Optie 2, denk ik dat we doen. Met 0 en 1 jaar heeft ze er gewoon doorheen geslapen. Was toen ook een zeer slechte slaper, dus was al lang blij dat ze sliep! Vorig jaar hebben we haar iets na 0u wakker gemaakt, omdat we dachten dat ze t wel leuk zou vinden. Was nog een hele klus!! Maar ze vond t idd wel leuk, vooral de hapjes beneden Was klaar wakker, maar half 2 ofzo heb ik dr weer erin gelegd. Ging goed, ze heeft geloof ik ook nog wat uitgeslapen. Tegenwoordig kan ze wel goed tegen af en toe wat afwijkingen van de regelmaat. Dan haalt ze het in de dagen daarna vaak wel in met wat later wakker worden. Maar ik zou dr niet de hele avond ophouden.
mijn meisje heeft er met 3 jaar niet doorheen geslapen....ze werd zelf wakker. Met 2 jaar weer wel, met 1 ook niet werd ze zelf wakker.... Dit jaar...weet niet...zie wel, denk dat ik ze in bed leg wanneer ze moe is, en zie of ze wakker word....
Wij maken m wakker. Zo rond half twaalf. Vorig jaar vond ie t vuurwerk prachtig, Maarja, toen zaten we in de Efteling. Dit jaar thuis. En dan lekker kijken naar pappa die t vuurwerk afsteekt.
Hier zoals altijd op de gewone tijd naar bed. De oudste is tot nu toe elk jaar wakker geworden rond 23.30 van het vuurwerk dus als dat dit jaar weer gebeurt (grote kans want we wonen dan net in ons nieuwe huis dus alles is sowieso anders) mag ze naar beneden en kijken tot een uur of 00.30 als het weer rustig is. Voor de jongste geldt uiteraard hetzelfde maar die is redelijk 'geluidsbestendig' dus ik hoop dat ze er doorheen slaapt.
Wij wonen dichtbij genoeg om het vuurwerk van de Efteling te kunnen zien, als het niet te mistig is Bedankt voor al jullie meningen!
Hier was ze vorig jaar voor het eerst wakker. Ze vond het supereng maar naar terug bed was natuurlijk geen optie Dus wij hebben lekker samen op de bank voor het raam gezeten. Stiekem vond mama dat wel best ook... Want het was echt goed koud vorig jaar Ze hoeft hier niet op tijd naar bed... (Vorig jaar werd het half 9) maar we houden/maken d'r ook niet actief wakker tot/om 12 uur. Slaapt ze, dan slaapt ze Wordt ze wakker mag ze natuurlijk uit bed en nog lekker een oliebolletje eten terwijl ze het vuurwerk kijkt.
Wij laten ons zoontje gewoon liggen. Vorig jaar wel wakker gemaakt, we waren ook bij vrienden, maar het vuurwerk vind hij niks. Hij wil ook niet wakker gemaakt worden zegt hij. Dit jaar zijn we gewoon thuis en als hij wakker wordt halen we hem eruit en anders niet. Mijn jongste laten we ook gewoon liggen.
Zoon gaat gewoon op de normale manier naar bed. Ga het ook niet over opblijven of vuurwerk hebben. Heb ook echt niks met vuurwerk met m'n hysterische beesten. Gelukkig valt het vuurwerk nogal mee hier. Als zoon wakker wordt, mag hij naar beneden. Gekke is dat hij een lichte slaper is en soms al van de wc wakker wordt. Hij heeft al 3 jaar doorgeslapen, heel apart!
Normale tijd naar bed en we merken wel of ze doorslapen. Ik zou een peuter of een kleuter nooit ophouden, veel te laat
Hier gaan ze gewoon de normale tijd naar bed. Als ze wakker worden van het vuurwerk haal ik ze naar beneden, maar ik maak ze er niet voor wakker. Normaal gesproken slapen ze altijd overal doorheen, dus ik verwacht niet dat ze dit jaar wakker zullen worden.
Wij leggen ze gewoon normale tijd op bed. De jongste laten we liggen om middernacht maar de oudste maken we misschien wakker. Hij vindt vuurwerk geweldig
Mijn zoontje 3.5 gaat gewoon naar bed. vorig jaar is hij door het het vuurwerk heen geslapen . Bij ons voor het huis steken ze het dorpsvuurwerk af, ( heel veel siervuurwerk mijn zoontje heeft er niks van gemerkt en wij staan vooraan als we in onze voordeur staan als hij wel wakker word haal ik hem gewoon even naar beneden.
Ze heeft er dan al wel 1 week vakantie op zitten en daarna nog een week vakantie, dus wat dat betreft zou het me niets uitmaken. Maar hier maken we ze niet wakker, vind het gewoon niet zo nodig. Als ze het aangeven wel te willen of wakker worden, dan mogen ze wel kijken.
Onze zoon gaat gewoon op tijd naar bed en als hij wakker wordt om 12 uur, dan halen we hem er natuurlijk wel even uit en mag hij vuurwerk kijken, maar als hij doorslaapt is dat helemaal mooi meegenomen
Wij hebben onze kinderen tot nu toe ieder jaar even voor middernacht wakker gemaakt om naar het vuurwerk te komen kijken. Omdat we het leuk vinden als ze erbij zijn, omdat zij het vuurwerk mooi vinden (dat wisten we de eerste keer natuurlijk niet, maar het is wel zo gebleken), en omdat we niet wilden dat ze wakker zouden schrikken van het kabaal. M.u.v. dochterlief tijdens haar eerste oud & nieuw. Ze sliep nog niet door, en we wilden haar ieder uur laten slapen dat ze slapen kon. Het gekke kind heeft gewoon door al het vuurwerk heen geslapen, terwijl het pal voor haar raam afging... (we zeiden nog: dus dit moeten we voortaan iedere nacht doen, dan slaapt ze tenminste!) Na het vuurwerk sliepen ze altijd zó weer in, en door tot hun normale tijd 's morgens. Dit jaar doen we het dus weer.
Voordat hij naar bed gaat kunnen jullie samen eventueel kindervuurwerk afsteken. Met kindervuurwerk bedoel ik zo'n setje dat je bv aan een touwtje trekt en er confetti uitkomt, te koop bij hema action etc. Dan roep je 'gelukkig nieuwjaar!' en daarna lekker slapen. Nog even uitleggen dat de grote mensen straks als het heel laat is ook vuurwerk afsteken. Als hij wat hoort weet hij dat dat hetzelfde is als zijn 'vuurwerk'.
haha tis vakantie natuurlijk helemaal vergeten, de kerstvakantie wordt haar eerste vakantie..deze mama moet er nog even inkomen, maar dan blijft het idd hetzelfde hier
hier ook zo . Laten liggen als ze liggen en gezellig er bij halen als ze wel wakker worden. Geld voor allebei hier...
Wij gaan weer naar vrienden met kinderen. De kinderen spelen met elkaar, eten lekker, kijken even wat kindervuurwerk van de papa's en gaan dan hopelijk lekker te bed. We hopen dan dat ze doorslapen totdat we naar huis gaan, voorgaande jaren in ieder geval wel.