16 - 30 april 2013 Mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Bloemmm, Aug 6, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Moon83

    Moon83 Bekend lid

    Jul 2, 2011
    620
    0
    0
    Provincie Utrecht
    @Fleurop: Fijn dat jullie zo snel terecht kunnen, hoop van harte dat het niets blijkt te zijn en dat manlief gelijk heeft! Sterkte met wachten, een google inderdaad maar niet teveel!

    @bfg: Fijn dat jullie uk nog steeds een meisje is!
    Kan me voorstellen dat je door zo'n bericht wel even emo wordt, en wel fijn dat je gewoon bij de vk kan blijven, dat zegt ook wel een en ander denk ik. Wanneer is de echo in het EMC?
    Fijn dat je tot nu toe geruststellende berichten hebt gelezen, hopelijk slaap je daardoor strakkies toch wat rustiger!
    Dikke knuffel!

    Net heerlijk een patatje gehaald, wat is dat toch heerlijk:D
    Zometeen lekker vroeg ons bedje in, morgen weer vroeg op om te werken en ml is het zat na de hele week werken.

    Fijne avond allemaal!
     
  2. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    He meiden!

    Bedankt voor alle lieve woorden. Fijn zeg zo. Ik merk dat ik met de tweede veel minder aandacht krijgt. Sterker nog, ik heb alleen van me SM en moeder wat gehoord en verder heeft niemand wat gevraagd.... Zo jammer.

    De twee met minder goede echo. Jammer, maar volgens mij valt het mee. De navelstreng hoor ik inderdaad vaker. Dus als het verder er goed uit ziet kunnen jullie gelukkig en blij zijn. En met ze tweetjes (of eigenlijk drietjes) lekker op de bank is soms ook heerlijk!
    De andere, ik zal duimen dinsdag als je voor de echo mag! Wel snel inderdaad! Fijn. Al duurt het inderdaad ook wel weer lang.

    Goed weekend allemaal!
     
  3. Minnie22

    Minnie22 Bekend lid

    Jul 15, 2008
    901
    0
    0
    Kinderdagverblijf
    Omgeving Utrecht
    Babyfotograaf, bij mijn eerste had ik dat ook! Niks aan de hand..ze is 22 dagen eerder geboren (niet extreem vroeg dus) en kerngezond. Maar wat maak je je al zorgen dan he!

    Vaak denk je als de baby er maar uit is, dan kan ik pas echt genieten, maar de zorgen worden dan nog véél groter haha! Ik sta nu nog elke avond te kijken of het goed gaat voor ik ga slapen...

    Vanavond pizza gegeten, beter niet kunnen doen..bleghh

    Fijne avond meiden XX
     
  4. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Blegh blegh harde buiken.. :( baal baal!!!
     
  5. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    Jul 2, 2010
    1,684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Heel herkenbaar, het minder aandacht krijgen met een 2e! Mijn schoonmoeder was bij de eerste wel heeeeeeel erg betrokken (bijna vervelend ;) ) Maar nu kwam ze zelfs vanmiddag pas vragen hoe de echo was. Snap dat het allemaal niet meer nieuw is.. maar toch...

    En dank jullie voor de steun. Hou jullie op de hoogte!

    Babyfotograaf: Vervelend meid. Ik snap een beetje hoe je je voelt. Je gaat maar niet van het ergste uit, maar toch had je gehoopt op 100% goed...
     
  6. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Oh zo waar en herkenbaar Minnie!!
    Dan wordt die angst van 'kwijtraken' alleen maar meer..
    Ik kijk ook altijd voor het slapen gaan! Soms in de nacht ook nog even :)
    Er is een hele mooie quote; “Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body”
    Zo waar!
     
  7. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ik heb er ook al de hele dag last van :(
    Krijg dan gelijk de bibbers, die weeën.. Ontsluiting... Zou toch niet weer te vroeg beginnen allemaal?
    Dus weet hoe je je voelt helaas.. Knuf!
    Al heb ik dit keer het gevoel dat ik wel doorloop tot week 40/41, die angst blijft..
     
  8. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Stomme vraag misschien, maar kan dat al zo vroeg?
    Succes ermee
     
  9. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Jep, ik had het bij Mira vanaf week 18 tot week 31
    Toen ben in opgenomen met 1cm ontsluiting en alle tierelantijntjes die er dan bij komen (lees mijn blog maar) en maartje's zoontje is te vroeg geboren.. Nu betekend dat niet gelijk dat als je al zo vroeg harde buiken hebt je kindje ook (veel) te vroeg komt, maar echt goed is het niet.
    Ik merk het gelijk als ik ietsjes te druk ben geweest.. Ben er blijkbaar gevoelig voor. 1 inspanning en ik krijg een harde buik.

    Daarom ben ik ook zo benieuwd naar Maandag..
    Ze gaan ook mn baarmoeder mond opmeten..
     
  10. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    BFG, wat schrikken zeg, kan me voorstellen dat je ervan moet huilen. Je wilt toch het liefste horen dat alles gewoon helemaal zeker weten goed is met je kindje. Gelukkig weet je al dat het meestal toch helemaal goed komt. Had bij jou nou echt geen gekke dingen verwacht eigenlijk. Hoop dat je toch kunt ontspannen. Doe lekker rustig. Weet je al wanneer je de volgende echo hebt? knuffels meid!
     
  11. frommel

    frommel Fanatiek lid

    Apr 26, 2010
    1,042
    0
    0
    Bfg, kan me voorstellen dat je geschrokken bent! Fijn dat alles verder goed eruit zag, hopelijk betekend het niks! Wanneer heb je de echo?

    @harde buiken, wordt een beetje angstig van jullie verhalen. Hier ook last ervan, dacht ook al om maandag tóch weer urine in te leveren om te kijken of t geen blaas ontsteking is. Ook veel last van mn banden en meer aandrang vandaag. Maar in principe kunnen harde buiken toch geen kwaad?
     
  12. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nog even ego, lekker gewinkeld voor mijn zoontje :D
     
  13. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Je moet niet gelijk schrikken en van het ergste uit gaan natuurlijk he..
    Dit is puur wat maartje en ik hebben mee gemaakt.
    Er zijn ook zat meiden die harde buiken hadden die tot week 40 (of langer) hebben rond gelopen.. Dus niet gelijk stressen hoor!
    Ik probeer zoveel mogelijk op mijn lichaam te vertrouwen en als ik dat niet doe bel ik ook gelijk de vk (nog helemaal niet nodig geweest deze zwangerschap gelukkig). Beter een keer teveel dan te weinig.
    Maar meer dan vertrouwen hebben in mijn lichaam en zwangerschap kan ik toch niet doen.
     
  14. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Heerlijk he, dat shoppen!!! :D
     
  15. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
    en heb jij je al laten verleiden door blauw? :D
    Hier het meeste toch neutraal maar heb wel twee echt blauwe dingen gekocht:
    new born broek - HEMA
    new born vest - HEMA
     
  16. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    Jul 30, 2012
    2,037
    0
    0
    NULL
    NULL
  17. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    Mar 9, 2008
    4,888
    1
    38
    Zaanstreek
    Ai, toch een paar minder goede echo's. Hopelijk valt het allemaal mee. Het is alleem wel schrikken:(


    Vanmorgen hadden wij ook de echo, alles prima. Gelukkig!
    En daarna het gesprek met de gyn was ook fijn.
    Ik mag "gewoon" bevallen in het zh. Alleen houden ze mij meer in de gaten ivm de vorige ks en wordt er sneller ingegrepen als de bevalling niet vorderd.
    We gaan er dus gewoon weer voor.
    De rest van de dag zijn we (te ) druk geweest met Ikea en net een avondje theater.
    Nu dus snel het bedje in want morgenochtend is het sinterklaasfeest van mijn werk.
     
  18. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat gevoel heb ik ook.. Kl*te he... dit is de eerste dag dat ik er echt last van. Tot nu toe heel rustig geweest. Nou had ik vandaag wel een drukke dag, dus waarschijnlijk ligt het daar aan. Maar ik heb ook wel veel drang om naar de wc te gaan, dus denk dat ik maandag maar even plasje ga inleveren..

    Ik denk ook steeds dat ik het nu wel zolang ga volhouden. Zeker omdat de gyn nu zegt dat ik geen zwakke baarmoedermond heb (anders zou je al verandering moeten zien voor de 16 weken in de lengte zeg maar).

    Maar de angst blijft.. Bij jou ook.

    Het stomme is wel.. Bij Niek nergens last van gehad. Ja natuurlijk achteraf ook gevoelige buik/harde buiken. Maar echte trekkingen voel ik niet zeg maar.. Hier is het gewoon heel gevoelig. Dat had ik bij Niek ook al vanaf 20 weken en vanaf 26 weken opgenomen.

    Komt toch wel weer akelig dichtbij he...
     
  19. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meisje, ik wilde je niet bang maken met mijn verhalen, sorry.. Harde buiken willen niet zeggen dat je te vroeg gaat bevallen hoor. Alleen teveel harde buiken zijn gewoon niet goed. Harde buiken zijn niet erg, ze mogen alleen geen pijn doen. Alleen veel harde buiken is wel een teken dat je het rustiger aan moet doen.
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    @unexpected; ja ik heb al aardig wat blauw hangen hoor!
    Hahaha leuk dat setje van Hema!
    @maartje; fijn dat je baarmoedermond normaal was, ben heel benieuwd hoe dat maandag bij mij is. Die angst is er zeker, maar ik vertrouw gelukkig heel erg op mijn lichaam.
     

Share This Page