus zal dat nu ook zo zijn. Uit frustratie een broodje filet american genomen net in de pauze, nu natuurlijk weer misselijk ppfff laat ongi komen duim duim
     
  17. nouck85

    nouck85 Niet meer actief

    De testen van zwanger en kids. Op de verwachte datum had ik een posi ovutest (beide streepjes even donker), dagen daarna werd de ovutest weer lichter tot er niks meer op stond. Toen maandagavond weer posi, dinsdag en gisteren echt knalpositief en vanmorgen weer beide streepjes even donker. Heel vreemd. Dit had ik vorige ronde overigens niet. Had alleen rond mijn ei streepjes en daarna helemaal niet meer. Ook nu een soort van ontstoken gevoel in mijn onderbuik.

    HCG test heb ik gisteren gedaan en is zo goed als wit. (als ik heel veel draai in het licht denk ik wel wat te zien, maar volgens mij verbeeld ik me dat).

    Nou ja, afwachten maar.

    Ben nu wel ovutest verslaafd. Hahaha
     
  18. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    hahaha lol nog maar even een zwangerschapstest er tegen aan gooien dan????? Als je misschien iets ziet dan zou ik zeggen test nog een keer. Die van mij was vanmorgen duidelijker als die van gistermiddag
     
  19. bloempie 1983

    bloempie 1983 Bekend lid

    24 aug 2010
    741
    0
    0
    overijssel
    Joehoe! Smurfin is zwanger!!!! Gefeliciteerd!
    Nouck idd kunnen de testen ook posi worden als je zwanger bent. Misschien nu een cyclus van 28 dagen? Ik zou er ook ff een testen tegen aan gooien.
    Floortje, ook nog ff spannend. Mijn duimen draaien!
    Hier voornamelijk heel moe en met vlagen misselijk. Gelukkig niet overgeven. Tot nu toe val ik alleen maar omdat ik weinig eetlust heb, maar dat is net zo erg haha. Al wel een bol buikje te zien!
    Nog een paar daagjes wachten! Ma echo! Spannend!
     
  20. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    11 sep 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    Spannend bloempie nog eventjes geduld nog en het brusje komt zo;)
     

Deel Deze Pagina