Wt oef balen van je nacht! Glimlachje hoe is het bij jou? Doen jullie mannen ook mee snachts als er een wakker is?
Mariomama, dat is lekker wakker worden... Sweetbel jij bent goed bezig!!! Hier de afgelopen week ook al 300 euro aan kleertjes/laarsjes uitgegeven, dus probeer nu even pas op de plaats te maken... Smiley, leuk dat je je toch even komt melden . Hoop dat de meiden tips voor je hebben, heb nl zelf geen knofjes.
Smiley, ik heb allebei de jurkjes. Ik combineer de rode wel eens met donkerblauw, bijvoorbeeld de blauw/grijs/rode maillot met strikjes van de hema. De oranje combineer ik met een okergeel strikshirt en maillot van Bomba met geel/groen/oranje, of met roze! Ze hebben nu een roze glittervestje en maillot bij h&m. Tal van mogelijkheden! Streepjesmaillots zijn ook erg leuk, en Dan met matching vestje. Madeliefke, erg hem zoveel geld over de balk smitten. Ik hou ervan, vind cadeautjes uitzoeken ook zo leuk! Wt, wat een rotnacht! Sterkte vandaag. Ga even in je album kijken.
@sweetbel: dank je wel, dat wordt weer shoppen dan Hoe valt Bomba qua maat? Want heb wel leuke shirtjes van Bomba gezien bij kixx..
WT, balen zo een nacht! Hier ook normaal alleen Gijs die wakker wordt maar nu Fiene ook al een paar nachten. Mariomama, mijn vriend en ik doen de slechte nachten altijd samen.
Mariomama, is ze weer wat opgeknapt? zou jammer zijn als je plannen nu nietdoorgaan. wt, sterkte! Hier ook een minder nachtje, man was eruit, kon niet slapen en toen werd Ro wakker van hem om 6.00, die heb ik om 6.30 maar erbij gehaald 'ikke wi bij jou sapen!' Kon het niet weerstaan, ze is ook een beetje zielig verkouden. We hebben niet meer geslapen maar ze bleef heel lief bij me liggen en een beetje langs m'n wang aaien. Vond het wel gezellig. Gisteren een kleine shopzonde begaan, broekje van Kiezeltje gekocht. Staat leuk he?! Sweetbel, zo leuk, lekker kadootjes kopen! Morgen komt Sint al bij ons. Wel zin in
@wt; gaap hier ook. Mijn oudste heeft geen kroep meer maar wel veel hoesten. Dus ze lag lekker tussen ons in maar ieder minuut wel hoesten gaap. @mariomama: Hopelijk blijft het bij deze ene keer. En kan je alsnog genieten van je shopdag. Hier doen we beide de nachten maar we hebben mazzel normaal worden ze maar een paar nachten per jaar wakker.
Wat een drama-nachten. Zou het aan het weer liggen? Smiley, Bomba valt wel op maat vind ik. Mijn dochter draagt 86-92 ervan, maar misschien denk een ander met meer ervaring met dat merk, er anders over. Dit is het eerste seizoen dat ze Bomba draagt namelijk. Geke, lieve foto! Ik heb ook een foto van mijn dochter in mn album gezet. Ze is nu al lekker aan het spelen, wat een verschil met de afgelopen twee dagen! Toen wilde ze alleen maar op schoot! Nu hoest ze alleen nog heel naar, en heeft ze een snotneus waar je bang van wordt!
Dramanacht wij doen uiteraard ook nog vrolijk mee, van 2.30 tot 4.30 wakker geweest, daarna heeft ze nog geslapen tot 6 uur. Ze is ook nog verkouden, van die lekkere gele snottebellen brrrr. Hoesten gelukkig niet zo erg.. @mariomama, wij verdelen de nacht, ik tot 3 a 4 uur en hij daarna (of andersom) @geke leuk broekje!
Ik heb e om kwart voor 9 uit bed gehaald. Lekker uitgeslapen. Niet meer gespuugd. Ze was gewoon vrolijk en heeft al een beker roosvicee op en een halve banaan . Ze is sochtends al geen eter en ik ga haar nu niet dwingen brood te eten.... Als ze de hele dag verder ok is mag ze wel logeren, kinderen hebben dat toch vaak dat het snel over is? Als ze nog spuugt vandaag hou ik haar thuis....
Ow wat erg! Hoor het alweer mag echt niet klagen! Gelukkig kwamen ze hier voordat ik sliep. Berg was aan het wegwerken ach ja zijn de bedden meteen verschoond
Dames, er is weer lekker geshopt. Sweetbel, gewoon uitgeven meid, geld moet inderdaad rollen, is voor iedereen beter Ik heb vandaag een geplande vrije dag, volgende week een weekje vakantie, dus ik ga aan de shop...knappe vent die mij tegenhoudt Ik moet nog redelijk wat Sinterklaas kadootjes halen voor familie, en dan de hele reut vanmiddag nog inpakken en naar zolder brengen...maar vind de voorpret altijd zo leuk . Zieke kindjes en mama´s beterschap!
Mariomama fijn dat het beter gaat en dat het bij 1 keer is gebleven. Geke, leuk hoor! Ise, sterkte voor je mannetje! Sweetbel, lekker geshopt! Hier bericht van Lief! gehad en de bestelling is onderweg. Koopje dus! 7,33 per kledingstuk haha. Net nog 3 shirts van Moodstreet besteld en nu dikke stopshop! Heb inmiddels bijna de hele kinderbijslag op geshopt al.
Oja, kinderbijslag komt er weer aan ook, was het al vergeten. Kan ik daar mooi bedje voor Ro van kopen kleding zat. Jingles veel plezier met shoppen en pakken, ga ik vanavond doen. Nu gedichten aan het schrijven
Bedankt voor jullie reacties! Had ik al verteld dat ik drie Dept jurken en een blazer voor mezelf heb geshopt? En een broek en vest en trui van Esprit. had ook echt wat nodig, ook nog broeken een paar. Ik ben inmiddels 6 kg afgevallen dus alles zit echt (te) ruim.
http://i1153.photobucket.com/albums/p501/spetter7/badf17646a1bec5ee251f29027db9263.jpg Zo, hehe. Ook eindelijk weer eens geshopt voor j. Shirtje tmble n dry, zwarte skinny nameit. Kein beetje op de groei.