Willen jullie meedenken? -> baby 5 uur klaarwakker

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Hopje, 1 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hopje

    Hopje Actief lid

    7 jan 2009
    172
    0
    0
    Wat fijn dat jullie meedenken. Had nog niet eerder gereageerd, maar las gister wel de tips.

    Daarom hebben we gister hem zelf wakker laten worden na de fles van 15 uur. En klokslag 19 uur meldde hij zich (goh, wat een ervaring, vanaf nu laten we hem dus zelf wakker worden!). Fles gegeven en teruggelegd. Toen kwam hij om 0 uur en toen om 6.15 uur. (om 5 uur heeft hij 5 minuten geprutteld, maar daarna was het weer stil)

    's Ochtends om 5 uur een volledige voeding geven kan wel, maar hij is gewoon klaar met zijn nacht. Hij ligt er dan ook al zo lang in! En hij drinkt dan trouwens ook niet een hele fles leeg. 90 cc aanbieden kan wel, maar dan hetzelfde als hele voeding: Hij wil gewoon wakker zijn. Hij doet het eigenlijk heel erg goed: Hij slaapt klok rond van 16/17 uur tot 5 uur, met daarin 2 voedingen. Als we dat nou eens 2 uur verschoven kregen. Maar moet ik dan iets met de voeding doen of niet?

    Gewoon accepteren dat het zijn ritme is, vind ik prima. Ik klaag echt niet met deze fijne baby hoor, maar een keer zal het toch richting 19-7 'moeten'. Hij moet ergens gaan leren dat de dag niet om 5 uur begint. Of ben ik nu te streng voor mijn baby van 3 maanden en moet ik gewoon wachten tot hij een half jaar is ofzo om er wat mee te kunnen?

    Ik vind het zo'n afweging altijd tussen volgen of bijsturen... Ooit begint de opvoeding ook, dat is ook niet alleen maar volgen maar bijsturen. Begint opvoeden al bij 3 maanden?

    Uit bed halen om 5 uur en beneden in de box leggen vind ik niet zo'n fijn idee... Wij slapen en hij alleen in de koude kamer beneden. En ik ben bang dat hij dan nooit leert dat 5 uur nog gewoon nacht is.

    De laatste fles laten we vaak wel zelf bepalen. Soms komt hij om 23, vanacht dus om 0 uur.

    Wat we nu trouwens doen is hem speen geven, max 2 keer, daarna gaat het licht aan op zijn kamer en vermaakt hij zich nog een half uur. Tot hij gaat jengelen, dan krijgt hij een fles, mits het na half 7 is. Anders drinkt hij hem niet leeg.
     
  2. mgeul84

    mgeul84 Bekend lid

    17 aug 2012
    791
    116
    43
     
  3. Hopje

    Hopje Actief lid

    7 jan 2009
    172
    0
    0
    Wat doe jij als ze om 5 uur wakker is en niet meer wil slapen? Ga je dan wel met haar de dag beginnen? (dus naar beneden, gezellig maken enzo)
     
  4. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Voeding geven en bij me in bed nemen. Dan slaapt ze vaak door, zo niet, dan doezel ik in ieder geval zelf nog even. Zeker toen ze nog zo klein was kreeg ze dan om 5 uur gewoon de fles. Jouw kindje maakt de nacht eerder. Voed je de rest van de dag op verzoek? Want ik zou lekker alle flesjes op verzoek geven en kijken waar je uitkomt.
     
  5. mgeul84

    mgeul84 Bekend lid

    17 aug 2012
    791
    116
    43
    Flesje geven (speentje werkt niet t is echt honger, probeer dat al niet eens meer levert alleen frustratie/gekrijs bij mn meisje op) dan rond 6 u naar bed. Vaak slaapt ze dan wel, varieert van tot 7-9 u. Als ze echt niet kan slapen of bij mij in bed of toch naar beneden.
    K wordt er ook niet altijd vrolijk van hoor s ochtends zo vroeg, maar ja k (en mn meisje) kan er niks aan doen!
     

Deel Deze Pagina