Ik wacht met je mee nijnonijntje. Als ik van mijn kortste cyclus tot nu toe uitga, duurt het nog een week. Ga ik van de langste uit, nog 3,5 weken... Maar wie weet, gaat het deze maand helemaal anders en heb ik een korte cyclus (blijven hopen toch? ). Jij rond dag 18 je eisprong?
Hey dames, even gauw een berichtje. Morgen naar de gynaecoloog omdat k sinds mijn vmk heel veel pijn heb tijdens de menstruatie, en ben 7 à 9 dagen aan het menstrueren. Heb last van veel stolsels, dit had ik eerder ook niet. Dus hoop dat de gynaecoloog ons verder kan helpen, of in ieder geval onderzoeken wat het zou kunnen zijn. Vandaag sex gehad me manlief omdat ik al 1 dag geen ongi meer had sta ik nadien onder de douche komt er toch weer bloed....grrr. En dit is nu al een paar keer gebeurd!
Ik heb op 5 december de 1e fm weer. Dan is het dag 9, heb meestal een goeie follikel zitten. Dus dan pregnyl en eisprong en iui 5 op dag 11.
hoi, ik schrijf niet mee (is voor mij veel relaxter en beter om dat niet te doen) maar zou heel graag wel op de lijst willen. Cygnet2, ronde 12, derde kindje NOD 25 december
Zwangels wat vervelend meid! Cygnet toch weer hier? Heb je manlief kunnen overtuigen? Yuna fijne avond meid hihi
Heey Allemaal, heb even rustig aan gedaan met het forum! maar wil nu toch even weer alles in de gaten houden, ik heb volgens mij 1 van deze dagen mijn eisprong, verlies de laatste 2 dagen ineens veel rekbaar slijm! Spannend... Als het klopt wat ik denk kan ik rond de 20e testen. vind het zo spannend weer!!!
Thanx Yuna! Iedereen die kan klussen, heel veel plezier! Ik moet nog wachten op mijn eisprong....geen ovutesten en niet tempen alleen slijmcheck. Ik ga zo slapen, weltrusten!
@zwanegls: succes bij de arts, dat is niks inderdaad.. @posi ovutesters: have fun meiden hier temp weer iets omhoog
Even nog vlug een update. Heb gisteren nog twee keer een ovutest gedaan en deze werden al weer lichter. Dus ik doe er geen meer nu en ga er van uit dat gisteren mijn ei is geweest of zaterdagavond, want toen heb ik hem volgens mij gevoeld. Nod wil ik graag toch op de 18e houden, ik wil dan pas testen als ik nog niet ongi ben. Fijne dag allemaal!
Zie dat er al weer redelijk wat dames hun ei hebben gehad, spannend! Oh ik hoop zo op een roze maand! En mezelf daarbij inbegrepen. Nu ik aan het tempen ben, merk ik wel dat ik meer rust krijg. Gewoon om de dag proberen te klussen en dan zie ik vanzelf wanneer ik me ei heb. Vanochtend was temp 36,7! FF geeft nog geen eisprong aan, maar dat leek me al sterkt. Zit pas op dag 12 in de cyclus. Kan wel aan me afscheiding merken dat de vruchtbare dagen zijn aangebroken, is steeds meer rekbaar . GIster nog even fijn geklust en vandaag is manlief ziek. Pff het is wel ziekenboeg hier. Hopelijk is hij morgen weer beter! Er valt hier hele fijne sneeuw!!
@Smnee... gelukkig wil manlief nog wel maar hij wil wel graag dat ik wat relaxte ermee om ga....dus wat minder ZP dan vooral NOD forum
Zwangels, wat is dat vervelend zeg! Hopelijk kan de gyn wat vinden en oplossen voor je, want dit lijkt me echt niet leuk zeg!\ Maybe, ik hoop op dat het raak is meid! Mamanikhil, weet wat je bedoeld met spannend. Bij mijn dochtertje was ik in de ronde zwanger. Ik hoop dat dat nu weer zo gaat zijn. Smnee, ook nog geen eitje ontdekt? Zie dat je ook tempt. Bij mij ook nog niets ontdekt, maar mijn temp is wel hoger! Frutsel, jij op het wachtbankje. Succes met duimen draaien en hoop voor een posi test aan het eind!
sneeuwt het bij jullie al? hier is het wel wit, maar dat is van de kou. Het is nog wel droog. Vind het altijd zo romantisch. Hihi
Hier veel sneeuw, lastig op de weg. Misschien ligt er volgend weekend genoeg om met Meneer op de slee te spelen.
Hier sneeuwt het ook al een hele tijd! Ik woon op 3hoog dus is een mooi uitzicht voor ons hier.. Witte daken etc.
ow, ik zie in mn banner dat ik maar eens aan de slag moet gaan vanavond, haha. Gelukkig wil ML nu ook wat gerichter klusser. Was een behoorlijke frustratie tot nu toe, maar denk dat ie even aan t idee moest wennen en nu ook een tikkie ongeduldig begint te worden. Ben benieuwd...